PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید پرینتر سیاه و سفید سگ جون

eblisandenzo
13-02-2012, 15:23
سلام دوستان !
من قصد خرید یه پرینتر سیاه و سفید و دارم ! اما خوب هیچ اطلاعاتی در مورد پرینتر ها و مدلهاشون ندارم !
پرینتری که من نیاز دارم برای چاپ برگه در سایز A4 هستش !
چون دانشجو هستم به همین دلیل زیاد برگه چاپ میکنم !مثلا یه کتاب 100 150 برگی رو !
پرینتری که لازم دارم باید سگ جون باشه و با چاپ زیاد برگه مشکل نداشته باشه !
کیفیت چاپش هم قابل قبول باشه !

سپاس از راهنماییتون !

eblisandenzo
15-02-2012, 09:34
با سلام! دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟

metallover
15-02-2012, 09:58
سلام دوستان !
من قصد خرید یه پرینتر سیاه و سفید و دارم ! اما خوب هیچ اطلاعاتی در مورد پرینتر ها و مدلهاشون ندارم !
پرینتری که من نیاز دارم برای چاپ برگه در سایز A4 هستش !
چون دانشجو هستم به همین دلیل زیاد برگه چاپ میکنم !مثلا یه کتاب 100 150 برگی رو !
پرینتری که لازم دارم باید سگ جون باشه و با چاپ زیاد برگه مشکل نداشته باشه !
کیفیت چاپش هم قابل قبول باشه !

سپاس از راهنماییتون !

پرینتر لیزری باید بگیری که خرج زیاد نداشته باشه و اذیت نکنه که یکی از بهترین ها در این محدوده canon lb6000
هستش که الان چون خواهان زیاد داره یه مقدار این آقایون خدانشناس و بی انصاف قیمتش رو بردن بالا.قیمتش الان باید حدود 150 به بالا باشه که قبلا" خیلی ارزونتر از این بود و ساخت ویتنامه با گارانتی کامپیوتر ریز.البته من چند روز پیش تو خیابون ایرانشهر این رو 160 هم دیدم میفروشن و قیمتش خیلی نوسان داره در جاهای مختلف ممکنه از یکی بپرسی حتی صد و چهل و خوردهای هم بهت بگه.جالبه تو تابستون حدود 110 تا 120 هم پیدا میشد.

eblisandenzo
15-02-2012, 18:00
پرینتر لیزری باید بگیری که خرج زیاد نداشته باشه و اذیت نکنه که یکی از بهترین ها در این محدوده canon lb6000
هستش که الان چون خواهان زیاد داره یه مقدار این آقایون خدانشناس و بی انصاف قیمتش رو بردن بالا.قیمتش الان باید حدود 150 به بالا باشه که قبلا" خیلی ارزونتر از این بود و ساخت ویتنامه با گارانتی کامپیوتر ریز.البته من چند روز پیش تو خیابون ایرانشهر این رو 160 هم دیدم میفروشن و قیمتش خیلی نوسان داره در جاهای مختلف ممکنه از یکی بپرسی حتی صد و چهل و خوردهای هم بهت بگه.جالبه تو تابستون حدود 110 تا 120 هم پیدا میشد.

درود فراوان
من هم لیزری میخوام بگیرم دوست عزیز !
این کارش چطوره ؟
خودت داشتی؟

metallover
15-02-2012, 20:14
درود فراوان
من هم لیزری میخوام بگیرم دوست عزیز !
این کارش چطوره ؟
خودت داشتی؟

یکی از دوستام برای دفترش خریده و فعلا" راضیه و میگه زیاد اذیت نمیکنه در مورد تونر وشارژ هم زیاد خرجی مثل اینکه نداره و کلا" ازش راضیه.من خودم هم میخواستم یدونه از این مدل بخرم که برادرم گفت رنگی بگیریم و ما رفتیم یه4840 canon گرفتیم که البته خرج و مخارجش از این لیزریه بیشتره و تنها حسنش رنگی بودنشه و جالبه که قیمتهاشون اینقدر با هم فاصله نداره.