PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن پوشه یوزر پسورد دار

babelirani
18-02-2012, 14:59
با سلام

من ویندوز عوض کردم الان یوزر ویندوز قبلیم که خیلی از اطلاعات توش بود باز نمیشه چون پسورد داشت . حالا چطور میتونم اون پوشه یوزر رو باز کنم ؟

tajrobenik
19-02-2012, 09:50
بستگی داره چه اروری بده : اگه اینکریپت شده باشه که امکان باز کردنش ضعیف ه ....
اما اگه فقط محدودیت یوزر داشته باشه با چند تنظیم راحت می شه درستش کرد ...

jafarian
19-02-2012, 14:16
اگر فونت اون پوشه به رنگ سبز دراومده روش کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدش گزینه advanced بعد ببینید گزینه های تو صفحه ای که باز میشه چکمارک خورده یا که نه از برنامه Take Ownership هم که پایین هست استفاده کنید این فایل رجیستری رو نصب کنید بعدش روی پوشه خودتون کلیک راست گزینه Take Ownership انتخاب کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babelirani
20-02-2012, 20:09
سلام متاسفانه درست نشد

این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایا درست میشه ؟

Dew Drop
20-02-2012, 20:17
سلام
ببینید با این کار مشکلتون حل میشه؟
رو فایلتون کلیک راست کنید و Properties>Security>advanceبعد برید به تب owner اونجا یوزر خودتون رو انتخاب کنید
و تیک گزینه پایینی رو بزنید و apply کنید و ok.
اگه تب securiy اونجا وجود نداره ,وارد Folder Option که شدين از تب View ، تيک آخرين گزينه يعني Use simple File Sharing.... رو بردارین و ok کنین . تب Securty اضافه خواهد شد .

babelirani
20-02-2012, 21:03
سلام
ببینید با این کار مشکلتون حل میشه؟
رو فایلتون کلیک راست کنید و Properties>Security>advanceبعد برید به تب owner اونجا یوزر خودتون رو انتخاب کنید
و تیک گزینه پایینی رو بزنید و apply کنید و ok.
اگه تب securiy اونجا وجود نداره ,وارد Folder Option که شدين از تب View ، تيک آخرين گزينه يعني Use simple File Sharing.... رو بردارین و ok کنین . تب Securty اضافه خواهد شد .

ممنون دوست عزیز درست شد

خیلی لطف کردی