PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرزمین رویا : تاریخچه Dreamland : Chronicle

dragonboy
18-02-2012, 12:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرزمین رویا : تاریخچه ... Dreamland : Chronicle
شماره دیگری از بازی سرزمین رویا وی تو با عنوان سرزمین رویا: تاریخچه توسط تیم دریم فکتوری در دست ساخته و در حال حاضر در مرحله گیم پلی نویسی به سر میبره. تمام شخصیتهای بازی بر طبق داستان افسانه های هیلاس نوشته مهدی فنایی ساخته میشن و بر طبق همون داستان گیم پلی هم نوشته میشه امیدوارم که این بازی بتونه همچون داستانش موفق بشه...

از دوستان تهرانی که قادر به برنامه نویسی گیم میکر 8 بصورت حرفه ای هستند نیز جهت ساخت بازی دعوت میشه ..
داوطلبان همکاری میتونند به ایمیل poyankaboodvand@yahoo.com یا با شماره 09371229085 تماس بگیرن...

dragonboy
18-02-2012, 16:47
مدیریت محترم لطفا این تایپیک رو حذف کنید این بازی ساخته نخواهد شد ..
با تشکر

Hotsun
18-02-2012, 23:58
این بازی ساخته نخواهد شد ..

همون بهتر,تو اولیش موندین و هر چند وقت یکبار از روی بی حوصلگی چند تا آرت میزنی,کاری ندارم قشنگ طراحی میکنی ولی بی برنامه میری جلو یا خیلی کند عمل میکنی.
اینا رو خیلی دوستانه بهت گفتم ناراحت نشو.

dragonboy
19-02-2012, 06:55
همون بهتر,تو اولیش موندین و هر چند وقت یکبار از روی بی حوصلگی چند تا آرت میزنی,کاری ندارم قشنگ طراحی میکنی ولی بی برنامه میری جلو یا خیلی کند عمل میکنی.
اینا رو خیلی دوستانه بهت گفتم ناراحت نشو.
عزیزم ... وقتی از چیزی خبر ندارید برای چی همچین حرفی رو میزنید .. من بارها اعلام کردم و تو وبلاگ تیم دریم فکتوری هم هنوز موجوده.. بازی وی تو تموم شده و تابستون امسال منتشر میشه ... قرار نیست که اون بازی حالا خوب یا بد ما دیگه کاری نکنیم و بازیسازی رو ببوسیم و بزاریم تو تاق ..:13:

parvizamd
19-02-2012, 07:24
آقای dragonboy به نظر من بهتره بازی اولی تون relase کنید بعد به فکر بازی جدید باشید.با تشکر.

dragonboy
19-02-2012, 10:20
آقای dragonboy به نظر من بهتره بازی اولی تون relase کنید بعد به فکر بازی جدید باشید.با تشکر.
عزیزم شما مطلب بالا رو هم ببینید ..
مدیریت محترم لطفا این تایپیک رو حذف کنید این بازی ساخته نخواهد شد ..
با تشکر