PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک لطفا ، روشن نشدم لب تاپ دل

hamid268
15-02-2012, 10:12
سلام

حدود 2 ماه پیش یه لب تاپ دل مدل 5110 خریدیم و بعد از 2 هفته کار کردن یه روز دیدم اصلا روشن نمی شه نه چراغ شارژی هیچی که هیچی بردم گارانتی بعد چند روز طرف گفت بایوس اپدیت کردی از سایت دل و این به خاطر بایوسش بوده که گفت ما مجدد بایوس ریختیم و خوب شد و بعد از اون دوباره 1 ماه کار کرد و الان دوباره شب گذشته لب تاپ همه برنامه ها را بستم و مثل بچه ادم خاموشش کردم و بعد از چند ساعت که خواستم روشن کنم هیچی که هیچی دقیقا انگار مرده!!! نه چراغ شارژی هیچی
یعنی دوباره به خاطر بایوسشه!؟
اینطوری اگر باشه که ماهی 1 بار باید بره تعمیرگاه تا بایوس بریزن!! :41:
نظر دوستان چیه!؟

perjixen
15-02-2012, 11:21
نظر دوستان چیه!؟
بنظر خوبه ! تو چطوري.؟ خوبي.؟:31:

اول از همه ؛ از همون اول از 5110 خوشم نميومد !!!

دوم ... چندتا سوال ...
شما لپ لپت (همون لپ تاپت) مشكل مرده بودنش هم با باتري شايدم باطري و هم با كابل برق (كه به صورت مستقيم و بدون باتري وصله) هست.؟
(جمله بنديم تو حلقم)

چون راستش من با اين اندك اطلاعاتي كه دارم ... بعيد ميدونم اين مشكل به بايوس ربط داشته باشه.

;)

hamid268
15-02-2012, 17:52
آره با باطری بی باطری با کابل بی کابل هیچ رقمه راه نمی ده خرابه که خرابه!
مرده مردست
والا دیگه نمی دونم باید چیکار کرد شده مایه عذاب ما

nima_7878
07-07-2012, 20:14
آقا این 5110 دل سرطانه. من هم 4 ماه پیش یک 5110- core i7- با رم ‍ 6 گیگ خریدم. دو هفته پیش مثل دوستمون hamid268 خاموش شد و روشن نشد. بردم گارانتی گفتند بایوسش پریده. چند روزی موند تا درستش کردند. گفتند چیپست بایوسش رو عوض کردند :24:. خلاصه دو هفته بود، یک روز در حالیکه لپ تاپ خاموش بود (البته به شارژ بود) یک دفعه شروع کرد به بوق های ناجور زدن (سه تا سه تا پشت سر هم). خواستم روشنش کنم نشد که نشد. بردم گارانتی گفتند این سری 5110 بعضی هاشون مشکل بایوس دارند و خودشون هم نمیدونند باید چیکارش کنند و الان داره یکی یکی بر میگرده. گفتند بذار تا ببینیم چی میشه :grrr:. منم قاط زدم و شاکی شدم گفتم باید عوضش کنید. گفتند همینه که هست. دل به ایران خدمات نمیده و اگه ببری جایی (مثلا دوبی) بگی تو ایران بوده اصلن گارانتیش رو باطل میکنند.
خلاصه اصلن معلوم نیست درست بشه :19: و احتمالن تا آخر عمر دستم بهش بنده. دلمم هم نمیاد به کس دیگه بندازمش. به هرکی بفروشمش بهش ظلم کردم.
به هر حال به دوستان توصیه میکنم 5110 نخرید.
شاد باشبد.

Farshid72
08-07-2012, 23:12
اگه بردید و گفت که بخاطر بایوس هست شما بگید یه ورژن پایینترش رو براتون بریزه
تصور من اینه مشکل از خود مین هستش

nima_7878
18-07-2012, 20:59
سلام
چند روز پیش رفتم و لپ تاپ رو از گارانتی گرفتم. گفتند چیپست بایوسش رو کامل عوض کردند :24: راست و دروغش رو نمیدونم. چون دفعه قبل هم گفتند عوض کردند. گفتند باید بایوسش رو آپدیت میکردین تا این مشکل پیش نیاد. گفتم من از کجا باید اینو میفهمیدم؟ که جوابی نگرفتم. حالا ما تو حول و ولا ایم که این لپتاپ بالاخره درست شد یا نه.
خلاصه هرکی inspiron n5110 بره روی سایت دل و اگه بایویش آخرین ورژن نیست آپدیتش کنه.

موفق باشید