PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری می خوام که adsl وایرلس و لن رو هم پهنا هم حجم رو کنترل کنم

lox
12-02-2012, 14:27
سلام دوستان.
من یه مودم adsl وایرلس دارم که اینترنت1 مگابایتی رو می گیره و بین یک کامپیوتر رومیزی که با لن وصله به مودم و دو لب تاپ که
با wi fi وصله به اشتراک گذاشته.

حالا نرم افزاری می خوام که بتونم پنهای باند و حجم مصرفی رو هر کدوم از این دستگاها رو تعیین کنم و کسی نتونه بیشتر از حد استفاده کنه.سپاس گذارم

lox
12-02-2012, 14:45
از دوستان اگر کسی همپین نرم افزاری سراغ داره ممنون و سپاسگذار میشم اگه منو راهنمایی کنه

ALI . R
12-02-2012, 14:47
سلام دوستان.
من یه مودم adsl وایرلس دارم که اینترنت1 مگابایتی رو می گیره و بین یک کامپیوتر رومیزی که با لن وصله به مودم و دو لب تاپ که
با wi fi وصله به اشتراک گذاشته.

حالا نرم افزاری می خوام که بتونم پنهای باند و حجم مصرفی رو هر کدوم از این دستگاها رو تعیین کنم و کسی نتونه بیشتر از حد استفاده کنه.سپاس گذارم
سلام دوست عزيز
شما مي تونيد از اين نرم افزار استفاده كنيد:
کنترل و مدیریت ترافیک شبکه و اینترنت با NetLimiter Pro 3.0.0.10 Final ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کنترل و مدیریت ترافیک شبکه و اینترنت با NetLimiter Pro 3.0.0.10 Final
نرم افزار NetLimiter ابزاری است برای مانیتور کردن و کنترل کردن ترافیک اینترنت و شبکه های شما می باشد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بتوانید پهنای باند اینترنت خود را برای هر نرم افزاری که در حال حاضر از اینترنت شما استفاده می کند و روی سیستم شما اجرا شده است کنترل کنید.با این نرم افزار به راحتی می توانید میزان پهنای باند را در مورد هر نرم افزار استفاه کننده از اینترنت تنظیم کنید تا به برنامه های دیگر بتواند از پنها باقی مانده استفاده کنند. هنگامی که شما نرم افزاری که از اینترنت شما استفاده می کند را ببندید، نرم افزار NetLimiter به صورت خودکار آن را در گروه آفلاین ها قرار می دهد و مقدار اینترنتی را که برای آن نرم افزار مشخص کرده بودید را بین دیگر نرم افزارهای باز تقسیم می کند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار NetLimiter Pro 3.0.0.10 Final :
- قابلیت ایجاد محدودیت دانلود و آپلود برای کاربران یک شبکه
- امکان تحت نظز گرفتن کلیه ارتباطات اینترنتی افراد و سرعت انتقال اطلاعات
- زمان بندی برنامه برای روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز
- قابلیت دسته بندی بر اساس IP افراد موجود در شبکه
- مشخص کردن دسترسی شما به سه گروه آنلاین ها، آفلاین ها و مخفی ها
- مشخص کردن نمودار میزان استفاده از پنهای باند
- امکان گرفتن گزارش به صورت فایل های HTML
- دارا بودن امکاناتی از جمله دیواره ی آتش
- محاسبه ی مقدار کیلو بایت دانلود شده و آپلود شده
- سازگار با ویندوز های XP و ویستا و 7
- و …

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود فایل (لینک مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y.com%5D.exe)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود فایل (غیر مستقیم - Rapidshare) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود فایل (غیر مستقیم - Mediafire) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9.7 MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رمز: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lox
12-02-2012, 14:58
خیلی خیلی ممنوم دوست عزیز
دارم دانلودش میکنم.
یه سوال.من اینو رو کدوم یکی از دستگاه هایی که بالا گفتم نصبش کنم؟ رو همشون باید نصب بشه؟

lox
12-02-2012, 15:42
این نرم افزار همش هنگ میکنه .!!چرا؟!

ALI . R
12-02-2012, 15:46
خیلی خیلی ممنوم دوست عزیز
دارم دانلودش میکنم.
یه سوال.من اینو رو کدوم یکی از دستگاه هایی که بالا گفتم نصبش کنم؟ رو همشون باید نصب بشه؟
من تا حالا با این نرم افزار کار نکردم . اما این نرم افزار رو روی همون سیستم اصلیتون نصب کنید فکر کنم بتونید همه رو تنظیم کنید. :46:
با تشکر
شاد باشید:40:

lox
12-02-2012, 16:18
اصلا نشد باهاش کار کنم

lox
12-02-2012, 18:09
بچه ها اگه برنامه ای رو می شناسید دریغ نکنین خواهشا
من باید برنامه رو رو کدوم سیستم بریزم که همه سیستم ها رو بتونم محدود کنم؟