PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه بازی ساخته شده با Multimedia Builder

[Nima]
04-07-2006, 12:52
با سلام خدمت دوستان.

اینم یه بازی جذاب که با Multimedia Builder ساخته شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عکس از بازی

دانلود:

ALt3rnA
04-07-2006, 14:59
خیلی بازیه جالبی هست. خودتون نوشتید؟؟

[Nima]
04-07-2006, 16:58
این بازی رو کس دیگه ای ساخته
من اینجا گذاشتمش تا دوستان متوجه بشن که با mmb میشه بازیهای دوبعدی و با هوش مصنوعی خوب ساخت.

Omid_Sadeghvand
04-07-2006, 18:36
اینو دیدمش یکی دیگه هم هست یه بازی نخدی ولی فکری اگر توی دستگاهم پیداش کردم براتون آپلودش میکنم. به اندازه 3 یا 4 صفحه براش کد نوشتن.

bimo
06-07-2006, 01:32
اينم يه بازي دو بعدي ديگه كه خودم مالتي مديا بيلدر ساختم :happy: و حجم تقريباَ كمي هم داره به نظر من حتماَ دانلود كنيد بازيش فكريه (فكر و بكر) ;)

khatat
06-07-2006, 10:59
منم با AutoPlayMediaStudio یه بازی درست کرده بودم

[Nima]
06-07-2006, 19:46
سلام bimoجان

بازی شما هم واقعا عالیه , مخصوصا اسکریپتهاش که میدونم خیلی روشون کار کاردی. :cool:

یه سری پیشنهاد هایی دارم که اگه روشون کار کنی بازیت بهتر هم میشه. :)

1-از پلاگین Tweak برای پیغام خروجی استفاده کردی در حالی که میتونستی از توانایی CBK_EXIT و MessageEx خود mmb استفاده کنی . ;)

2-برای پایین اومدن سایز فایل اگزه در حالتی که از هیچ صدایی توی بازی استفاده نمی کنی , بهتره بازی رو با حالت NoFmod کامپایل کنی.

3-برای قشنگ تر شدن آیکون بازی میتونی از برنامه MMB Icon Changer استفاده کنی. :blush:

------------------------------------------
سلام khatat جان

شما هم بازی خودتونو آپلود کنید.

Omid_Sadeghvand
06-07-2006, 20:24
با Restorator هم ميشه تعيير داد.

مرد مباح
07-07-2006, 09:44
دوستان
به نظر من به جاي اينكه همش تك تك بازي بديم بهتره كه همه با هم يه بازي خفن بنويسيم.
اينجوري هم كار راحتره و هم كمتر خسته ميشيم.
هم بازي قويتري درست ميشه.

blacksun
11-07-2006, 17:28
من اين بازي رو دانلود كردم اما Spyware ميگه كه يدنه اسپاي داخل فايل اجرائيش هستش و فوري پاكش ميكنه(فايل رو) اسپايوير من EwidoAnti-Spyware هست كه هميشه آپديته
شما ها هم يه تستي بكنيد

[Nima]
14-07-2006, 20:00
سلام blacksun جان

ببخشید که دیر شد.این مدت یه سری مشکلات داشتم وبه انجمن نیومدم.
آنتی اسپای ویر که شما گفته بودید رو دانلود کردم .
این آنتی اسپایویر نه تنها با این بازی بلکه با کلیه ی فایل های کامپایل شده با Multimedia Builder مشکل داره و اونو تروجان تشخیص میده.

من این بازی رو با آنتی اسپای ویر های دیگه مثل SpySweeper و TrojanHunter Spyware Doctor اسکن کردم وهیچ مشکلی نداشت.

برنامه Multimedia Builder یه برنامه ی معتبره و فکر میکنم EwidoAnti-Spyware فایل های کامپایل شده با Multimedia Builder به اشتباه تروجان تشخیص میده.

bimo
18-07-2006, 02:06
']سلام bimoجان
بازی شما هم واقعا عالیه , مخصوصا اسکریپتهاش که میدونم خیلی روشون کار کاردی. :cool:
یه سری پیشنهاد هایی دارم که اگه روشون کار کنی بازیت بهتر هم میشه. :)
1-از پلاگین Tweak برای پیغام خروجی استفاده کردی در حالی که میتونستی از توانایی CBK_EXIT و MessageEx خود mmb استفاده کنی . ;)
2-برای پایین اومدن سایز فایل اگزه در حالتی که از هیچ صدایی توی بازی استفاده نمی کنی , بهتره بازی رو با حالت NoFmod کامپایل کنی.
3-برای قشنگ تر شدن آیکون بازی میتونی از برنامه MMB Icon Changer استفاده کنی. :blush:
------------------------------------------
سلام khatat جان
شما هم بازی خودتونو آپلود کنید.

دوست من از نقد وانتقادات شما تشكر مي كنم البته باTweak گذاشتم چون مي شد چندين خط باشه و هم اسم بالاي پنجره عوض مي شد. و البته از آيكون زياد قشنگي هم نمي خواستم استفاده كنم چون فكر مي كردم اين آيكون خودش خوب باشه.
البته نسخه جديد تر اين بازي رو هم ساختم كه سعي كردم خيلي قشنگ تر از آب دربياد و داراي دو نوع سخت و معمولي مي باشد و يه چيز ديگه هم تو تنضيماتش اضافه كردم. از نظر خودم كه خيلي چيز جالبيه شما هم لطفاَ نظرتونو يگين:

[Nima]
19-07-2006, 14:25
سلام bimo جان

نسخه جديد خيلي قشنگ تر شده.

موفق باشی.

bimo
19-07-2006, 19:05
متشكرم دوست من.
سعي مي كنم چيزاي بهتري هم بسازم.

AminDX
02-08-2006, 18:02
منم با AutoPlayMediaStudio یه بازی درست کرده بودم
مگه با auto play هم میشه بازی ساخت؟ :blink:

مرد مباح
06-08-2006, 11:45
امتحان کن و ببین.
برنامه Mmb هم براي ساخت آتوران ايجاد شده.
ولي اميد يك بازي خفنم باهاش ساخته.

ALt3rnA
07-08-2006, 13:21
کی گفته برای اتورانه؟؟برای ساخت محیط های مولتی مدیا هستش

مرد مباح
08-08-2006, 09:23
اصولا برنامه Mmb براي ساخت آتوران است.
در كنارش امكانات اضافي اينقدر داره كه ميشه كاراي ديگه هم كرد.
براي اصبات اين حرف وقتي شما ميخواين فايل اجرايي درست كنيد در كنارش هم يك گزينه داره كه معمولا تيك خورده و نوشته درست كرد فايل Ini براي برنامه.
اگه بسازي ميبيني كه همون فايليه كه توي سورس سي دي رامهايي كه آتوران دارن, هست.

bimo
10-08-2006, 02:25
از نظر من با مالتي مديا بيلدر هر چيزي را مي توان طراحي كرد.
البته طراحي كردن هم بستگي به خود شخص ، خلاقيت و ميزان بلد بودن آن شخص و البته به كار بردن پلاگين ها در مواقع ضروري و لازم مي باشد.

Omid_Sadeghvand
13-08-2006, 07:43
سلام به همه بچه های بازی ساز :)

يه بازي ماشيني جالب ساخته شده با Mmb :) :

حجم: 652 kb

دالود کنید و حالشو ببرید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینو از یه سایت خارجی پیداش کردم به یه زبون دیگه است. :rolleye:

[Nima]
14-08-2006, 10:54
ممنون آقا امید
-----------------------
این بازی از لحاظ اسکریپت نویسی خوب کار شده مخصوصا موقع برخورد ماشینها باهم و کم وزیاد شدن سرعت .
مثل بازی اول (x vs o) روسی ها ساختنش معلومه که اونا هم مثل ایرانی ها با mmb زیاد کار میکنن.

===========
اگه سورس این بازی یا بازی x vs o رو خواستید بگید تا براتون آپلود کنم.

Omid_Sadeghvand
14-08-2006, 22:30
']ممنون آقا امید
-----------------------
این بازی از لحاظ اسکریپت نویسی خوب کار شده مخصوصا موقع برخورد ماشینها باهم و کم وزیاد شدن سرعت .
مثل بازی اول (x vs o) روسی ها ساختنش معلومه که اونا هم مثل ایرانی ها با mmb زیاد کار میکنن.

===========
اگه سورس این بازی یا بازی x vs o رو خواستید بگید تا براتون آپلود کنم.
دست درد نكنه من همه رو دارم

ALt3rnA
16-08-2006, 19:14
درسته اما اتران خودش محیط مولتی مدیاست.:)