PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آ.ث میلان - آرسنال | مصاحبه با D r i v e r و B3HZ@D

Ezel
14-02-2012, 18:31
دوستان سلام /

از اونجایی که توفیق خدمت مجدد نصیبم شد :31: ، با مصاحبه با دوتن از طرفداران تیمهای میلان و آرسنال به مناسبت ! بازی این دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا در خدمتتون هستیم .

فقط ذکر دونکته به نقل از حسین عزیز :

1- دوستان میتونن صحبت هاشون راجع به این بازی (قبل و بعد بازی) در همین تاپیک مطرح کنند، ولی ترجیحا محوریت بحث مصاحبه و سوال و جواب هاش، باشه. : )
2- ممنون میشم در نظرسنجی تاپیک هم برای امتباز دادن به شرکت کنندگان در مصاحبه، شرکت کنید./
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به علت میزبانی میلان با دوست خوبمون B3HZ@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شروع میکنیم :

1- خودتون رو معرفی کنید و اینکه چه مدت هست طرفدار میلان هستید و علت بوجود اومدن این علاقه چی بوده ؟

درود , بهزاد هستم از سال 97-98 طرفدار میلان هستم.اون زمان که اولین بار بازی های سری آ رو دنبال میکردم اولین بازی که دیدم بازی تیم یووه بود و بعد از اون بازی های سری آ بیشتر دنبال کردم.

به دلیل علاقه زیادی که به مالدینی داشتم و دارم بازی های میلان رو بیشتر پی گیری میکردم و همین مسئله باعث علاقه نسبت به میلان شد و اینطوری شد که هوادار میلان شدم.

نیم فصل هم که میلان به دنبال پر کردن جای خالی مصدومان بود که همین بازیکنان جایگزین خریداری شده هم با مصدومیت مواجه شدن

2- عملکرد تیمتون رو در نقل و انتقالات پیش فصل و نیم فصل چطور دیدین ؟

عملکرد در نقل و انتقالات به نظر معمولی بود...اول با پروژه آقای ایکس شروع شد که بازیکن مورد نظر میلان هامشیک بود که دی لورنتیس مالک باشگاه لیبل 100 میلیونی روی این بازیکن زد و میلان کنار کشید.

از اون طرف ها باشگاه سانتوس قیمت 54 میلیونی برای گانسو در نظر گرفت که این پروژه هم تعطیل شد.

ولی به هر حال میلان دو خرید خیلی خوب داشت یکی نوچرینو بود که در ساعات پایانی نقل و انتقالات با قیمت 500 هزار یورو به میلان اضافه شد که اون زمان این انتقال باعث تمسخر توسط خیلی ها شد.

ولی نوچرینو با عملکرد خیلی خوبی که داشت نشون داد که اون افراد درباره اون اشتباه میکردن و الان هم یکی از بهترین بازیکنان میلانه..الشاراوی 19 ساله هم با خرید نیمی از مالکیت اون به قیمت 10 میلیون یکی دیگه از خریدهای میلان بود که واقعا خوب بوده و ارزش این مبلغ رو داشته.

3- عملکرد تیمتون رو تا اینجای فصل چطور ارزیابی میکنید ؟

اول فصل که شرایط خیلی سخت بود و میلان با تعداد زیادی مصدوم فصل رو شروع کرد که با مساوی با دو تیم لاتزیو و اودینزه و همچنین باخت به تیم های ناپولی و یوونتوس همراه بود.
ولی با برگشت مصدومین وضع تیم بهتر شد و نقطه اوج میلان زمانی بود که بازی سه بر صفر باخته رو با زدن 4 گل در نیمه دوم به سود خودش برگرداند و از اون موقع بود که میلان دوباره اوج گرفت.
فعلا هم که میلان دوباره با مصدومیت شدید بازیکنان دست و پنجه نرم میکنه و در خط هافبک فقط و فقط 4 بازیکن داره که کمر میلان رو شکسته و فشار زیادی رو به این بازیکنان آورده.
با توجه به این مصدومیت های پیاپی به نظرم رتبه و روند فعلی خوب بوده ولی میتونست خیلی بهتر از این هم بشه.

4- به نظرتون آلگری مربی مناسبی هست برای میلان و یا به عبارتی در حد و اندازه ی نام میلان هست ؟

به نظر من مربی خوبیه فقط یک مقدار کمبود تجربه داره

زمانی که مورینیو در اینتر بود و انجلوتی هم در میلان , الگری مربیگری کالیاری رو در اختیار داشت که دو سال پشت سر هم به عنوان برترین مربی سری آ انتخاب شد.

مشکل فعلی الگری کمبود بازیکنه و واقعا دستش خالیه.

5- بهترین بازیکن تیمتون تا اینجای فصل رو چه کسی میدونید ؟

بهترین بازیکن که بدون شک زلاتان بوده که تاثیر زیادی روی اکثر نتایج میلان داشته...بعد از زلاتان میشه از نوچرینو و بواتنگ نام برد

6- در بازی چهارشنبه شب تیمتون برابر میلان ، فکر میکنید چه نتیجه ای رقم خواهد خورد ؟ و اینکه در پایان دور برگشت کدام تیم نهایتا صعود خواهد کرد ؟

راستش سخته که بشه پیش بینی کرد...الان هم میلان مصدومان زیادی داره و معلوم نیست کدوم یکی از اونا به بازی مقابل آرسنال میرسه. ولی اگر خودم بخوام نظر شخصیم رو بگم با تمام احترام به تیم آرسنال و دوستان آرسنالی به نظرم میلان توی سن سیرو پیروز میشه و در نهایت صعود میکنه.

7- در بازی برگشت برابر بارسا ، میلان نمایش حیرت انگیزی داشت و برابر این به تعبیری بهترین تیم تاریخ ، با سری بالا شکست خورد ، به نظرتون در صورت رویارویی دوباره با بارسا ، میلان میتونه چنین نمایشی رو تکرار کنه ؟ یا اینکه به قول کلینزمن ( اگه اشتباه نکنم) از ده بار بازی برابر بارسا ، حداکثر یکبار میشه نمایش درخشانی ارائه داد .

راستش از اونجایی که فوتبال قابل پیش بینی نیست ممکنه میلان در تکرار همچین نمایشی ناموفق باشه و یا ممکنه همون نمایش رو تکرار کنه یا شاید هم این بار بهتر عمل کنه.

اگه آدم بخواد با توجه به صحبت ها و پیش بینی بقیه افراد زندگی کنه مطمئنا پیشرفتی نخواهد کرد و فقط درجا میزنه.

به هر حال بارسا هم تیم بزرگیه و نشون داده نتیجه گیری مقابل این تیم کار سختیه ولی با این حال غیرممکن وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- به نظرتون تیاگو سیلوا میتونه مالدینی دیگه ای برای دفاع میلان باشه ؟

کلا با این واژه که فلانی مالدینی جدیده یا اون یک مارادونا و پله جدید فوتبال هستن زیاد موافق نیستم...مثلا الان مسی به نظر من میتونه چیزی در حد مارادونا یا بالاتر از اون بشه.

یا مثلا کریس رونالدو بالاتر از اوزبیو پرتغالی باشه و یک اسطوره برای خود و فوتبال اروپا و پرتغال باشه.

از نظر تعداد بازی و دوران حضور در میلان که مطمئنا به مالدینی نمیرسه ولی از نظر کیفیتی واقعا مدافع خیلی خوبیه و خیلی اونو بهترین مدافع حال حاضر جهان میدونن.

ولی من میگم مالدینی جدید نمیشه ولی میتونه الگو و اسطوره ای برای آینده بشه و مثل حالا که مالدینی رو بازیکن نمونه و با کیفیت برای مقایسه در نظر میگیریم بازیکنان آینده رو این بار با تیاگو سیلوا مقیاسه کرد

9- آیا میلان میتونه امسال از عنوانش در لیگ دفاع بکنه ؟ یا اینکه مانند جام حذفی باز هم قافیه رو به یوونتوس متحول شده ی کنته خواهد باخت ؟

راستش باید شرایط و وضعیت میلان رو هم در این قضیه در نظر گرفت...میلان این فصل بدجوری با مصدومیت دست به گریبان بوده و همین مسئله و بازیکنان غایب پرتعداد بدجوری روی روند تیم تاثیر گذاشتن و میلان بالا پایین زیاد داشته.

ولی اگه مصدومان برگردن و دیگه مشکلی پیش نیاد به نظر میلان میتونه دوباره از عنوان خودش دفاع کنه وقهرمان بشه.

10- مصدومان و محرومان تیمتون برای بازی 4 شنبه چه کسانی هستند ؟ مصدومان تا با امروز و اطلاع من این افراد هستن:

آبیاتی - نستا - یپس - گتوزو - فلامینی - آکویلانی - بواتنگ - فن بومل - مرکل - استراسر - کاسانو - پاتو که گفته میشه احتمال بازگشت فلامینی , بواتنگ , نستا و پاتو در این بازی هست

از بازیکنان محروم هم اطلاعی ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11- برای بازی 4 شنبه چه ترکیبی رو پیشنهاد میکنید ؟

راستش بطور دقیق مشخص نیست کدام بازیکنان به این بازی میرسن ولی با توجه به خبرها ترکیب مورد نظر من اینه:

آبیاتی / آملیا

مصباح - تیاگو سیلوا - نستا - آباته

نوچرینو - فن بومل - امانوئلسون

بواتنگ

الشاراوی - زلاتان

12 - اولین چیزی که با دیدن کلمات زیر به ذهنت میاد رو بگو :

کارلتو آقای اروپا

لئوناردو بهترین استعدادیاب میلان

کاکا اسطوره و پسر زیبای میلان

آریگو ساکی بهترین تئوریسین ایتالیا

و در انتها اگر صحبتی درباره ی fan vs fan دارید با کمال میل پذیرا هستیم :

صحبت خاصی که نیست فقط از زحمات شما مدیران و ناظرین زحمتکش و بقیه دوستانی که در بخش های مختلف انجمن فعالیت میکنن نهایت تشکر رو دارم و یک تشکر ویژه هم بخاطر این که بخش ورزش رو به همچین جایگاهی رسوندین و تغییرات مثبت شکل گرفته در بخش ورزش تاثیر زیادی روی روند فعالیت در این بخش داشته.

ممنون از همگی دوستان...امیدوارم روز چهارشنبه بازی زیبایی بین دو تیم میلان و آرسنال شاهد باشیم/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و اما میریم سروقت پاسخهای امیرحسین D r i v e r گرامی به سوالات :

1- خودتون رو معرفی کنید و اینکه چه مدت هست طرفدار آرسنال هستید و علت بوجود اومدن این علاقه چی بوده ؟

سلام
امیرحسین هستم
من از 6 - 7 سالگی
دلیلش هم دیدن دیوید سیمن و تونی آدامز و دنیس برگکمپ هست
الان هم که دیگه مدتی میشه که دیوانه وار آرسنال رو دوست دارم

2- عملکرد تیمتون رو در نقل و انتقالات پیش فصل و نیم فصل چطور دیدین ؟

عملکرد تیم متوسط بود
2 بازیکن اصلیمون رو از دست دادیم
سمیر که به خاطر پول رفت و سسک که ....
رئیس گفته بود که یه فوق ستاره میخریم که همچین اتفاقی نیفتاد و من یکی خیلی نامید شدم
کلیچی رفت که بد نشد رفتنش
چون از اون سمت فصل قبل خیلی ضربه خوردیم
به هر حال آرتتا رو جذب کردیم که تا چند وقت پیش که آمار رو نگاه میکردم دومین پاسور لیگ بود با درصد پاسهای صحیح بالای 90

چمپرلین جذب شد
مرتساکر اومد که خوب ملی پوش آلمانه
سانتوس برزیلی اومد که تکنیک خیلی زیاد و قدرت حمل و حفظ توپ بالایی داره!
جنکینسون در دفاع راست جذب شد
برای میایچی مجوز گرفته شد
بنایون به صورت قرضی جذب شد که در مقاطعی خیلی کمک کرد به تیم
پارک جذب شد به عنوانه مهاجم
ولی در کل من یه نفر زیاد راضی نبودم
حداقل انتظار یه مهاجم خیلی خوب رو داشتم
نیم فصل هم که کلا همه جا تعطیل بود :)
با این حال هانری رو قرضی جذب کردیم
و یه هافبک 18 ساله آلمانی هم گرفتیم!!!
در کل باشگاه حاضر نیست بیشتر از ارزش یه بازیکن براش پول بده
سیاست باشگاه در پرداخت حقوق ها هم باعث میشه بازیکن های کمتری مایل به اومدن به آرسنال باشن
امیدواریم تابستون عملکرد بهتری داشته باشیم در نقل و انتقالات

3- عملکرد تیمتون رو تا اینجای فصل چطور ارزیابی میکنید ؟

خوب به بالا
با این وضعیت مصدومین و مهره ها به نظرم خیلی خوب کار کردیم
ما در اوایل فصل اگه اشتباه نکنم تا 17 سقوط کردیم
ولی الان رو نگاه کنین
کجا هستیم؟
رتبه چهارم جدول

اگه یکسری از مصدومیت ها و بدشانسی ها و صد البته ضعف داوری در انگلیس و.... نبود
مسلما الان یا جایگاهمون بهتر بود و یا اختلاف امتیازمون کمتر بود
در جام حذفی موقعیت خوبی داریم
توی لیگ قهرمانان اروپا هم موقعیتمون خوب هست
با اینکه قرعه سختی بهمون افتاده :)

تیم یه خورده عملکرد سینوسی داره که باید برطرف بشه
مشکله فنی تیم فکر میکنم کم باشه
تیم بیشتر مشکل روحی داره
اگه مصدومیت ها رو نگاه کنیم
آرسنال 2 مدافع چپ مصدوم و 2 مدافع راست مصدوم داشته
خیلی از بازی ها با 4 مدافع میانی بازی کردیم که به شدت از کناره ها آسیب پذیر بودیم
بازم آفرین به آرسنال!!!

4- به نظرتون با آیا وقت اون نرسیده که شاهد سناریوی "جدایی آرسن از آرسنال" باشیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا!!!
باشگاه نشون داده که سیاست مالیش همین هست
حتی شاید تا چند سال آینده هم همینطوری باشه
چه کسی بهتر از ونگر میتونه تیم رو مدیریت کنه توی این اوضاع؟!
یه نفرو مثال بزنین با اینچنین بودجه ای تیم رو بسته باشه و رتبش بهتر از حال آرسنال بشه!!!

ونگر خیلی بیشتر از یه سرمربی هست برای آرسنال
یه جورایی سیاست های باشگاه از ونگر نشات میگیره
برای همینه همیشه در مورد بدهی ها و ساخت ورزشگاه هم صحبت میکنه

5- بهترین بازیکن تیمتون تا اینجای فصل رو چه کسی میدونید ؟

رابین فنپرسی فوق العاده موفق بوده
ولی من وسط زمین به آرتتا ایمان آوردم
با اینکه بازیش به چشم نمیاد ولی ستون تیم هست

خط دفاعی هم لورنت کوسیلنی
هرچی ازش تعریف کنم کم گفتم
تویه مقطعی یه تنه دفاع آرسنال رو جمع میکرد!
نعمتیه برای آرسنال و امیدوارم یه خورده استراحت کنه :)

6- در بازی چهارشنبه شب تیمتون برابر میلان ، فکر میکنید چه نتیجه ای رقم خواهد خورد ؟ و اینکه در پایان دور برگشت کدام تیم نهایتا صعود خواهد کرد ؟

بازی یا 1 - 1 مساوی میشه یا 2 - 1 آرسنال میبره
نظره منه البته!

سال 2008 هم ما اولین تیم انگلیسی بودیم که میلان رو توی سنسیرو شکست دادیم!
در کل هم من همیشه به پیروزی آرسنال اعتقاد داشتم
پس آرسنال صعود میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7- در صورت غلبه بر میلان و صعود به دور بعد ، فکر میکنید آرسنال تیمی باشه که بتونه برابر براسا و یا رئال ( درصورت مواجهه ی احتمالی) شانسی داشته باشه ؟ یا اینکه ونگر راه مهار مسی رو یکبار دیگه به سایر مربیان آموزش خواهد داد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی آموزش نداد؟!
بازی رفت توی ورزشگاه امارات که همه یادشونه!!!
بارسلونای حال حاضر از تیم شکست ناپذیر 2003 - 2004 ما قوی تره یعنی؟!
حتی از تیمه 2006؟!
بعید میدونم

به هر حال هر تیمی نقاط ضعفی داره
بازی برگشت هم تیم با لشکری از مصدومین و 10 نفره بازی رو به بارسلونا 3 - 1 باخت!
بازی افتضاح سسک رو هم هیچکسی فراموش نمیکنه
اونموقع فکر میکردیم اتفاقی بوده
ولی الان .....

فکر نمیکنم شکستش از شکست های رئال سنگین تر بوده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- به نظرتون این همه مصدوم در طول فصول گذشته و این فصل ، فقط به بدشانسی آرسنال برمیگرده یا واقعا مشکلی در نحوه تمرینات کادر فنی و عملکرد کادر پزشکی تیم وجود داره ؟

بدشانسی ، فشار بیش از حد بازی ها و استراحت نکردن بازیکن های اصلی
شاید بشه گفت تا حدودی به کادر فنی برمیگرده
الان خیلی از بازیکن ها به طور مداوم در حال بازی هستن که خطر مصدومیتشون رو به شدت بالا میبره
در مورد کادر پزشکی و بدنسازی
راحت بگم اگه آرسنال بهترین نباشه
یکی از بهترین هاست!!!

امکانات و کادر و تمرینات و ... به شدت پیشرفته هستن
طوری که هر بازدید کننده ای رو به تحسین وا میداره
بدشانسی یه لغته که نمیشه زیاد تعریفش کرد
اگه مصدومیت های عجیب و غریب و انواع اقسام شکستگی ها رو بگیم
آره

میشه بهش گفت بدشانسی!!

9- نظرتون راجع به بازگشت تی تی به آرسنال چیه ؟

راستش من زیاد موافق نبودم اول
چون انتظار داشتم توی ژانویه یه مهاجم کلاس بالا برا ادامه فصل بگیریم
که این اتفاق نیفتاد!
پس خوده هانری هم غنیمته!!!
نشون هم داد که هیچ وقت ستاره ها تموم نمیشن
گله 3 امتیازی دیشبش هم فوق العاده زیبا بود

10- مصدومان و محرومان تیمتون برای بازی 4 شنبه چه کسانی هستند ؟

محروم ها رو نمیدونم ولی

به غیر از جنکینسون (کمر)، ویلشیر (مچ پا)، دیابی (همسترینگ) و سانتوس (مچ پا) ، مرتساکر هم دیشب مصدوم شد و احتمالا غایب خواهد بود

11- برای بازی 4 شنبه چه ترکیبی رو پیشنهاد میکنید ؟

ترکیب به احتمالا زیاد به این شکل خواهد بود:

ژسنی

گیبز ورمائلن کوسیلنی سانیا

سونگ آرتتا

چمپرلین رمزی ولکات

فنپرسی

ولی ترکیبی که من دوست دارم و مدت هاست آرسنال 4 - 4 - 2 بازی نکرده

فابیانسکی

گیبز ورمائلن کوسیلنی سانیا

آرتتا

روسیچکی

چمپرلین آرشاوین

ونپرسی
هانری

12 - اولین چیزی که با دیدن کلمات زیر به ذهنت میاد رو بگو :

سسک فابرگاس :

پشت کردن ....

هایبوری

همه خاطرات خوب!

سمیر نصری

پوند!

جام قهرمانی

امسال توی دست های رابینه

دنیس برگ کمپ

شماره 10 فراموش نشدنی
و :
Why Fly When You Can Walk On Water

و در انتها اگر صحبتی درباره ی fan vs fan دارید با کمال میل پذیرا هستیم :

خیلی خیلی خوشحالم که این فرصت نصیب من شد
امیدوارم به صورت مداوم تداوم داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همه دوستانی که هم برای این کار زحمت میکشن به شدت ممنونم
آقا حسین و آقا سروش
خسته نباشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.
.
.

با تشکر از این دو عزیز /
+

فکر نمیکنم شکستش از شکست های رئال سنگین تر بوده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امیرجان تیکه ات رو انداختی هااا :31::10:
.

vahidgame
15-02-2012, 17:10
مصاحبه خیلی خوبی بود. هم سوال ها خیلی خوب طراحی شده بود هم دو تا کاربر خیلی خوب جواب دادن. مرسی...
با اینکه هر دو تیم یه سری بازیکن کلیدی خودشون رو ندارن ولی امشب یه بازی خیلی خوب و جذاب رو خواهیم دید
امیدوارم آنری بازی کنه و گل هم بزنه ولی در نهایت میلان ببره :دی

SuperSt@r
15-02-2012, 17:34
به دوستان ورزشي خودم سلام عرض ميكنم از حسين اقا و سروش خان هم بسيار تشكر ميكنم كه يه حركت انقلابي توي انجمن ورزش ايجاد كردن با ايجاد fan vs fan و تاپيكاي نظرسنجي و .... كه اميدوارم اين تحولات ادامه داشته باشه و باعث پيشرفت بيشتر اينجا بشه
از دو دوست عزيز كه وقت گذاشتن و به سوالات خيلي خوب جواب دادن تشكر ميكنم و همچنين تشكري دوباره از اقا سروش كه سوالاي خوبي رو طرح كردند. اما در مورد اين تاپيك بگم كه سوالات اين بار نسبت به دفعه قبل كه بين منچستر و چلسي بود ساده تر بود و از نظر من بهتر.اخه سوالات دفعه قبل يه كم سخت بودن و جواب دادن بهشون سخت بود به خصوص سوالاي تصويري كه حافظه و دقت خوبي بايد داشته باشي تا بتوني به اونا جواب بدي + اينم بگم كه من عاشق اين مدل سوالم كه ميگه اولین چیزی که با دیدن کلمات به ذهنت میاد رو بگو
اما پيشنهاد من در مورد fan vs fan: به نظر من اگه يه كم كل كل رو بين دو نفر بيشتر كنيد خيلي جذاب تر ميشه و فك ميكنم بيشتر به معناي واقعي fan vs fan نزديك ميشيم و احتمالا استقبال هم بيشتر بشه
اميدوارم به زودي بارسا يه بازي حساس در پيش رو داشته باشه كه اگه من تونستم بيام و افتخار شركت در fan vs fan رو پيدا كنم.
اميدوارم يه بازي زيبا رو از هر دو تيم شاهد باشيم
در پايان هم دوباره از دوستان تشكر ميكنم خسته نباشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
15-02-2012, 19:20
امیدوارم آنری بازی کنه و گل هم بزنه ولی در نهایت میلان ببره

این چه نوع آرزو کردنه ؟! :31:
اگه میلان پیروز شد امیدوارم توی سن سیرو گلی دریافت نکنه
چون کار میلان رو برای بازی بعد سخت میکنه

اما پيشنهاد من در مورد fan vs fan: به نظر من اگه يه كم كل كل رو بين دو نفر بيشتر كنيد خيلي جذاب تر ميشه و فك ميكنم بيشتر به معناي واقعي fan vs fan نزديك ميشيم و احتمالا استقبال هم بيشتر بشه

با صحبت دوستمون بشدت موافقم...اگه مبحث کل کل به Fan VS Fan اضافه بشه خیلی بهتر میشه