PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره خرید پرینتر لیزری رنگی

nabi.com
13-02-2012, 16:13
سلام به دوستان من یه پیرینتر لیزری رنگی مد نظرم هست (HP1215 ) آیا به نظر شما خوب هست کسی اطلاعی از قیمت پود اون هر چهار رنگ اطلاعی داره لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم:5:

bestmovie
13-02-2012, 20:11
دوست من چرا میخوای لیزری رنگی بگیری برای چه کاری مد نظزتون هست؟
چاپگرهای لیزری رنگی اصلا به صرفه نیستند و خیلی پر دردسرن

nabi.com
14-02-2012, 09:27
شما مطمئنی:13: چون من از سایت hp که خوندم هر برگه ای حدود 150 تومان هزینه می افته :8:(تازه این 150 تومان برای کسانی هست که خودشون نتونن کارتریج رو شارژ کنند) یعنی میگی توی آمار دروغی دادن حالا از دوستانی که دارن تقاضای مشورت دارم:10:

bestmovie
14-02-2012, 11:28
دوست من چاپگرهای لیزری رنگی به دردسرشون اصلا نمی ارزه خیلی دردسر دارن
این 150 تومان برای هر برگ هم برای چاپ تمام رنگی نیست اینجوری آمار میدن ولی در واقع برای چاپ یک برگ تمام رنگی بیشتر در میاد عمر چاپگرهای لیزری هم زیاد نیست و سریع مشکل پیدا میکنن شارژ کردنشون هم راحت نیست در ضمن شما اگه جوهر افشان با مخزن بگیری هر برگ تمام رنگی باهات 15 تومان در میاد کیفیت هم خیلی بالاتره عمری هم برات کار میکنه

AbKhiar
08-03-2012, 17:59
نبی جان من امروز پاساژ ایران بودم
این دوست خوبمون bestmovie همین حرف ها رو به من هم زده بود
من گوش نکردم
رفتم اونجا
و همه همین حرف ایشون رو گفتن بهم
و مجبور شدم برگردم تا اطلاعاتم رو راجع به پرینتر جوهری رنگی خوب بالا ببرم

omidarefcomputer
25-03-2012, 16:29
نبی جان من امروز پاساژ ایران بودم
این دوست خوبمون bestmovie همین حرف ها رو به من هم زده بود
من گوش نکردم
رفتم اونجا
و همه همین حرف ایشون رو گفتن بهم
و مجبور شدم برگردم تا اطلاعاتم رو راجع به پرینتر جوهری رنگی خوب بالا ببرم
سلام دوست عزيز اول از همه بگو براي چه ميخواي پرينتر ليزري رنگي بخري؟
اگه منظورت چاپ روي كاغذ A4 هست فقط ليزري راسته كارشه . اما اگر ميخواي روي كاغذ عكاسي (گلاسه) چاپ كني بايد جوهر افشان بخري كه اونم دردسرهاي خودشو داره
در نهايت اگر خواستي پرينتر ليزري رنگي بخري از برند سامسونگ استفاده كن كه بهترينه.
موفق باشي

mehran gorji
28-03-2012, 08:14
با لیزری رنگی روی کاغذ سنگین و گلاسه نمیتونی پرینت کنی.
ترانسفر رو از بین میبره.

و شارژ کارتریج اون رو هر کسی وارد نیست و قلق مگنت رو نداره و اصبلا نمیدونه از په تونری استفتاده کنه.

که متاسفانه خیلی از همکاران در زمینه گ-د زدن استادند.
{در صورتی که خرید کردید من مسئولیت شارژ رو قبول میکنم}

در صورتی که استفاده کافی نتی و یا اداری داری مناسب است.

اما کاربرد دقیق رو مشخص کنید تا شاید پلاتر پرقدرت به شما معرفی کردم.

kaveh123
26-04-2012, 20:06
دوست عزیز آقای گرجی
من هم میخوام یک پرینتر بخرم دو دل موندم.
کار من کم است و شاید روزی یک پرینت داشته باشم وگاهی هم در یک روز ده تا پرینت میگیرم. پرینتم باید رنگی باشه واز این کار منظورم اینه که فایل هایی را که میخوام تو چاپخوانه چاپ کنم باید با این پرینتر چاپ و اصلاح رنگ کنم بعد خروجی بگیرم برا فیلم و زینک. البته هزینه آن هم برام مهمه و نمیخوام هزینه هر برگ چاپ گرون بیفته. حدودا 300 تا 350 تومن هم میتونم برای پرینتر خرج کنم. لطفا حالا راهنمائیم کنید.
با تشکر کاوه ...

mehran gorji
27-04-2012, 10:34
دوست عزیز آقای گرجی
من هم میخوام یک پرینتر بخرم دو دل موندم.
کار من کم است و شاید روزی یک پرینت داشته باشم وگاهی هم در یک روز ده تا پرینت میگیرم. پرینتم باید رنگی باشه واز این کار منظورم اینه که فایل هایی را که میخوام تو چاپخوانه چاپ کنم باید با این پرینتر چاپ و اصلاح رنگ کنم بعد خروجی بگیرم برا فیلم و زینک. البته هزینه آن هم برام مهمه و نمیخوام هزینه هر برگ چاپ گرون بیفته. حدودا 300 تا 350 تومن هم میتونم برای پرینتر خرج کنم. لطفا حالا راهنمائیم کنید.
با تشکر کاوه ...
اپسون پی 50 بیک پرینتر 6 رنگ و با کیفیت میباشد که قیمت 6 کارتریج ان 49 هزارتومان میباشد.

هزینه بالای ندارد به دلیل کارتریج های ارزانش