PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و مشکلات سیمکارت های همراه اول

Farhad 8904
17-02-2012, 10:26
سلام از این به بعد سوالات و مشکلات سیمکارت های همراه اول رو در این تایپیک بیان کنید تا یکم انجمن از نظم بهتری برخوردار بشه و بهتر به سوالات پاسخ داده بشه.
از مدیران بخش خواهش میکنم تایپیک رو مهم کنند!

alirezawater
17-02-2012, 19:28
با سلام
الان حدود یکی 2 هفته ست اس ام اسای بنده ، از همراه اول به ایرانسل با تاخیر حدود 5 دقیقه ای میرسه؟ نمیدونم مشکل از ایرانسله یا همراه اول، توی اینترنتم هر چی گشتم دلیلی پیدا نکردم، برای شما هم همینطوره؟

Farhad 8904
17-02-2012, 19:56
با سلام
الان حدود یکی 2 هفته ست اس ام اسای بنده ، از همراه اول به ایرانسل با تاخیر حدود 5 دقیقه ای میرسه؟ نمیدونم مشکل از ایرانسله یا همراه اول، توی اینترنتم هر چی گشتم دلیلی پیدا نکردم، برای شما هم همینطوره؟

با سلام
الان مدتی زیادی هست که ارسال اس ام اس بین خطوط همراه اول و ایرانسل دچار مشکل شده!!!
و طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات مشکل از شبکه همراه اول هست تا کنوت چند بار هم از سازمان اخطار گرفته ولی تا کنون نسبت به رفع این مشکل هیچ اقدامی نکرده!!
حتی در حال حاضر در برخی از شهر ها و مناطق کشور ارسال اس ام اس از همراه اول به همراه اول هم دچار مشکل شده!

iman_s
18-02-2012, 11:53
این پیامک های رایگان که تو طرح هزاران لبخند میدن یا مثلا میگن با پرداخت غیرحضوری قبض 150 پیامک رایگان بگیرید شامل پیامک به ایرانسل هم میشه یا فقط همراه اول به همراه اول رایگان حساب میشه؟
تو سایتش چیزی در این مورد ننوشته

iman_s
18-02-2012, 11:53
این پیامک های رایگان که تو طرح هزاران لبخند میدن یا مثلا میگن با پرداخت غیرحضوری قبض 150 پیامک رایگان بگیرید شامل پیامک به ایرانسل هم میشه یا فقط همراه اول به همراه اول رایگان حساب میشه؟

Farhad 8904
18-02-2012, 12:36

تا اون جایی که من اطلاع دارم پیامک رایگان فقط شامل ارسال اس ام اس در داخل خوده شبکه همراه اول میشه!!

Variable
18-02-2012, 18:05
من اینترنت شبانه گرفتم . 11 شب تا 8 صبح
واقعا دزدی مثله این ندیده بودم . اصلا به اینترنت وصل نمیشه
زنگ میزنم 9990 میگم چرا ؟ میگه شلوغه .
میگم به من چه که شلوغه . من پول دادم میخام از اینترنت استفاده کنم . ... اینجاست که دیگه جوابی ندارن...

واقعا زندگی تو کشوری که هیچ مسئولی جواب گو نیست از جهنم هم بدتره .

Farhad 8904
19-02-2012, 09:51
من اینترنت شبانه گرفتم . 11 شب تا 8 صبح
واقعا دزدی مثله این ندیده بودم . اصلا به اینترنت وصل نمیشه
زنگ میزنم 9990 میگم چرا ؟ میگه شلوغه .
میگم به من چه که شلوغه . من پول دادم میخام از اینترنت استفاده کنم . ... اینجاست که دیگه جوابی ندارن...

واقعا زندگی تو کشوری که هیچ مسئولی جواب گو نیست از جهنم هم بدتره .

سلام
شما بهتر بود قبل از فعال سازی بسته ، اینترنت همراه اول رو توی منظقه خودتون تست میکردی!
این گفته شلوغه دروغ گفته!! سرعت همراه اول فقط در تهران میشه گفت خوبه بقیه شهرستان ها افتضاح هست!!!
تمام این مشکلات به خاطر ضعف تکنولوژِی و زیرساخت قدیمی شبکه هست!

ahozh
13-03-2012, 13:30
من کد PUK سیمم رو فراموش کردم و شناسنامش هم گم شده.حالا راهی غیر از سوزاندن سیم کارت هست؟
یا راهی برای دستیابی به contact هام؟(بعد از سوختن سیم کارت)

Farhad 8904
13-03-2012, 14:32
من کد PUK سیمم رو فراموش کردم و شناسنامش هم گم شده.حالا راهی غیر از سوزاندن سیم کارت هست؟
یا راهی برای دستیابی به contact هام؟(بعد از سوختن سیم کارت)

اگه سیمکارت به نام خودته با کارت ملی برو دفتر خدمات راهنمایی میکنند.
اگه سیمکارت بسوزه دیگه راهی برای برگشت اطلاعات سیمکارت نیست!!

adrenalin
23-03-2012, 22:00
سلام این همراه اولم خودشو گیر آورده ها این داستان شارژ بیشتر چیه؟ مگه مثلا یه شارژ 2 تومنی بزنم 200 تومن میده پس چرا نمیشه از شارژ هدیه استفاده کرد

emadpumad
27-03-2012, 19:35
سلام این همراه اولم خودشو گیر آورده ها این داستان شارژ بیشتر چیه؟ مگه مثلا یه شارژ 2 تومنی بزنم 200 تومن میده پس چرا نمیشه از شارژ هدیه استفاده کرد

شارژ هدیه رو فقط میتونی داخل شبکه خود همراه اول استفاده کنی و اینجور که من متوجه شدم باید صبر کنی اعتبار اصلی تموم بشه بعد خودش از اون استفاده میکنه

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

gamekhor2007
28-03-2012, 19:54
دوستان من سیم کارتم مال شهره دیگه ای هست و الان برام جابجایی میندازه هر دوره.چکار کنم جابجایی نندازه؟راستی سیم کارت مال پدرم هست و اگر بخوام به اسم خودم کنمش چی نیاز هست و هزینش چقدر میشه؟مرسی

italia88
31-03-2012, 09:02

نیازی نیس شما کاری بکنید بطور اتومات وقتی تماس داخل شبکه داشته باشید از شارژ هدیه کسر میشه و شما با گرفتن دستور باقیمانده شارژ میزان هدیه مصرفیتون براتون از طرف همراه اول مسج میشه

italia88
31-03-2012, 09:14
دوستان من سیم کارتم مال شهره دیگه ای هست و الان برام جابجایی میندازه هر دوره.چکار کنم جابجایی نندازه؟راستی سیم کارت مال پدرم هست و اگر بخوام به اسم خودم کنمش چی نیاز هست و هزینش چقدر میشه؟مرسی

برای این کار مییایست صاحب سیم با شناسنامه وکارت ملی وکپیش و مدارک سیم وشمابعنوان صاحب جدیدبامدارکتون به دفترخدمات پستی برید و هزینه اش سه هزارتومن برای سند وانتقالش میشه

italia88
31-03-2012, 09:31
شارژ هدیه رو فقط میتونی داخل شبکه خود همراه اول استفاده کنی و اینجور که من متوجه شدم باید صبر کنی اعتبار اصلی تموم بشه بعد خودش از اون استفاده میکنه

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

درسته من امتحان کردم فقط داخل شبکه س با این تفاوت که اول از شارژ هدیه کم میشه بعد شارژ اصلی . فقط یه بدی این طرح اینه که مسسج رو شامل نمیشه ومکالمه هست فقط

Farhad 8904
01-04-2012, 18:36
دوستان من سیم کارتم مال شهره دیگه ای هست و الان برام جابجایی میندازه هر دوره.چکار کنم جابجایی نندازه؟

نمیشه کاری انجام داد شما باید سیمکارت شهری که در آن هستید رو خریداری کنید.

AshkeMahtab
17-07-2014, 16:08
دوستان یه سوال من میخوام برم سربازی بعد سیم کارتمو درآرم و گوش خاموش بمونه سیم نمیسوزه و یا به کسی
تعلق نمگیره تکلیفش چی میشه اگه سیم کارت مثلن تا 4و5ماه خاموش باشه گوشیم..ایرانسله سیمم؟؟؟؟؟؟؟؟:n17:

mohsen0000000000
17-07-2014, 17:22
سلام . من سیمکارتم (اعتباریه) سند نداره ولی بنام خودمه. چطور سند دارش کنم؟ایا لازمه اصلا.