PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای هارد 5110

mkh12
14-02-2012, 10:38
سلام.
من لپ تاپم موقع روشن کردن یه صدایی از قسمت سمت چپش شنیده میشه که تا صدا ادامه داشته باشه بالا نمیاد.
لپ تاپ رو که برعکس میکنم و این ور و اون ورش میکنم صدا تموم میشه و لپ تاپ بالا میاد. اگه دوباره یکم این ور و اون ورش کنم صدا میده البته وقتی در زوایای خاصی قرار میگیره.
تصور میکنم که باید یه ربطی به هاردش داشته باشه. پون وقتی صدامیده به لود ویندوز اصلا نمیرسه. شاید هم فنش غیر مستقیم تاثیر میزاره. الان روشنه و داره کار میکنه ولی اگه خواموشش کنم و بزارم یکم سرد بشه و بخوام دوباره روشنش کنم باید توی هوا تکونش بدم و این ور و اون ورش کنم.
ضمن راهنمایی در این مورد لطفا یه عکسی هم از نمای داخلی لپ تاپ بزارید که ببینم جای هارش کجاست؟
ممنون

F R E E M A N
14-02-2012, 12:58
لپ تاپ را با یک ویندوز پرتابل از روی فلش یا سی دی بوت کن تا معلوم بشه مشکل از هارده یا نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

erfan ghobadi
14-02-2012, 13:10
سلام.
من لپ تاپم موقع روشن کردن یه صدایی از قسمت سمت چپش شنیده میشه که تا صدا ادامه داشته باشه بالا نمیاد.
لپ تاپ رو که برعکس میکنم و این ور و اون ورش میکنم صدا تموم میشه و لپ تاپ بالا میاد. اگه دوباره یکم این ور و اون ورش کنم صدا میده البته وقتی در زوایای خاصی قرار میگیره.
تصور میکنم که باید یه ربطی به هاردش داشته باشه. پون وقتی صدامیده به لود ویندوز اصلا نمیرسه. شاید هم فنش غیر مستقیم تاثیر میزاره. الان روشنه و داره کار میکنه ولی اگه خواموشش کنم و بزارم یکم سرد بشه و بخوام دوباره روشنش کنم باید توی هوا تکونش بدم و این ور و اون ورش کنم.
ضمن راهنمایی در این مورد لطفا یه عکسی هم از نمای داخلی لپ تاپ بزارید که ببینم جای هارش کجاست؟
ممنون

لپ تاپ رو چکار میکنی؟؟؟؟؟؟؟:18: لپ تاپ رو که برعکس میکنم و این ور و اون ورش میکنم صدا تموم میشه
مگه قوطی کنسروه؟؟؟؟؟؟؟ :18: نکن برادر من نکن

mkh12
19-02-2012, 00:04
پیغام خطایی که میده اینه: pxe_e61: media test failure, check cable

که مال هارده. یعنی وقتی که هارد آنپلاگ (unplug) شده باشه یا ارتباطش با سیستم قطع شده باشه که سیستم مجبور بشه از روی نتورک ( network) بوت بشه.
حالا از دوستان میخام بپرسم که پقدر وقت میبره که توی گارانتی هارد رو عوض کنن؟؟

erfan ghobadi
19-02-2012, 09:07
پیغام خطایی که میده اینه: pxe_e61: media test failure, check cable

که مال هارده. یعنی وقتی که هارد آنپلاگ (unplug) شده باشه یا ارتباطش با سیستم قطع شده باشه که سیستم مجبور بشه از روی نتورک ( network) بوت بشه.
حالا از دوستان میخام بپرسم که پقدر وقت میبره که توی گارانتی هارد رو عوض کنن؟؟

bastegi b sherkate garanti konande va mogheiate makanie shahreton dare :46: