PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ویندوز و قاطی کردن لپ تاپ

campuzlit
14-02-2012, 19:07
سلام
من یه لپ تاپ 5010 دارم یه دفعه قاطی کرد و ویندوزش بالا نیومد هر کاری کردم نشد حتی safe mode رو به زور بالا آوردم ولی فقط هنک می کرد و حتی یک درایو نتونستم باز کنم و وقتی رو یه درایو کلیک می کردم فقط اون علامت موس می چرخید و هیچ کاری نمی کرد و توی safe mode هم نتونستم اطلاعاتم رو بردارم
خواستم ویندوزش رو عوض کنم بماند که 10 برابر زمان معمول نصب طول کشید آخرهای نصب هم ارور داد دوباره سعی کرم بازم نصب نشد و ارور می ده.کلا خیلی زیاد کند شده به طوری که مثلا مرحله setup is starting در مرحله اول نصب ویندوز که 20 ثانیه هم نمی شه رو 20 دقیقه طول می ده.
یعنی مشکل سخت افزاری داره شاید هارد یا رمش آسیب دیده اگه هم ویروسی باشه درایوام خیلی مهمه واسم اصلا نمی تونم فرمتشون کنم ویندوزم که روش نصب نمیشه حتی xp
باید چی کار کرد اگه زودتر راهنمایی کنین ممنون می شم

mohammadi_4u
14-02-2012, 20:51
سلام
من یه لپ تاپ 5010 دارم یه دفعه قاطی کرد و ویندوزش بالا نیومد هر کاری کردم نشد حتی safe mode رو به زور بالا آوردم ولی فقط هنک می کرد و حتی یک درایو نتونستم باز کنم و وقتی رو یه درایو کلیک می کردم فقط اون علامت موس می چرخید و هیچ کاری نمی کرد و توی safe mode هم نتونستم اطلاعاتم رو بردارم
خواستم ویندوزش رو عوض کنم بماند که 10 برابر زمان معمول نصب طول کشید آخرهای نصب هم ارور داد دوباره سعی کرم بازم نصب نشد و ارور می ده.کلا خیلی زیاد کند شده به طوری که مثلا مرحله setup is starting در مرحله اول نصب ویندوز که 20 ثانیه هم نمی شه رو 20 دقیقه طول می ده.
یعنی مشکل سخت افزاری داره شاید هارد یا رمش آسیب دیده اگه هم ویروسی باشه درایوام خیلی مهمه واسم اصلا نمی تونم فرمتشون کنم ویندوزم که روش نصب نمیشه حتی xp

سلام به احتمال زیاد مال هارد دیسک هست

با سیدی های بوت پارتیشن مثل پارتیشن مجیک و آکرونیس برنامه شو بیار بالا بعد از اطلاعاتتون کپی بگیر اگه هارد باز نشد با این برنامه ها و هنگ کرد باید به فکر تعمیر هار باشید

azadeh2007
15-02-2012, 09:10
يك سري نرم افزار ها هستند كه حافظه ها رو من جمله خود هارد رو Low Level Format ميكنند كه اگه بد سكتور هم داشته باشه درستش ميكنه منتها يكم وقت زياد ميگيره...من واسه فرمت يه فلش 16 گيگ 1 روز وقت گذاشتم

azadeh2007
17-02-2012, 19:23
سلام
اولا شما نباید همین جوری به بنده پیغام خصوصی بزنید...چون سوال شما عام المنفعه هستش و ممکنه سوال خیلی ها باشه...
شما میتونید عبارت Hard disk low level format tool را در گوگل سرچ بفرمایید یا از سایت زیر برنامه را دانلود کنید ...
ضمنا مسئولیت چاگ کردن اطلاعات هارتون به عهده خودتون هستش و هدف بنده فقط راهنمایی و کمک رسانی بود...موفق باشید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید