PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل کوچیک با ذخیره کارکتر رمز در دیتا بیس

samadsam
13-02-2012, 04:40
سلام
دوستان گلم یه برنامه نوشتم که یه فیلد داده رو به صورت رمز داخل بانک ذخیره میکنه
یعنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
1

بعد که پایگاه داده رو باز میکنم اطلاعات فیلد به صورت ستاره هستش چجور میتونم توی دیتا بیس ببینمش چیه؟

از برنامه ای که برای نمایش پسورد های ستاره هم بود استفاده کردم توی دیتابیس فایده نداشت.

ممنون میشم کمکم کنید :11:

mafaman2003
13-02-2012, 07:38
سلام
نوع ستون مربوط به پسورد چیه؟
با چه کدی پسورد رو ذخیره میکنید؟

samadsam
13-02-2012, 15:07
سلام
نوع ستون مربوط به پسورد چیه؟
با چه کدی پسورد رو ذخیره میکنید؟

سلام دوست عزیز مرسی از توضیحت نه با کد نیست.
نوع ستون هم Text هست.
ببینید یه برنامه با سی شارپ نوشتم فرم اولش رمز میگیره (به صورت ستاره رمز میگیره) و توی دیتابیس ذخیره میکنه. حالا می خوام وقتی دیتا بیس رو باز میکنم توی جدول فیلد رمز رو به صورت کارکتر وارد شده ببینم نه رمز ؟ :11: امیدوارم متوجه شده باشید :40:

mafaman2003
14-02-2012, 00:07
متوجه شدم شما چی میگید
نوع ستون رو nvarchar بذارید
اینی هم که توی پایگاه داده نمیتونید ببینید احتمال میدم شما کاراکتر ستاره ذخیره میکنید
برای رمز عبور کافیه پروپرتی passwordchar مربوط به تکست باکس رو برابر کاراکتر ستاره قرار بدید و مثل تکست باکس های دیگه ذخیره سازی رو انجام بدید

samadsam
14-02-2012, 10:30
متوجه شدم شما چی میگید
نوع ستون رو nvarchar بذارید
اینی هم که توی پایگاه داده نمیتونید ببینید احتمال میدم شما کاراکتر ستاره ذخیره میکنید
برای رمز عبور کافیه پروپرتی passwordchar مربوط به تکست باکس رو برابر کاراکتر ستاره قرار بدید و مثل تکست باکس های دیگه ذخیره سازی رو انجام بدید

سلام تشکر از راهنماییتون .
دوست عزیز منم توی برنامه passwordChar رو برابر با ستاره میکنم ولی فرضا توی اکسس که ذخیره میشه دوباره به صورت ستاره هست و نمیتونم کارکتر های ذخیره شده توی اکسس رو ببینم.
توی اکسس نوع nvarchar نداره ؟؟؟
:11: