PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اولین بازی ساخته شده توسط من با عنوان : کبریت خودت رو آتش یزن یا همان Fire Up Your Match

S.R Download
17-02-2012, 19:56
سلام دوستان بالاخره من اولین بازی ام را ساختم که نیازی هم به آموزش نداره همه ی آموزش ها توی بازی هستش
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توضیح مختصر :

تو این بازی شما باید کبریت ها را آتش بزنید تو هر مرحله هم تقریبا 11 ثانیه فرصت دارید تا کبریت ها را آتش بزنید در مرحله های بیشتر هم تعداد کبریت ها زیاد تر میشوند طوری که به سختی میتون همه ی کبریت ها را آتش زد در آخر هم می توانید امتیازات خود را ثبت کنید راستی امتیازاتونو اینجا هم بنویسید تا ببینیم کی بیشترین رکورد را زده
رکورد من : 125 :31:

منتظر نظراتتون درباره ی بازی هستم
لطفا کپی نکنید :11: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هرگونه کپی برداری از این مطلب پیگرد قانونی دارد :32:

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

نسحه دوم این بازی در حال ساخت میباشد (با امکانات بیشتر )

punisher3
17-02-2012, 20:08
رکورد من : 186
ولی بهتر بود یه موزیک خوب براش میذاشتی:8:

3Dmajid
17-02-2012, 21:01
سلام دوست عزیز :10:

ایده ی خوبی بود، به نظرم اگه همین رو سه بعدی بتونی بسازی خیلی بهتر میشه.
فک کنم با MMB ساختی درسته ؟
با چی درست کردی ؟

S.R Download
17-02-2012, 21:12
واقعا خوشحال شدم که دیدم از بازی ام خوشتان آمده راستش این بازی را با نرم افزار Game Maker ساختم ولی به نظر خودم هنوز خیلی کار داره تا به اون چیزی که بخوام برسم که تو قسمت دومش دارم ویژگی های جالبی را به بازی اضافه میکنم
درباره موزیک هم روش خیلی فکر کردم ام موزیک خوب پیدا نکردم

armin_555
17-02-2012, 21:35
بازی باحالی بود ولی یه سری اشکال داره که بهت میگم.
1-کبریت درست حسابی آتیش نمیگرفت (ینی آتیش رو باید میبردی سمت راست کبریت تا آتیش بگیره نه رو خود کبریت)
2-بازیت خشک بود!
3-کاش یه بکگراند واسش میذاشتی
4-کاش یه موزیک خوب واسش میذاشتی
ولی واسه اولین بازیت عالی بود.

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

سلام دوست عزیز :10:

ایده ی خوبی بود، به نظرم اگه همین رو سه بعدی بتونی بسازی خیلی بهتر میشه.
فک کنم با MMB ساختی درسته ؟
با چی درست کردی ؟
با گیم میکر بازی 3 بعدی ساختن زیاد کار درستی نیس (البته به نظرمن!):31:

3Dmajid
17-02-2012, 21:38
با گیم میکر بازی 3 بعدی ساختن زیاد کار درستی نیس (البته به نظرمن!)

منظور من اینه که کلا بی خیال دو بعدی بشه و بره سه بعدی بازیشو بسازه با یه انجین دیگه.
مثلا یونیتی خیلی خوبه واسه ساخت همچین بازی هایی.
دو بعدی نمیتونه زیاد جذابیت داشته باشه مگر اینکه خیلی رو گرافیکش کارکنه :10:

S.R Download
17-02-2012, 21:44
دوستان همه ی نظرات را خوندم هر کاری کردم نمیشد باید حتما سمت راست کبریت آتش را میگرفتی تا کبریت روشن شود درباه ی اینکه بازی خشک هست خودم هم قبول دارم توی نسخه ی بعدیش (دارم میسازمش) یه جورایی بازی تبدیل به آشپزی میشه و باید گاز روشن کنی و ...
و اما اینکه دوست عزیزمون گفته بودن که بازی را 3 بعدی بسازم اولا که من فکر نمیکنم این بازی اگر 3 بعدی بشه تغییری کنه به نظر من اگه گرافیکش خیییییلی بالا بره بشه برای آیفون و اندروید هم ساختش چون این بازی اگه لمسی بشه خیلی باحال میشه

armin_555
17-02-2012, 21:52
برو تو اسپرایت آتیش گزینه ی center رو بزن.ببین درست میشه؟

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

منظور من اینه که کلا بی خیال دو بعدی بشه و بره سه بعدی بازیشو بسازه با یه انجین دیگه.
مثلا یونیتی خیلی خوبه واسه ساخت همچین بازی هایی.
دو بعدی نمیتونه زیاد جذابیت داشته باشه مگر اینکه خیلی رو گرافیکش کارکنه :10:
منم میگم گیم میکر زیاد انجین خوبی نیس! ولی واسه شروع بد نیس چون اول باید بکم با بازی سازی و اسکریپت نویسی و ... آشنا شه.
ولی در کل حق با شماس بازی 3 بعدی خیلی بهتره. همینطور یونیتی هم خیلی از گیم میکر بهتره!

S.R Download
17-02-2012, 23:24
درست نشد !

armin_555
17-02-2012, 23:37
میخوای بازیتو آپ کن اگه تونستم درستش میکنم.

S.R Download
17-02-2012, 23:38
نسخه دوم این بازی ساخته شد !

اینم لینک نسخه دوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درباره ی نسخه دوم :

نسخه ی دوم متاسفانه اون چیزی که میخواستم نشد ولی از اون حالت خشک بودن در اومد شما تو بازی می توانید گاز را روشن کنید و یا هیزم ها را آتش بزنید بعد از آتش زدن گاز و یا هیزم ها با کلید های A و H هویج و پیاز را به قابله اضافه کنید
راستی رکوردتونم بنویسید : رکورد من : 89 :8:

armin_555
17-02-2012, 23:42
ایول سرعت عمل!!!

armin_555
17-02-2012, 23:49
بازی رو که میسازی فقط واسه این نیس که بذاری اینجا ما ببینیم!
وقتی میگی اون چیزی که میخواستم نشد برو ببین کجای کار اشکال داره بعد بیا بپرس تا یه چیزی یاد بگیری. همینطوری الکی بازی ساختن که فایده نداره.

S.R Download
18-02-2012, 00:01
بازی رو که میسازی فقط واسه این نیس که بذاری اینجا ما ببینیم!
وقتی میگی اون چیزی که میخواستم نشد برو ببین کجای کار اشکال داره بعد بیا بپرس تا یه چیزی یاد بگیری. همینطوری الکی بازی ساختن که فایده نداره.

حالا چرا می زنی !!!!!!!!!!!!! من که گفتم ببخشید !
راستی نسخه دوم چطوره ؟؟؟؟
درباره ی آپ کردن بازی هم بعدا آپش میکنم

armin_555
18-02-2012, 00:14
نزدم که!!! فقط گفتم اینجوری زودتر پیشرفت میکنی.
نسخه ی دوم خوبه ولی هنوز یه سری اشکال داره :
کلا بازیایی که با گیم میکر ساخته میشن مهیج نیستن و آدمو جذب نمیکنن پس باید سعی کنی با گرافیکو موزیکو اینجور چیزا بازیت رو بهتر کنی.
نسخه 2 بهتر از 1 بود.
رکوردم تو نسخه ی 1 : 144
رکوردم تو نسخه ی 2 : 115

3Dmajid
18-02-2012, 00:52
و اما اینکه دوست عزیزمون گفته بودن که بازی را 3 بعدی بسازم اولا که من فکر نمیکنم این بازی اگر 3 بعدی بشه تغییری کنه به نظر من اگه گرافیکش خیییییلی بالا بره بشه برای آیفون و اندروید هم ساختش چون این بازی اگه لمسی بشه خیلی باحال میشه

بزار منظورم رو واضح تر بت بگم.
ببین من میگم ایده ی بازیت خوبه، اینکه یه چیزی رو طرف باید آتیش بزنه :31:
من میگم بی خیال گیم میکر شو و این بازی رو سه بعدیشو درست کن با انجین یونیتی و قشنگ محیط سازی کن.
مثلا اجاق گاز و کبریت ها و این چیزا همه تو یه محیط سه بعدی باشه و پلایر آتیش شون بزنه :31:
خیلی چیز باحالی میشه و از حالت خشکی هم در میاد.
البته من نمیدونم در چه حدی هستی اما کلا نظرم اینه که گیم میکر رو ادامه ندی و بری سراغ یونیتی.
چون این بازیا رو خیلی خوب میتونی با یونیتی در بیاری :10:
البته نمیگم حتما حرف منو قبول کن، نظر من این بود.

نسخه ی دو رو فردا دانلود میکنم و نظرمو میگم :40::10:

parvizamd
18-02-2012, 06:50
یکم گیم پلی بازیت روی اعصاب بود..راستش یکم زوری کبریت ها روشن می شد.حتما این قضیه رو درست کن.

silsin
18-02-2012, 09:47
ها من رفتم رکوردم تو بازی اول 180 بود دومی رو هنو دانلود نکردم :21:

armin_555
18-02-2012, 14:48
یکم گیم پلی بازیت روی اعصاب بود..راستش یکم زوری کبریت ها روشن می شد.حتما این قضیه رو درست کن.
پرویز راس میگه.
فک کنم روشن نشدن کبریت ها مهمترین مشکل بازیت بود.

S.R Download
18-02-2012, 16:57
من هم دقیقا همین رو میگم مشکل اساسی بازیم این بود کع حتما باید سمت راست کبریت کلیک میکردی را روشن بشه و اما درباره ی سه بعدی سازی بازی من حرف دوست عزیزمون رو قبول دارم اما متاسفانه یکبار هم با یونیتی کار نکردم و تجربه ای ندارم

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

به نظر خودم ایده ی بازی از همه چی مهم تره اینک بازیم تکراری نباشه خیلی مهمه برای همین روی این ایده کار کردم چون هیچکی این ایده رو پیاده سازی نکرده بود یه چیزه دیگه هم که مهمه اینه که بازی باید اعتیاد آور باشه و طرف بعد از اینکه یه دور باخت دوباره از اول بازی رو انجام بده مثل بازیه Angry Birds حالا دارم روی یه ایده جدید فکر میکنم

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

اگر هم کسی خواست بهم پیشنهادی چیزی بده از طریق یاهو مسنجر پیشنهدش را بگه (بیشتر مواقع آنلاینم)

rouzbeh.sabzehei@yahoo.com

armin_555
18-02-2012, 20:36
خب بالاخره باید از یه جایی سروع کنی دگ نکنه میخوای تا ابد با گیم میکر بازی بسازی؟!!:31:
گیم میکر فقط واسه شروع اگه بخوای بهش گیر بدیو بیخیالش نشی بعدا عوض کردن انجین واست خیلی سخت میشه (نظر من!)

S.R Download
19-02-2012, 20:09
دارم با گیم میکر خدافظی میکنم !!! و میرم سراغ یونیتی

armin_555
19-02-2012, 20:37
چه قد سریع خداحافظی کردی باهاش. ولی خوبه چون اگه بهش عادت کنی دگ نمیتونی ولش کنی!