PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پرینر برای چاپ روی سی دی

aliy2324
18-02-2012, 21:38
سلام
یه پرینتر می خوام برای چاپ روی سی دی در ماه حداکثر تا 500 تا می زنم اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم
چون هیچ نوع اطلاعی ندارم در مورد مدل ها و حدود قیمت و کارایی یه توضیحی بدید
حداکثر تا 300 هزار بتونم هزینه کنم
اگه بیشتر هزینه کنم چه مزایایی داره مثلا هزینه شارژ مجدد کمتر می شه یا نه ؟

bestmovie
18-02-2012, 23:14
دوست من بهترین گزینه epson p50 هست برای شما همراه بامخزن مخزن رو هم wwm بگیر البته بیشتر از 300 باید هزینه کنی ولی خوب ارزش داره پرینت خیلی به صرفه و ارزون باهاتون در میاد کیفیت بالایی داره کارایی و عمرش هم بالا هست

aliy2324
19-02-2012, 08:29
مخزن wwm چیه مگه چند نوع مخزن می خوره ؟ می شه بفرمایید قابلیت شارژ داره ؟ با هر با شارژ چند تا می زنه ؟ و هزینه شارژ چقدره؟

reza_kami
19-02-2012, 11:41
عزیزم وقتی میگن مخزن میخوره یعنی نیازی به شارژ نیست بجای کاتریج شما بهش مخزن وصل میکنید و مخزن رو پر جوهر میکنین بعد تا میتونی پرینت کن

bestmovie
19-02-2012, 14:32
گفته دوستمون تایید میشه
مخزن 6 تا ظرف هست که با شلنگ وصله به کارتریج
بستگی به چاپ شما داره که چند تا بزنه مثلا من رنگ سیاه بیشتر مصرف میکنم بعضی ها زرد بیشتر مصرف میکنن ولی در هر صورت هر بار که مخزن رو پر کنی حداقل 300 برگ تمام رنگی چاپ میکنه وقتی هم که جوهر توی مخزن تمام شد با سرنگ دوبار جوهر میریزی توشون به همین راحتی مارک wwm بهتربن برند بازار هست تا جایی که من تجربه کردم مخزن و جوهر رو wwm بگیر
اینم عکس از مخزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JVC
19-02-2012, 14:56
گفته دوستمون تایید میشه
مخزن 6 تا ظرف هست که با شلنگ وصله به کارتریج
بستگی به چاپ شما داره که چند تا بزنه مثلا من رنگ سیاه بیشتر مصرف میکنم بعضی ها زرد بیشتر مصرف میکنن ولی در هر صورت هر بار که مخزن رو پر کنی حداقل 300 برگ تمام رنگی چاپ میکنه وقتی هم که جوهر توی مخزن تمام شد با سرنگ دوبار جوهر میریزی توشون به همین راحتی مارک wwm بهتربن برند بازار هست تا جایی که من تجربه کردم مخزن و جوهر رو wwm بگیر
اینم عکس از مخزن

سلام...اون 6 تا که بقله مخزن جوهر چیه ؟ که شبیه کاتریجه ؟ اونو که نیازی نیست عوض کنیم ؟ در چه مواردی اونرو باید عوض کرد ؟

من امروز یدونه p50 با مخزن و جوهرش خریدم 340 تومن....جوهرشم alpha

aliy2324
19-02-2012, 18:29
از توضیحات خوبتون ممنونم :11:
epson p50 بجز سی دی روی برگه هم چاپ می کنه؟ مثلا کاغذ کلاسه ؟
قیمت جوهر چند؟ همه جا گیر میاد ؟
برای طراحی عکس روس سی دی از چه نرم افزاری باید استفاده کنم ؟

bestmovie
19-02-2012, 18:33
دوست من اون با خود مخزن هست دیگه شما لازم نیست چیزی رو عوض کنید
قیمت خوب خریدی
من تا حالا جوهر آلفا استفاده نکردم نظر هم نمیتونم بدم ولی تو جوهرهایی که معروف هستند مثل wox و inktec و... wwm از همه خیلی بهتره دوستهای تعمیر کارم هم همشون میگفتند از همه بهتره و رسوب نداره

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بله روی انواع کاغذ هم میتونید چاپ کنید گلاسه کاتد معمولی فرقی نداره روی همه چاپ میکنه
قیمت جوهر هم مناسبه من چند ماه پیش 1 لیتری خریدم 13500 البته چند ماه پیش خریدم
برای چاپ روی دیسک و طراحی هم توی دیسکی که همراهش هست برنامه داره

JVC
19-02-2012, 21:17
یه سوال دیگه...دفعه بد که جوهرم تموم شد میتونم از یه برند رنگ دیگه استفاده کنم دیگه؟ احتیاج نیست چیزی عوض شه که ؟

مثلا اونی که با خود مخزن هست مشکلی با رنگ های دیگه از یه مارک دیگه باشه پیش نمیاد ؟

پرینتر رو شبا خاموش کنیم ؟ یا روشن باشه ؟

bestmovie
19-02-2012, 22:34
شما از هر جوهری که مخصوص پرینترتون باشه میتونی استفاده کنی فرقی نداره چیزی لازم نیست عوض شه
جدیدا شنیدم بعضی ها میگن پرینترهای اپسون رو خاموش نکنی بهتر کارمیکنن و مدام روشن بزارید ولی من این حرف رو قبول ندارم به نظرم هر وسیله برقی وقتی استفاده نداره کلا بهتره برقش قطع بشه
راستی شما که تازه خریدی p50 رو سیستم تخلیه براش تعبیه کرد فروشنده؟ اگه نه حتما انجام بدید تا نو هست

JVC
20-02-2012, 13:36
شما از هر جوهری که مخصوص پرینترتون باشه میتونی استفاده کنی فرقی نداره چیزی لازم نیست عوض شه
جدیدا شنیدم بعضی ها میگن پرینترهای اپسون رو خاموش نکنی بهتر کارمیکنن و مدام روشن بزارید ولی من این حرف رو قبول ندارم به نظرم هر وسیله برقی وقتی استفاده نداره کلا بهتره برقش قطع بشه
راستی شما که تازه خریدی p50 رو سیستم تخلیه براش تعبیه کرد فروشنده؟ اگه نه حتما انجام بدید تا نو هست

سیستم تخلیه چی ؟ به چه صورت ؟

bestmovie
20-02-2012, 14:01
به این تایپیک مراجعه کنید اونجا توضیح کامل دادم

JVC
20-02-2012, 20:47
چجوری میتونم یه عکس رو در نهایت رنگ کامل و زیاد پرینت کنم ؟ با فوتوشاپ پیرینت میزنم انچنان قوی نیست

اونجا که بودم یه تست عکس برام زد پرم ریخت از بس کیفیتش بالا بود ... زمانم زیاد برد...ولی من میزنم زود میزنه میاد بیرون کیفیتشم خیلی عالی نیست...حتی تو تنظامات پرینترم گذاشتم رو BEST Photo

bestmovie
21-02-2012, 01:34
کیفیت چاپ به خیلی عوامل بستگی داره اول از همه کیفیت عکسی که چاپ میکنی دوم کاغذ چاپ سوم تنظیمات پرینتر
رو چه نوع کاغذی برای شما چاپ کرد فروشنده؟
توی تنظیمات روی best photo بزارید و در قسمت تنظیمات کاغذ هم کاغذ مورد نظرتون رو تغییر بدید تا کیفیت هم تغییر کنه توی قسمت advanced هم میتونید تغییرات بدید تا کیفیت چاپتون تغییر کنه و به دلخواهتون برسید

JVC
25-02-2012, 16:39
من میخوام با نرم افزاری به غیر از نرم افزار خود epson پرینت cd/dvd بگیرم این پیغام میاد..با نرو و cd label deluex امتحان کردم جفتش این امد...ولی با نرم افزار خود epson مشکلی نداری و میگیره ( Print Cd )

مشکل بعدی که دارم اینه که من وقتی میرم تو تنظیمات پرینتر رنگ های سیاه و زرد رو خیلی زده رفته...اینجوری که این زده من 50 60 تا دیگه پرینت بگیرم که تموم شده !! ایا این مقدار ، مقدار صحیحی هست ؟ یا این که الکی زده ؟ من به تانکم که نگاه میکنم میبینم که همشون رو یه خطن

JVC
25-02-2012, 17:20
خوب مشکل اولی رو فهمیدم...فقط دومی مونده :46:

bestmovie
25-02-2012, 17:55
دوست من اینکه نرم افزار پرینتر چی نشون میده مهم نیست شما توجه نکن به این وقتی شما به اندازه ای پرینت گرفتی که مخزن ریست خواست ریست که کردی دوباره پر میشن

JVC
25-02-2012, 19:15
ممنون دوست عزیز..

مخزن رو چجوری ریست میکنن ؟؟ پیغامی چیزی میده ؟

یه سوال دیگم داشتم اونم این بود که من با نرم افزار نرو رو DVD پیرینت زدم کج زد پرینت رو دیسک رو...شما با نرو چاپ گرفتید رو DVD ?

bestmovie
25-02-2012, 19:39
وقتی ریست بخواد چراغ جوهر پرینتر قرمز میشه بعد شما باید چراغ جوهر رو چند بار بزنی کارتربج حرکت میکنه به سمت چپ وقتی دوباره برگشت سمت راست حالا شما باید دکمه کوچیکی که رو کارتریج هست رو چند ثانیه نگه داری و بعد دکمه جوهر پرینتر رو بزنی به این میگن ریست مخزن
من با برنامه خود اپسون روی دیسک چاپ میکنم چون خیلی سادست و کار کردن باهاش راحته البته از برنامه p50 استفاده نمیکنم چون زیاد خوشم نیومد از برنامه r290 استفاده میکنم که خیلی عالیه میتونید دانلود کنید

JVC
25-02-2012, 20:14
وقتی ریست بخواد چراغ جوهر پرینتر قرمز میشه بعد شما باید چراغ جوهر رو چند بار بزنی کارتربج حرکت میکنه به سمت چپ وقتی دوباره برگشت سمت راست حالا شما باید دکمه کوچیکی که رو کارتریج هست رو چند ثانیه نگه داری و بعد دکمه جوهر پرینتر رو بزنی به این میگن ریست مخزن
من با برنامه خود اپسون روی دیسک چاپ میکنم چون خیلی سادست و کار کردن باهاش راحته البته از برنامه p50 استفاده نمیکنم چون زیاد خوشم نیومد از برنامه r290 استفاده میکنم که خیلی عالیه میتونید دانلود کنید

بسیار ممنونم...چراغ جوهر کجاست ؟

نرم افزار پرینت CD
R290 از کجا دانلود کنم ؟ واسه خود P50 که اسمش PRINT CD هست

bestmovie
25-02-2012, 20:46
سه تا دکمه داره پرینتر دیگه دکمه وسطی دکمه جوهره موقعی که ریست خواست خودش قرمز میشه متوجه میشی
تو گوگل سرچ کن میاد برای دانلود اونم اسمش همینه فقط باید تایپ کنی برای r290

YazdaN
08-07-2012, 08:41
سلام دوستان
میشه کاری کرد سرعت پرینت رو دیسک بیشتر بشه ؟