PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : RESIDENT EVIL UPRISING : REMAKE

silsin
13-02-2012, 22:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نام پروژه : RESIDENT EVIL UPRISING
نام پروژه فارسی : شیطان مقیم| قیام
دستورالعمل پروژه : بازسازی نسخه موبایل
سبک بازی : Survival horror
انجین : UDK
پلتفرم نسخه اصلی : موبایل ((نمابش بازی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])))
پلتفرم مقصد و نسخه سه بعدی : PC - IOS

این جهت معرفی اطلاعات تکمیلی به زودی ......
سوالی بود در خدمتم:11:

Hotsun
14-02-2012, 09:21
سوال که نه ولی جواب هست,به این سبک میگن Survival horror :21:

ببین فقط اینو بهت بگم که من خودم آخر رزیدنت اویل بازم همین الانم 2 تا رزیدنت رو سیستمم هست,اگه بد در بیاری هر چی از دهنم در بیاد میگم :31:

parvizamd
14-02-2012, 13:41
حسن منظورتو نگرفتم...

iload
14-02-2012, 14:29
حسن منظورتو نگرفتم...

منم زیاد نفهمیدم یعنی میخوایی یه بازی رو دوباره بسازی ؟

silsin
14-02-2012, 17:21
سوال که نه ولی جواب هست,به این سبک میگن Survival horror :21:

ببین فقط اینو بهت بگم که من خودم آخر رزیدنت اویل بازم همین الانم 2 تا رزیدنت رو سیستمم هست,اگه بد در بیاری هر چی از دهنم در بیاد میگم :31:

:31: اقا حتما سعی می کنم خوب در بیاد .:31:

silsin
14-02-2012, 19:00
حسن منظورتو نگرفتم...

منم زیاد نفهمیدم یعنی میخوایی یه بازی رو دوباره بسازی ؟

خب ببینین حتما همینجوره . بازی اصلی مال موبایله من می خوام نسخه تری دی اش رو بسازم همین .

راستی اطلاعات جدید :

-داستان روایت دیگری از بازی Resident Evil 2 همون قضیه پخش شدن ویروس در شهر و همون داستان تقریبا
-سبک دوربینی بازی شبیه بازی evil 1 2 3 به صورت استاتیکه و پیش بینی شده بیش از 200 دوربین در بازی استفاده بشه
-برای وفاداری به بازی اصلی همانند خود بازی uprising موبایل شما قابلیت کنترل هر دو شخصت لیون و کلر را در بازی دارید

جزئیات بیشتر به زودی اعلام میشود ....

silsin
15-02-2012, 12:12
تصویری از صفحه اول GDD بازی :31: که داره تموم میشه یواش یواش

Hotsun
15-02-2012, 12:40
به نظر من زود بازی رو لو نده,حتی اگر تاپیکت شروع به خاک خوردن کرد,از نظر بصری به نتیجه کامل رسیدی یهو بیا بزرگترین سورپرایز انجمن رو بذار.
چون کارت رو دیدم میدونم میتونی از نظر بصری خوب در بیاری,فقط اگر یکم تغییر هم بدی بد نیست,مثلاً اگه توی بازی اصلی جای نقشه محیط بازی یجا روی میز بوده این دفعه بچسبونش روی یه دیوار.
یا مثلاً تعداد تیر و قدرت تفنگ ها و غیره رو دستکاری کن,مثلاً به جای شروع با 15 تا تیر و قدرت 3 تیر برای هر زامبی با 30 تا تیر و 6 تیر برای هر زامبی درست کن,چون معمولاً Remake ها اینجور تغییرات رو دارن که بازیکن اگه قبلی رو بازی کرده خیلی خسته نشه.

RatAtouille
15-02-2012, 20:22
سلااام ! بابا دمت گرم ! :31: ببینم چی درمیاری هااا ! با یودیکی باید بترکونی !!!

silsin
15-02-2012, 20:49
به نظر من زود بازی رو لو نده,حتی اگر تاپیکت شروع به خاک خوردن کرد,از نظر بصری به نتیجه کامل رسیدی یهو بیا بزرگترین سورپرایز انجمن رو بذار.
چون کارت رو دیدم میدونم میتونی از نظر بصری خوب در بیاری,فقط اگر یکم تغییر هم بدی بد نیست,مثلاً اگه توی بازی اصلی جای نقشه محیط بازی یجا روی میز بوده این دفعه بچسبونش روی یه دیوار.
یا مثلاً تعداد تیر و قدرت تفنگ ها و غیره رو دستکاری کن,مثلاً به جای شروع با 15 تا تیر و قدرت 3 تیر برای هر زامبی با 30 تا تیر و 6 تیر برای هر زامبی درست کن,چون معمولاً Remake ها اینجور تغییرات رو دارن که بازیکن اگه قبلی رو بازی کرده خیلی خسته نشه.

موافقم اینجوری خیلی بهتره هم لزوم تموم کردنش توی خودم باقی می مونه و هم مورد اشکاکی تر میشه :31:
در مورد بقیه اش هم موافقم حتما این کار رو خواهم کرد درسته حتما باید طوری باشه که بازیکن احساس جدید بودن بکنه اگر چه که این بازی اصلش همون اویله و من مانور خیلی زیادی نمی تونم روش بدم ولی سعی می کنم چیزی در بیاد که بهش گفت رزیدنت اویل .

Hotsun
16-02-2012, 23:02
میگم مثلاً زمین یه همچین جاهایی رو رفلکت ریل تایم بده چی بشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 127bdec9d392d496.jpg

تازه تو PC منابع زیادی میتونی استفاده کنی زمین رو پر کن خون!!!
از رندرهای خیلی با کیفیت قسمت های مختلف مخصوصاً Mercenaries استفاده کنی دیگه فوق العاده قشنگ میشه,منظورم برای منو یا بک گراند نوشته های توی بازی بود( بک گرانداون جاهایی که یه چیز کتاب مانند بر میداری نوشته هاش رو میخونی برای Help).

Hotsun
16-02-2012, 23:05
میگم مثلاً زمین یه همچین جاهایی رو رفلکت ریل تایم بده چی بشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 127bdec9d392d496.jpg

تازه تو PC منابع زیادی میتونی استفاده کنی زمین رو پر کن خون!!!
از رندرهای خیلی با کیفیت قسمت های مختلف مخصوصاً Mercenaries استفاده کنی دیگه فوق العاده قشنگ میشه,منظورم برای منو یا بک گراند نوشته های توی بازی بود( بک گرانداون جاهایی که یه چیز کتاب مانند بر میداری نوشته هاش رو میخونی برای Help).

smahdis
22-02-2012, 13:47
از این عکسهای بازی من هم ایده بگیر (یاد بگیر :دی :دی شوخی کردم):

شوخی کردم.