PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هرکی میتونه کمک کنه، خواهشا!

hp722
18-02-2012, 23:17
سلام دوستان.یه مشکلی دارم

دوستان چون دانشگاه شهرستان میرن خونه مجردی گرفتن و اونجا یه تلویزیون خریدن.از این پارس های قدیمی و dvd player هم خریدن که مارکش sony هست.حالا ما وقتی dvd میذاریم سیاه و سفید نشون میده ولی vcd و divx رو خوب نشون میده.بعضی dvd ها که menu ندارن و یا Dvd های ایرانی رو نشون میده

میدونم احتمالش خیلی زیاده که از تلویزیون باشه، همون قضیه ی pal و رزولوشن و پیکسل و...ولی میخواستم بدونم تو تنظیمات DVD PLAYER نمیشه گزینه ای رو فعال کرد که بره رو pal یا چیز دیگه تا بتونیم همه dvd هارو ببینیم؟

الان همه فیلم ها Dvd هست و دیگه vcd نداریم و وقتی میرم خونشون مجبوریم بشینیم شبکه های خودمون رو نگاه کنیم که همش حرف میزنن در حالی که کلی فیلم داریم که میتونیم اونجا بشینیم ببینیم، خیلی ستمه.انگار اسیری گرفتی:31:

خواهشا هرکی میتونه کمک کنه.گروهی از دانشجویان رو با کمک خودتون خوشحال میکنید:46:(البته به غیر از من که هنوز دانشجو نشدم:31:)

mamadyazdani
19-02-2012, 01:01
افکانش کمه ولی من خودم الجی دارم در منو تنظیمات تنظیمات تصویر ntscرو palکن

hp722
19-02-2012, 01:18
خب عزیزم اینو که میدونم.تو menu چیزی پیدا نکردم.تلویزیون که اصلا menu نداره.میمونه dvd player که پیدا نکردم.کسی این مارک sony رو نداره یا باهاش کار نکرده؟یه جای flash جلوش داره که برای record کردن فیلم ها روی flash هست.یدونه جای گذاشتن cd یا dvd رو داره.از روی کنترلش دکمه eject نداره و باید از روی خود دستگاه eject کرد.مارک خوبیه.vcd&dvd&divx رو پخش میکنه

کسی میدونه تو کجای menu باید برم و چه کاری باید بکنم تا جمیعا راحت بشیم؟

wsxwsx
19-04-2012, 23:02
بعضی تلویزیونها و پلیر ها بخصوص قدیمیها تغییرات سیستم رنگ مکانیکی دارند که از طریق یه دکمه یا کلید در وضعیت های مختلف قرار میگیره، پشت tv و Player چک کن شاید اونجا باشه ویدیوها ی VHS که اینطوری بودند ( یادش بخیر )، حتما DVDPlayer شما سیستم تغییررنگ راداره حالا یا ازطریق منیو یا بصورت مکانیکی