PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl شرکت مخابرات - استان خوزستان

KING iMAN
19-02-2012, 01:42
سلام.
دوستان مگه قرار نشد که دیگه محدودیت ترافیکی نداشته باشن سرویسهای اینترنت پرسرعت؟مگه رگولاتوری یکی دوماه پیش نگفت بخشنامه داده به سرویس دهنده ها؟ایا توی شهرهای شما مخابرات نامحدود ارائه میکنه سرویسهاش رو؟اینجا تماماً محدودیت داره.
مثلاً من الان سرویس 1Mbps با ترافیک 2Gb برای یکماه دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعدش ایا این نتیجه برای سرویس 1Mbps راضی کننده هستش؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alimail3248
20-02-2012, 13:00
سلام.
دوستان مگه قرار نشد که دیگه محدودیت ترافیکی نداشته باشن سرویسهای اینترنت پرسرعت؟مگه رگولاتوری یکی دوماه پیش نگفت بخشنامه داده به سرویس دهنده ها؟ایا توی شهرهای شما مخابرات نامحدود ارائه میکنه سرویسهاش رو؟اینجا تماماً محدودیت داره.
مثلاً من الان سرویس 1Mbps با ترافیک 2Gb برای یکماه دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعدش ایا این نتیجه برای سرویس 1Mbps راضی کننده هستش؟

پینگتون بالاست منم از مخابرات اهواز دارم یه مگ نگاه کن:

KING iMAN
22-02-2012, 14:48
خوب من تو خود اهواز نیستم.من سربندرم.فاصله ی خونمون از مرکز مخابرات تقریباً زیاده.حدود 2 کیلومتر.تأثیر داره این عوامل؟
بعد این تستتون خیلی قدیمیه.اگه میشه الان مجدداً یه تست بگیرید ببینین همینه هنوزم؟

alimail3248
22-02-2012, 20:50
خوب من تو خود اهواز نیستم.من سربندرم.فاصله ی خونمون از مرکز مخابرات تقریباً زیاده.حدود 2 کیلومتر.تأثیر داره این عوامل؟
بعد این تستتون خیلی قدیمیه.اگه میشه الان مجدداً یه تست بگیرید ببینین همینه هنوزم؟

بله من روزی 4 بار تست میگیرم همینه...ببینید شما به خاطر فاصله زیاد افت سرعت دارید ولی اگر ریت دانلود رو روی 2 مگ ببنده همون 128 تارو میگری و افت سرعت نخواهی داشت لازم به ذکره که اگر روی 3 مگ هم ببنده باز بیشتر از 128 تا نمیتونی بگیری زنگ بزن پشتیبانی بگو downstream رو افزایش بدن و نتیجه رو اینجا بگو...

KING iMAN
22-02-2012, 22:38
بله من روزی 4 بار تست میگیرم همینه...ببینید شما به خاطر فاصله زیاد افت سرعت دارید ولی اگر ریت دانلود رو روی 2 مگ ببنده همون 128 تارو میگری و افت سرعت نخواهی داشت لازم به ذکره که اگر روی 3 مگ هم ببنده باز بیشتر از 128 تا نمیتونی بگیری زنگ بزن پشتیبانی بگو downstream رو افزایش بدن و نتیجه رو اینجا بگو...

این DownStream چی هست حالا؟

mehdi_08
23-02-2012, 00:11
این DownStream چی هست حالا؟

سرعت قرار داد شما که همین طوری با یه تلفن زیادش نمی کنن مگر اینکه بری سرویس رو ارتقا بدی
شما سرعت دانلودت روی چنده
زیاد هم به این تست های اینترنتی گیر نده اینا نمی تونن از تمام پهنای باندت تست بگیرن(البته توی ایران) با دانلود منیجر سرعت واقعی تری رو بدست میاری

KING iMAN
23-02-2012, 01:41
سرعت قرار داد شما که همین طوری با یه تلفن زیادش نمی کنن مگر اینکه بری سرویس رو ارتقا بدی
شما سرعت دانلودت روی چنده
زیاد هم به این تست های اینترنتی گیر نده اینا نمی تونن از تمام پهنای باندت تست بگیرن(البته توی ایران) با دانلود منیجر سرعت واقعی تری رو بدست میاری

سرعت دانلودم روزانه 130 و توی ساعات رایگان شبانه(2 تا 6) سرعتم 80 تا 100 هستش.

alimail3248
23-02-2012, 09:56
سرعت دانلودم روزانه 130 و توی ساعات رایگان شبانه(2 تا 6) سرعتم 80 تا 100 هستش.

اگر با دانلود منیجر 130 تا میده مشکلی نیست.سرعت شبانه هم زیاده .پس سرویست کاملا عادی هست.

KING iMAN
23-02-2012, 10:42
دیشب سرعت دانلودم توی ساعات رایگان افت چندانی نداشت و تقرباً 90 درصد سرعت واقعیم رو بهم میداد.اینم شاتش: