PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوري فوري مشكل در نصب ويندوز xp روي لپتاپ كه صفحه آبي مياد

aria_electric_fars
17-02-2012, 22:34
سلام دوستان

من يه ويندوز اكس پي روي يك لپتاپ نصب كرده بودم و حالا پاكش كردم و دوباره همون رو مي خوام نصب كنم با همون سيدي منتها اين ارور لعنتي رو مي ده كه توي صفحه آبي مي نويسه
حالا من پارتيشن بندي هم كردم باز ولي دوباره همين ارور رو مي ده

لطفا راهنمايي كني خيلي فوري و عجله اي هست !!!

با تشكر

jafarian
17-02-2012, 22:57
شما ویندوز اکس پی ساتا ساپورت باید داشته باشین مثل یکی لینک پایین که هست :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tajrobenik
17-02-2012, 23:00
از سی دی دیگه استفاده کنید ...
احتمال زیاد سی دی خش داره ...
خش سی دی رو بگیرین ...

aria_electric_fars
17-02-2012, 23:10
سلام

همه اين كار ها رو كردم

سي دي ديگه آوردم حتي ويندوزهاي مختلف و حتي سي دي ها رو پاك كردم نشد كه نشد

اون صفحه ويندوزي كه گذاشتيد كدومش رو بايد دانلود كنم كه صد در صد باشه؟؟؟ هر چي باشه نزديك 700 مگ حجمش هست

سي دي اين ويندوز نيست تو بازار؟؟؟
اگر هست اسم و شركت رو بگيد كه من همون رو بگيرم

با تشكر

jafarian
17-02-2012, 23:16
سلام

همه اين كار ها رو كردم

اون صفحه ويندوزي كه گذاشتيد كدومش رو بايد دانلود كنم كه صد در صد باشه؟؟؟ هر چي باشه نزديك 700 مگ حجمش هست

با تشكر

شما همون لینک آخری رو دانلود کنید نصب کنید ویندوزی هم که اگر خواستین از بیرون تهیه کنید حتما باید sata ساپورت باشه مثل همونی که لینکش گذاشتم علت دیگه هم که اینطوری میشه مربوط میشه به کابل دستگاه شما یا که خود دستگاه dvd rom که دراین صورت باید ویندوز ازطریق فلش نصب کنید مشکل دیگه هم برمیگرده به رم سیستم که رم باید روی اسلاتهای مادربورد جابجا کنید ازبعد چک کنید ببییند بازم همین پیغام دریافت میکنید آخرسرم تست رم به وسیله برنامه memtest هست اول از همه پس اون ویندوزی رو که گفتم دانلود کنید یا ازبیرون تهیه کنید.

pcsoft
17-02-2012, 23:18
سلام

همه اين كار ها رو كردم

با تشكر

سلام
آخرین ویندوز اون صفحه رو دانلود کنید.
این ویندوز مخصوص Sata Mode های تنظیم شده روی AHCI هست.

aria_electric_fars
17-02-2012, 23:24
سلام

اون لينك آخري چه جوري دانلود مي شه؟؟؟ صفحه باز مي شه ولي چيزي نمياد كه دانلود كنم فقط پارت اول نوشته 200 مگ ولي چيزي نيست كه كليك كنم كه دانلود شروع بشه
وقتي تمام پارت ها دانلود شد چه جوري بهم بچسبونم؟؟؟

يه مشكل ديگه هم كه داره فكر مي كنم توي قسمت setup اوليه كه با f2 مياد خيلي خيلي گزينه ها كم شده يا احساس مي كنم كم شده چون فكر مي كنم بايد گزينه هاي بيشتري باشه ، آيا امكان داره بعضي گزينه هاش بره؟؟؟!!!

سي دي ويندوزي هم كه دارم sp 2 هست و نوشته قابليت نصب روي لپتاپ ها يعني مخصوص لپتاپ ها هست

با تشكر

jafarian
17-02-2012, 23:36
گزینه ای لپ تاپ که نمیشه کم بشه شما لپ تاپ یک دیفالت کن اگر با این ویندوزی هم که پایین گذاشتم دانلود کردین کارتون راه نیفتاد روی اون مابقی گزیته ها که گفتم باید برین تک تک تست کنید درضمن این ویندوز بصورت پارت هست یعنی 4 تا پارت بعدش از حالت پارت خارج بشه تبدیل به iso میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aria_electric_fars
18-02-2012, 09:46
سلام دوستان

نشد كه نشد اعصابم بهم ريخته اينم عجله اي هست لطفا يه فكري يه راهي بهم بگيد

8086
21-02-2012, 12:01
عزیز شما با blue screen معروف مایکروسافت مواجه شدین که برای هارد هستش.!
شما باید تنظیمات کنترلر هارد رو توی bios عوض کنی!
بسته به هارد فرق میکنه!
با تشکر

jafarian
21-02-2012, 14:36
سلام دوستان

نشد كه نشد اعصابم بهم ريخته اينم عجله اي هست لطفا يه فكري يه راهي بهم بگيد

ازویندوز داخل پست پایین استفاده کنیدببینید با این جواب میگیرین چون این دوستمونم مشکل شما رو داشتن .

aria_electric_fars
24-02-2012, 22:19
دوستان سلام

آقا اوني كه دانلود كردم گويا boot نداره يعني توي ويندوز كه مي زارم وقتي سي دي باز مي شه همه چي درسته ولي وقتي توي داس مي خواد نصب بشه گويا boot نداره
بايد چي بهش اضافه كنم كه سي دي boot بشه وقتي ويندوزي روي سيستم نيست !!!

با تشكر

jafarian
25-02-2012, 15:04
دوستان سلام

آقا اوني كه دانلود كردم گويا boot نداره يعني توي ويندوز كه مي زارم وقتي سي دي باز مي شه همه چي درسته ولي وقتي توي داس مي خواد نصب بشه گويا boot نداره
بايد چي بهش اضافه كنم كه سي دي boot بشه وقتي ويندوزي روي سيستم نيست !!!

با تشكر

خود سیدی بصورت بوت نیاز به فایل بوت نداره که شما بخواین بهش اضافه کنید برنامه ImgBurn دانلود کنید بعدش به وسیله این برنامه فایل iso رو رایت کنید لینکشم برای اون یکی دوستمون که گذاشتم دانلود کردن بعدشم ویندوز راحت عوض کردن.