PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Tab 2 » تبلت سامسونگ با صفحه نمايش 7 اينچي و پردارشگر دوهسته اي

PersiAndroid
14-02-2012, 19:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tablet with support for GSM voice communication, SMS, and MMS.
Also known as Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 1900 / 2100
Announced 2012, February
Status Coming soon. Exp. release 2012, March
Body Dimensions 193.7 x 122.4 x 10.5 mm
Weight 344 g
Display Type PLS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 600 x 1024 pixels, 7.0 inches (~170 ppi pixel density)
Multitouch Yes
- TouchWiz UX UI
Sound Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes, with stereo speakers
3.5mm jack Yes
Memory Card slot microSD, up to 64 GB
Internal 8/16/32 GB storage, 1GB RAM
Data GPRS Yes
EDGE Yes
Speed HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi hotspot
Bluetooth Yes, v3.0 with A2DP, HS
Infrared port Yes
USB Yes, microUSB v2.0, USB On-the-go support
Camera Primary 3.15 MP, 2048x1536 pixels
Features Geo-tagging, smile detection
Video Yes, 1080p@30fps
Secondary Yes, VGA
Features OS Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)
CPU Dual-core 1 GHz
Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM, RSS
Browser HTML5, Adobe Flash
Radio No
GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS
Java Yes, via Java MIDP emulator
Colors Black, White
- TV Out
- SNS integration
- MP4/DivX/Xvid/H.264/H.263/WMV player
- MP3/WAV/eAAC+/WMA/AC3/Flac player
- Organizer
- Image/video editor
- Quickoffice HD editor/viewer
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa integration
- Voice memo
- Predictive text input (Swype)
Battery Standard battery, Li-Ion 4000 mAh
Stand-by
Talk time
Misc SAR EU 0.71 W/kg (head)

A S U S
03-05-2012, 08:46
تبلت خیلی خوبی هست البته اگه با قیمت پایینش وارد ایران بشه

iload
18-12-2012, 19:58
سلام

من نمیتونم گلکسی تب تو رو به سیستمم وصل کنم ! نرم افزار Samsung Kies رو هم رختم نشد ! کار خواصی هست که باید انجام بدم ؟

khalvat_20
17-03-2013, 22:15
سلام.
می خوام فیلم با زیرنویس فارسی ببینم از مدیا پلیر خود تیلت نمی شه. زیرنویس به صورت ؟ دیده میشه .مدیا پلیر های زیادی ریختم بازم نشد. لطفا راهنمایی کنید

aria_electric_fars
30-04-2013, 17:37
سلام دوستان

عجب تبلت بي خودي هست و اعصاب ما رو داغون كرده

از قفل كردن مكرر كه بگذريم مي رسيم سر بحث واي فاي كه وقتي كه خريدمش واي فاي كار نمي كرد و بردمش مغازه طرف و نمي دونم چه كار كرد درست شد و حالا كه اومدم ريستارت كردم دوباره همون بساط تكرار شد

لطفا بگيد مشكل كار از كجاست؟؟!!!‌ چه كار كنم؟؟؟

با تشكر

mehdi.t.f
30-04-2013, 17:44
سلام دوستان

عجب تبلت بي خودي هست و اعصاب ما رو داغون كرده

از قفل كردن مكرر كه بگذريم مي رسيم سر بحث واي فاي كه وقتي كه خريدمش واي فاي كار نمي كرد و بردمش مغازه طرف و نمي دونم چه كار كرد درست شد و حالا كه اومدم ريستارت كردم دوباره همون بساط تكرار شد

لطفا بگيد مشكل كار از كجاست؟؟!!!‌ چه كار كنم؟؟؟

با تشكر
سلام. منظور از قفل کردن مکرر چی است؟ اندرویدش 4.1 هست؟

solidworm
01-05-2013, 00:10
معمولا اندروید 4 در اتصال به wifi بعد از این که توی دستگاه سیمکارت می ذارین مشکل داره. علتش هم اینه که باید country code رو ست کنید که این کار توسط برنامه Wifix انجام میشه و بعد از یک بار اجرا هم دیگه مشکل کلا برطرف میشه. آخرین ورژن رو از اینجا بگرین و نصب کنین، درست میشه. البته احتیاج به روت داره. شاید برنامه دیگری هم باشه که بدون روت این کار رو انجام بده:
اینم یک برنامه دیگه که همین مشکل رو برطرف می کنه:
ولی روت لازم داره.
راچع به قفل کردن حتما برنامه ای روش نصب هست که کلا Cpu دستگاه رو مشغول می کنه. باید پیداش کتید و uninstall کنید، اگر هم مشکل چیز دیگه است، factory reset کنید، اگه بازم هنگ کرد، رام دستگاه رو دوباره بریزید ، اگر بازم مشکل هنگ کردن داشت ، کلا رام دیگری روش نصب کنید. یکم سخته ولی مشکل حل میشه.

aria_electric_fars
09-05-2013, 14:55
سلام دوستان

ببينيد من مشكل رو كامل متوجه شدم

تبلت بنده آندرويد 3.0.3 بود كه گويا اين سيستم مشكل داره به هر حال وقتي سيم كارت روي دستگاه مي زاشتم ديگه واي فاي شناسايي نمي كرد و بايستي كدي رو بزنيم كه يادم نيست ولي از مغازه دار گرفتم و اگر ديدمش مي زارمش اينجا و خلاصه ريستارت مي شه تبلت ولي قبلش بايد سيم كارت رو بيرون بياريد و نبايد توي دستگاه باشه
وقتي كه تبلت كامل روشن شد و سيم كارت توي تبلت نبود وصل مي شيم واي فاي و آپديت مي كنيم حالا جالب اينجاست كه تبلت من 3.0.3 بود و نزديك 2 ساعت طول كشيد تا حجم تقريبي 250 مگ دانلود بشه و آندرويد 3.0.4 شد و بعدش دوباره يك بار ديگه آپديت شد نزديك 3 ساعت طول كشيد با حجم تقريبي 350 مگ و آندرويد 3.1.1 شد و الان مثل بنز كار مي كنه و سيم كارت هم توي دستگاه مي زارم ديگه وصل مي شه و هم واي فاي رو مي شناسه و هم سيم كارت رو

با تشكر

satori hope
29-06-2013, 13:37
سلام
راستش این مشکل اتصال به اینترنت از طریق wi-fi من رو هم کلافه کرده!! من چند روز پیش گلکسی تب 2 رو خریدم. آوردم خونه با دادن پسورد با wi-fi به اینترنت وصل شدم ولی فرداش نمیدونم چرا دیگه نشد وصل شم!! وقتی گزینه ی setting و wireless and networks رو که میزنم اولا که کمی هنگ میکنه! یعنی که دیر به انتخاب گزینه ها جواب میده و دوما اینکه وقتی wi-fi رو on میکنم و scan رو میزنم هیچی پیدا نمیکنه!!
تو رو خدا راهنماییم کنین! راستی تو پست های فبلی در مورد روت کردن نوشته بودین. میشه بیشتر توضیح بدین که چی هست؟ و بدون اون چطور میشه مشکل رو حل کرد؟!!
مرسی

Meisam.apk
03-07-2013, 12:09
میشه بگید ورژن آندروید فابریک تون چی هست؟
آیا ورژن آندروید رو آپگرید کردید؟
اگه نه من هم توی گوشی گلکسی نوتم این مشکل(قفل شدن مکرر یا وای فای بود)که حالا کاملا حل شده.

سمیرا مقاملو
11-02-2014, 04:02
سلام
چند روز هست این تبلت رو بهم هدیه دادند اسم فروشگاه اینترنتی معتبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست چند تا مشکل دارم
تو فروم های فارسی تبلت سامسونگ رو سرچ کردم اینجا اومد عضو شدم جواب بگیرم لطفآ جواب بهم بدین
یکی اینکه این هنگ کردنش مشکل از چی میتونه باشه؟مخصوصآ وقتی دارم باهاش بازی میکنم
سوال دوم اینه کابل توش هست معمولآ پرسیدم از چند نفر این نداشت میشه دقیقآ بخوام کابلشو بخرم چی باید بخرم؟
سوال آخرمم اینه این تبلت سامسونگ اگر بخوام قلم واسش بخرم جداگانه دقیقآ چی باید بخرم ازش؟