PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسکین دسته xbox

pat_2005h
15-02-2012, 12:51
بچه ها نظرتون رو راجع به اسکین های دسته های xbox بگین لطفا
به نظرتون ارزش خرید داره؟
این عکس دسته خودم هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pat_2005h
15-02-2012, 13:00
ممنون میشم اگر توو نظر سنجی و بحث شرکت کنین

pat_2005h
15-02-2012, 19:32
uppppppppppppppppppppppppppppp

pat_2005h
19-02-2012, 15:49
بالا.......................................... ...............

amir69_k
20-02-2012, 16:44
به نظرم که نه من از این ها که میگی دیدم خداییش هیچ کدومش خوب نیست تازه برای خود کنسولش هم هست تو شیراز ولی واقعا هیچی همون سادش نمیشه

pat_2005h
21-02-2012, 08:35
به نظرم که نه من از این ها که میگی دیدم خداییش هیچ کدومش خوب نیست تازه برای خود کنسولش هم هست تو شیراز ولی واقعا هیچی همون سادش نمیشه

بله خوب اینم نظر شماست و قابل احترام
ممنون که نظر دادی......

masoud hard
09-08-2012, 13:09
اگه دستت سیاه باشه عوض نکن سیاهش خیلی شیکه من از قیمت خبر ندارم ولی اگه از هفت هشت تومن گرونتر باشه بدرد نمیخوره همونطور بزار سفید بمونه

Mohammad Yek110
09-08-2012, 13:17
اگه دستت سیاه باشه عوض نکن سیاهش خیلی شیکه من از قیمت خبر ندارم ولی اگه از هفت هشت تومن گرونتر باشه بدرد نمیخوره همونطور بزار سفید بمونه
سلام
منم مشکی دارم.البته برای PC
خیلی قشنگه
ولی دوست دارم یه اسکین روش بندازم

استارتر عزیز ، قیمت اسکینا چنده ؟ کجا گیر میاد ؟

ویرایش
اینا به نظر قشنگ باشن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ain.gif

masoud hard
09-08-2012, 17:54
سلام
منم مشکی دارم.البته برای PC
خیلی قشنگه
ولی دوست دارم یه اسکین روش بندازم

استارتر عزیز ، قیمت اسکینا چنده ؟ کجا گیر میاد ؟
ویرایش
اینا به نظر قشنگ باشن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ain.gif
یکصدو ده عزیز عکسارو نگاه کردم اون ببریه قشنگ تره نظره منه من جات بودم اونو میگرفتم ولی اسکین هایه قشنگتری هست که با طرح بازی ها که واقعا قشنگن اگه بتونم یه چند تا به عنوان پیشنهاد میزارم واست:46:

Mohammad Yek110
09-08-2012, 17:59
یکصدو ده عزیز عکسارو نگاه کردم اون ببریه قشنگ تره نظره منه من جات بودم اونو میگرفتم ولی اسکین هایه قشنگتری هست که با طرح بازی ها که واقعا قشنگن اگه بتونم یه چند تا به عنوان پیشنهاد میزارم واست:46:
محمد هستم:)
ممنون میشم بذارین:11:

masoud hard
09-08-2012, 18:17
محمد هستم:)
ممنون میشم بذارین:11:
اقا محمد
اینا جدید ترین ها هستن البته من زیاد خوشم نیومد به جز اونی که واسه بلک اپسه اولی و دومی رو بیشتر میپسندم ولی چون طرح های جدیدن گذاشتم تو شهر خودمون زنجان اسکین دسته واسه یه دونه 6 تومنه و به نظرم قیمت کاملا استانداردیه که هم میتونی چونه بزنی پنج تومن بزنی هم اگه آشنات باشه اینجور چیزارو ارزونتر میده ولی از نظر من وتجربه ای که تو این زمینه داشتم تو اینجور چیزا تخفیف رو فراموش کن هر چقدر مایه داری بزار و یدونه درجه یک و عالیشو بگیر ولی اونطورم نباشه که بهت بندازن ولی 6 تومن نه ارزونه نه گرونه اگه سوال داشتی انم تو پیام خصوصی بپرس داداش حمید تو سایت امازون هم بری بخش ایکس باکس پره اسکین دستست که میتونی ببینی و هرکدومو پسند کردی تو بازار ایران پیداش کنی از اونجا هم میتونی خرید کنی ولی دلار میخواد دلار:21:نمیدونم ایرانو تحریم کرده یا که نه به هر حال ادم تو محدودیت ها ستاره میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud hard
09-08-2012, 18:39
:46:اگه بگی طرفدار کدوم بازی هستی راحت تر میتونم کمکت کنم البته بگم اینا برچسب نیست یه حالت کاور داره مثل ماله گوشی با این عکس متوجه میشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pat_2005h
10-08-2012, 13:44
محمد عزیز همو طور که دوستمون گفت اینایی که من دارم برچسبن
اینهایی که دوستمون مسعود عکسش رو گذاشته مثل قاب کریستالی موبایل میمونه که من حودم از اینا توو تهران ندیدم،اگه کسی جاش رو میدونه به مام بگه
البته این قاب ها به حجم دسته اضافه میکنن و یکم بزرگ میشه ولی چیزای قسنگی هستن
این عکسم آخرین کاریه که واسه یکی از دوستام زدم و مدل جدید کربن هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])