PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / مسابقات بسکتبال NBA | فصل 12-2011

Pessimist
12-01-2011, 18:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چهار بازیکن NBA یعنی Blake Griffin و Brandon Jennings و Serg Ibaka و Javale McGee برای حضور درمسابقات Dunk Contest اعلام آمادگی کرده اند.

Kianoosh
12-01-2011, 19:05
مرسی بابت تاپیک عکس و کلیپ بیشتری بزار

Pessimist
12-01-2011, 20:41
قوانین و نحوه برگزاری مسابقه اسلم دانک

نحوه انجام مسابقه بدین صورت است که در مرحله اول، هر یک از 4 شرکت کننده 2 بار اقدام به زدن دانک می کنند و هر بار 2 دقیقه فرصت دارند. هرکس در انجام دانک ناموفق باشد، در صورتی که با تشخیص داور، حرکت وی یک دانک محسوب نشود میتواند مجددا اقدام کند. اما اگر دانک به درستی انجام شود،دانکر اگر فرصت هم داشته باشد نمی تواند دوباری دانک بزند و امتیاز آن دانک توسط 5 داور با اعداد بین 6 تا 10 مشخص می شود (30-50 امتیاز).
اگر دانکر پس از اتمام 2 دقیقه هیچ دانکی نزده باشد، داور به او فرصت میدهد 2 بار برای زدن دانک اقدام کند.
در مرحله اول هر کس موظف است در حداقل یکی از دانک هایش، از یک بازیکن شاغل در NBA استفاده کند.
دو نفری که در مجموع دو دانک مرحله اول بیشترین امتیاز را کسب کنند به مرحله فینال میروند.
در این مرحله نیز هر نفر دوبار دانک میزند و در نهایت رای داوران به اضافه رای های بدست آمده از طریق SMS و سایت NBA مشخص کننده قهرمان مسابقه اسلم دانک خواهد بود.

Pessimist
12-01-2011, 20:47

ده اسلم دانک برتر Blake Griffin در این فصل

دانلود کلیپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

OSEN
12-01-2011, 22:23
دمت گرم duncan جان . من مسابقه ی ۲۰۱۰ شون رو دیدم . واقعا رقابت مهیج و زیبایی هست .

فقط یه سوال . شرایط شرکت در مسابقه چی هست ؟ این ۴ نفر داوطلب میشن یا از جایی انتخاب میشن ؟(تو پست ۱ زدید اعلام آمادگی کردن. یعنی همین ۴ نفر فقط ؟ یا بین اونا گزینش میشه ؟)
چرا بازیکنای خیلی بزرگ و معروف تو این مسابقه شرکت نمیکنن ؟ (منظورم غول ها و یه جورایی اسطوره های این رشته هست وگرنه اینائم باید معروف باشن(چون من پیگیر NBA نیستم ، اطلاع ندارم)). شرایط سنی یا ... داره شرکت در این مسابقه ؟
مسابقه چه تاریخی هست ؟

ممنون

پ.ن : کلیپ دانک های گریفین رو دیدم . فوق العاده بود . همین قهرمان میشه دیگه :27:.
دیدن این کلیپ زیبا رو توصیه میکنم ... اکیدا .

.

Pessimist
13-01-2011, 11:23
دمت گرم duncan جان . من مسابقه ی ۲۰۱۰ شون رو دیدم . واقعا رقابت مهیج و زیبایی هست .

فقط یه سوال . شرایط شرکت در مسابقه چی هست ؟ این ۴ نفر داوطلب میشن یا از جایی انتخاب میشن ؟(تو پست ۱ زدید اعلام آمادگی کردن. یعنی همین ۴ نفر فقط ؟ یا بین اونا گزینش میشه ؟)
چرا بازیکنای خیلی بزرگ و معروف تو این مسابقه شرکت نمیکنن ؟ (منظورم غول ها و یه جورایی اسطوره های این رشته هست وگرنه اینائم باید معروف باشن(چون من پیگیر NBA نیستم ، اطلاع ندارم)). شرایط سنی یا ... داره شرکت در این مسابقه ؟
مسابقه چه تاریخی هست ؟

ممنون

پ.ن : کلیپ دانک های گریفین رو دیدم . فوق العاده بود . همین قهرمان میشه دیگه :27:.
دیدن این کلیپ زیبا رو توصیه میکنم ... اکیدا .

.

حقیقتش منم نمیدونم چرا بازیکنان معروف تو مسابقه امسال شرکت نمیکنن.شرایط سنی هم نداره.
تاریخ مسابقه 19 فوریه تو ورزشگاه استپلس سنتر تیم لیکرز هست.یعنی چند روز قبل از برگزاری مسابقه all star

Shayan Arya
16-01-2011, 01:49
مرسی duncan :40:
کلیپ جالب slam dunk اگر باز هم داری (با همین حجم و کیفیت) لطفا بگذار :10:

hojjatinho
16-01-2011, 02:34
مرسی دانکن جان.
امسال رابینسون شرکت نمی کنه ؟ اگه او بود بدون شک اول می شد
امیدوارم بتونم زنده ببینم!

Pessimist
16-01-2011, 16:07
خواهش میکنم دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه کلیپ از brnadon jennings

OSEN
16-01-2011, 19:28
سلام .

آره رابینسون خیلی دانکاش خوب بود . پارسال بار ۴ــمش بود که قهرمان میشد . فکر کنم دیگه قهرمانی دلش رو زد :27:. راستی امسال هیچکدوم از پارسالیا شرکت نکردن که !!.
این جنینگز هم با توجه به کلیپی که دیدم ، حرفی واسه گفتن نداره . قهرمان گریفینه . میگی نه ... بگو آره :31:.

.

Pessimist
30-01-2011, 20:29
خب دوستان اینطور که معلومه Brandon Jernings به خاطر مصدومیت نمیتونه تو این مسابقات شرکت کنه و به جاش Demar Derozan رو جایگزین کردند.

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

یه کلیپ از serg ibaka

دانلود کلیپ

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

یه کلیپ از Javale McGee

دانلود کلیپ

hojjatinho
17-02-2011, 14:55
مسابقات انفرادی :
یک شنبه 20 فوریه ساعت 04:30 از ntv sopr ماهواره ترک ست

مسابقه شرق- غرب (all star) :
دوشنبه 21 فوریه ساعت :05:00 از ntv spor ماهواره ترک ست.

Pessimist
20-02-2011, 20:50
خب دوستان همونطور که انتظار میرفت blake griffin از تیم لس آنجلس کلیپرز قهرمان شد.
انصافا حقش بود که قهرمان بشه با اون اسلم دانک وحشتناکش از روی ماشین.

دانلود مسابقه اسلم دانک 2011

Kasra 91
20-02-2011, 20:54
این گریفین اول سال2011 که کلیپ های بهترین های 2010 رو نشون میداد دیدمش 3 تا اسلم دانکش بهترین سال شده بود خیلی ازش خوشم امد

خیلی خونسرد بازی میکنه

الانم میرم این مسابقات رو دانلود میکنم :دی

Pessimist
20-02-2011, 21:15
اینم کلیپ مسابقه پرتاب های سه امتیازی که با قهرمانی جونز از تیم میامی هیت به پایان رسید.

Pessimist
20-02-2011, 21:26
راستی بچه ها دیشب جاستین بیبر*خواننده*نوجوان آمریکایی که خیلی طرفدار پیدا کرده حضور داشت و یه مقدار بسکتبال بازی کرد.

OSEN
20-02-2011, 22:03
منم دارم دانلودش میکنم تا فردا ایشالا ببینم و حالشو ببرم . ازون کلیپایی که جناب duncan قبلا گذوشته بودن هم مشخص بود که گریفین برنده میشه . بقول kasra جان خیلی خونسرد بازی میکنه . کسی که وسط مسابقه اونجوری دانک میزنه دیگه اینجا نباید براش کاری داشته باشه .

راستی مسابقه ی کامل بخش اسلم دانکش رو مستقیم کردم . از لینک زیر میتونین بگیرین :

HD 720p | 1280 x 720 | MKV | 1.18 GB | 56 Min

.

Aless
21-02-2011, 15:34
جناب Osen حجمش خیلیه!
حجم کمتر را دوستان ندارند؟
منونم.

OSEN
21-02-2011, 16:28
سلام .
aless جان تو پست ۱۳ دوستمون با حجم ۱۷۵ مگی گذوشتن (البته اول خودشون بیان تایید کنن که مسابقه کامل باشه) . اگر مشکلی داشتین مستقیمش میکنم میزارم همینجا .
حالا duncan جان ، این که گذوشتید مسابقه ی کامل هست دیگه ؟

.

*M!L4D*
21-02-2011, 17:52
سلام .
aless جان تو پست ۱۳ دوستمون با حجم ۱۷۵ مگی گذوشتن (البته اول خودشون بیان تایید کنن که مسابقه کامل باشه) . اگر مشکلی داشتین مستقیمش میکنم میزارم همینجا .
حالا duncan جان ، این که گذوشتید مسابقه ی کامل هست دیگه ؟

.
من dl کردم تایمش 1 ساعت بود ...باید کامل باشه دیگه ؟

OSEN
21-02-2011, 18:29
من dl کردم تایمش 1 ساعت بود ...باید کامل باشه دیگه ؟
بله میلاد جان . اگه یه ساعت بوده پس کامله . این نسخه ی ۱.۱۸ گیگی که من گرفتم ۵۶ دقیقس . این نسخه ی mp4 رو که ۱۷۵ مگ هست رو هم مستقیم کردم که از لینک زیر میتونین بگیرید :

ولی توصیه میکنم اگر امکانش رو دارین HD_ش رو بگیرید که حالی میده بس عظیم :31:.
راستی آقا میلاد اگه تونستی چنتا اسکرین شات هم بزار ازین ۱۷۵ مگیه .

دانلودش تموم شد الآن . من برم ببینم گریفین چیکار میکنه .

:46: .

*M!L4D*
21-02-2011, 18:54
سلام
بفرمایید :
...
در کل همونطوری که دوستمون OSEN ( اسمتون رو نمی دونم ) گفتن HD ــیشو دان کنید بهتره چون این MP4 زیاد کیفیت جالبی نداره ...

Shayan Arya
21-02-2011, 19:55
خوش به حال شما که میتونید دانلود کنید
فعلا که اینترنت من نابود شده و همه جا و همه چیز به ... میرسه
به زودی اینها هم میان و میگن صدای شما رو شنیدیم ولی دیگه دیره

OSEN
21-02-2011, 20:25
دیــــــــــــــــــــدم :8:.
کلا اجراش نسبت به پارسال خیلی پیشرفت کرده بود . موزیک لایو و معرفی هیجانی شرکت کننده ها و دی جی و ...:27::8:.
سطح مسابقاتم بالاتر از پارسال بود . دلیلشم بنظرم این بود که وقتی جنینگز مصدوم شد (که عددی نبود:31:) دمار دروزان جایگزینش شد (که ۲۰۱۰ دوم شده بود) و سطح مسابقات رو بالاتر برد .

اما آخر سر بلیک گریفین و جاوالی مک گی برای دور نهایی اسلم دانک امتیاز آوردن و انتخاب شدن . من مقایسه میکنم دانکای ۲ نفر رو .(نظر شخصی و سلیقه ی من اینه)

توی دور اول، دانک گریفین خیلی خوب بود ولی من حرکت جاوالی مک گی رو بیشتر پسندیدم . با ۲ تا سبد :18:. چه پشتکاریم داشت ماشالا :27:. انقدر زد تا آخرش شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امتیاز کاملم که بش دادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (۵۰ دادن البته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو دومین دانک هم گریفین خوب بود ولی بنظرم حرکت مک گی که ۳ تا توپ رو انداخت تو سبد فوق العاده بود (ازون مسخره بازی مامانش که بگذریم:13:)

این مرحله سرج ایباکا هم حرکت توپی زد(برداشتن عروسک از رو سبد) . چه فلاش بکایی قشنگ و بموقعی هم میزدن حین اجرای مسابقه مثل فوت کردن شمع و ... .

تو دانک سوم گریفین با قدرت بدنیش صحنه ی جالبی ساخت (آویزون شدن از سبد از آرنج) و مک گی هم عالی بود . مساوی بودن بنظرم .

اما آخرین مرحله . من سر دانک چهارم نظرم ۳۵۹ درجه عوض شد :31:. تو دانک ۴ گریفین خیلی خوب بود. ولی سوالم اینه که اگه ماشین رو از دانک پنجم گریفین برداریم اتفاق خاصی میفته اصلا ؟
فکر کنم گریفین اول به خلاقیتش تو آوردن ماشین برد و بعد به اینکه مک گی برا دانک آخر یه حرکت معمولی رو انتخاب کرده بود .

در نهایت من بعد از دیدن مسابقه دوست داشتم جاوالی مک گی برنده بشه و فکر میکنم چون برنده ی نهایی مسابقه از طرف مردم و از طریق مسیج و سایت مسابقات انتخاب میشه ، گریفین بدلیل محبوبیت بیشتر برنده شد . و مک گی شایستگیش برا قهرمانی بیشتر بود . این بود نظریات شخصی من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امتیاز و آراء کلی :

Player.........................First round...............Finals Vote
Blake Griffin ...................95 (49+46)..................... 68%
Javale McGee.................99 (50+49)..................... 32%
DeMar DeRozan..............94 (44+50)
Serge Ibaka....................90 (45+45

.

*M!L4D*
21-02-2011, 20:53

:دي

hojjatinho
22-02-2011, 21:17
دست دوستان درد کنه که زحمت اپلود رو کشیدن فقط اگه از جایی که ما هم بتونیم دانلود کنیم بود خیلی عالی می شد
ساعت 4:30 فلش رو زدم به دستگاه واسه دانلود ولی مسابقات دیر تر شروع شد!حالا بماند که اولشم اون مسخره بازی های بود :31:( پرتاب از وسط و ...)
تا این دانک ها شروع شدن باید می رفتم دانشگاه. فقط راند 1 رو دیدم:41:.
منم فکر می کنم گریفین به دلیل محبوبیتش برنده شد. هر چند که خوبم بود ولی شخصا انتظار بیشتری داشتم.
(با کار پارسال رابینسون که از روی هاوارد پرید بیشتر حال کردم یه جورایی تحقیرش کرد...)
این بود انشای من!:11:

corey
24-02-2011, 14:09
راستی مسابقه ی کامل بخش اسلم دانکش رو مستقیم کردم . از لینک زیر میتونین بگیرین :

HD 720p | 1280 x 720 | MKV | 1.18 GB | 56 Min

فکر کنم پارت2 مشکل داره
دوستان یه امتحان بکنن

OSEN
24-02-2011, 16:04
امتحان کردم . سالم هست . احتمالا شما اکانت رپیدباز نداری . برا همین باید تک تک دانلود کنی و نمیتونی دو تا همزمان بگیری (البته اگه مشکلت این باشه).
سایر دوستان یه تستی بکنن لطفا .

.

cj-afshin
17-03-2011, 20:27
بچه ها اگه میشه کلیپ حداکثر 5 مگی دانک elbow و 360 بلک رو بزارید.چون من بخاطر مدرسه فقط تونستم تا آخر 3pt رو ببینم.
پارسال هم که از یو **__-تویوپ دانلود کردم ولی الان نمی تونم.

به نظر من دانکای بلک از نیت خیلی قشنگ تره.

dleifraG ijaH
11-02-2012, 12:30
این تاپیک مختص مسابقات NBA سال 2012 هستش و تو این تاپیک از هر چیزی که مربوط به این لیگ در فصل 2012 هستش صحبت می کنیم.

cuauhtemoc
11-02-2012, 20:02
هفته اول ، بیست و پنجم دسامبر 2011 الی اول ژانویه 2012

برترین بازیکن کنفرانس شرق در هفته اول مسابقات فصل 12-2011
LeBron James, Miami Heat
بیست و پنجم دسامبر ---> در مقابل Dallas Mavericks ---> کسب 37 امتیاز ، 10 ریباند و 6 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 105 بر 94 مقابل دالاس
بیست و هشتم دسامبر ---> در مقابل Charlotte Bobcats ---> کسب 35 امتیاز ، 6 ریباند ، 7 پاس منجر به کسب امتیاز و 3 توپ ربائی در پیروزی خفیف 96 بر 95 مقابل شارلوت
سی ام دسامبر ---> در مقابل Minnesota Timberwolves ---> کسب 34 امتیاز ، 10 ریباند double-double و 7 پاس منجر به کسب امتیاز و 4 توپ ربائی در پیروزی 103 بر 101 مقابل مینه سوتا

برترین بازیکن کنفرانس غرب در هفته اول مسابقات فصل 12-2011
Kevin Durant, Oklahoma City Thunder
بیست و پنجم دسامبر ---> در مقابل Orlando Magic ---> کسب 30 امتیاز ، 6 پاس منجر به کسب امتیاز , 5 ریباند در پیروزی 97 بر 89 مقابل مجیک
بیست و هشتم دسامبر ---> در مقابل Memphis Grizzlies ---> کسب 32 امتیاز ، 8 ریباند و 2 بلاک در پیروزی 98 بر 95 مقابل گریزلی ها
بیست و نهم دسامبر ---> در مقابل Dallas Mavericks ---> کسب 30 امتیاز ، 11 ریباند double-double در یک پیروزی خانگی 104 بر 102 مقابل دالاس

------------------------------

هفته دوم ، دوم الی هشتم ژانویه 2012

برترین بازیکن کنفرانس شرق در هفته دوم مسابقات فصل 12-2011
LeBron James, Miami Heat
دوم ژانویه ---> در مقابل Atlanta Hawks ---> کسب 28 امتیاز ، 7 ریباند و 6 پاس منجر به کسب امتیاز در شکست 92 بر 100 مقابل آتلانتا
چهارم ژانویه ---> در مقابل Indiana Pacers ---> کسب 33 امتیاز ، 13 پاس منجر به کسب امتیاز ، 8 ریباند و 2 توپ ربائی در پیروزی 118 بر 83 مقابل ایندیانا
هفتم ژانویه ---> در مقابل New Jersey Nets ---> کسب 32 امتیاز ، 9 پاس منجر به کسب امتیاز ، 7 ریباند و 2 توپ ربائی در پیروزی 101 بر 90 مقابل نیوجرسی

برترین بازیکن کنفرانس غرب در هفته دوم مسابقات فصل 12-2011
Kobe Bryant, Los Angeles Lakers
سوم ژانویه ---> در مقابل Houston Rockets ---> کسب 37 امتیاز ، 8 ریباند و 6 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 108 بر 99 مقابل راکتز
ششم ژانویه ---> در مقابل Golden State Warriors ---> کسب بالاترین امتیاز در این فصل تا تاریخ ششم ژانویه به میزان 39 امتیاز و 7 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 97 بر 90 مقابل گلدن استیت
هشتم ژانویه ---> در مقابل Memphis Grizzlies ---> کسب 26 امتیاز و 9 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 90 بر 82 مقابل ممفیس

هفته سوم ، نهم الی پانزدهم ژانویه 2012

برترین بازیکن کنفرانس شرق در هفته سوم مسابقات فصل 12-2011
Derrick Rose, Chicago Bulls
نهم ژانویه ---> در مقابل Detroit Pistons ---> کسب 22 امتیاز و 8 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 92 بر 68 مقابل دیترویت
دهم ژانویه ---> در مقابل Minnesota Timberwolves ---> کسب 31 امتیاز و 11 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 111 بر 100 مقابل مینه سوتا
چهاردهم ژانویه ---> در مقابل Toronto Raptors ---> کسب 18 امتیاز ، 11 پاس منجر به کسب امتیاز و 3 توپ ربائی در پیروزی نه چندان پرامتیاز 77 بر 64 مقابل تورنتو

برترین بازیکن کنفرانس غرب در هفته سوم مسابقات فصل 12-2011
دهم ژانویه ---> در مقابل Phoenix Suns ---> کسب 48 امتیاز ، 5 ریباند ، 3 پاس منجر به کسب امتیاز و 3 توپ ربائی در پیروزی 99 بر 83 مقابل سانز
یازدهم ژانویه ---> در مقابل Utah Jazz ---> کسب 40 امتیاز و 8 ریباند در پیروزی 90 بر 87 مقابل یوتا جاز
سیزدهم ژانویه ---> در مقابل Cleveland Cavaliers ---> کسب 42 امتیاز ، 5 ریباند ، 3 پاس منجر به کسب امتیاز و 3 توپ ربائی در پیروزی 97 بر 92 مقابل کلیولند

هفته چهارم ، شانزدهم الی بیست و دوم ژانویه 2012

برترین بازیکن کنفرانس شرق در هفته چهارم مسابقات فصل 12-2011
Dwight Howard, Orlando Magic
هفدهم ژانویه ---> در مقابل Charlotte Bobcats ---> کسب 25 امتیاز ، 17 ریباند ، 4 پاس منجر به کسب امتیاز و 4 بلاک در پیروزی 96 بر 89 مقابل شارلوت
هجدهم ژانویه ---> در مقابل San Antonio Spurs ---> کسب 24 امتیاز و بالاترین ریباند کسب شده به میزان 25 ریباند تا تاریخ هجدهم ژانویه در این فصل و 3 بلاک و خلق یک آمار جادوئی در پیروزی 85 بر 83 مقابل سن آنتونیو در وقت اضافه
بیستم ژانویه ---> در مقابل Los Angeles Lakers ---> کسب 21 امتیاز و 23 ریباند در پیروزی 92 بر 80 مقابل لیکرز

برترین بازیکن کنفرانس غرب در هفته چهارم مسابقات فصل 12-2011
Marc Gasol, Memphis Grizzlies
شانزدهم ژانویه ---> در مقابل Chicago Bulls ---> کسب 19 امتیاز ، 10 ریباند ، 3 پاس منجر به کسب امتیاز و 2 بلاک در پیروزی 102 بر 86 مقابل شیکاگو
هجدهم ژانویه ---> در مقابل New Orleans Hornets ---> کسب 22 امتیاز ، 12 ریباند و 7 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 93 بر 87 مقابل نیو اورلئان
بیست و یکم ژانویه ---> در مقابل Sacramento Kings ---> کسب 20 امتیاز ، 11 ریباند ، 6 بلاک و 5 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 128 بر 95 مقابل ساکرامنتو

هفته پنجم ، بیست و سوم الی بیست و نهم ژانویه 2012

برترین بازیکن کنفرانس شرق در هفته پنجم مسابقات فصل 12-2011
LeBron James, Miami Heat
بیست و پنجم ژانویه ---> در مقابل Detroit Pistons ---> کسب 32 امتیاز ، 7 پاس منجر به کسب امتیاز ، 6 ریباند و 2 توپ ربائی در پیروزی 101 بر 98 مقابل دیترویت
بیست و هفتم ژانویه ---> در مقابل New York Knicks ---> کسب 31 امتیاز ، 8 ریباند و 7 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 99 بر 89 مقابل نیکز
بیست و نهم ژانویه ---> در مقابل Chicago Bulls ---> کسب 35 امتیاز ، 11 ریباند و 5 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 97 بر 93 مقابل گاوهای وحشی شیکاگو

برترین بازیکن کنفرانس غرب در هفته پنجم مسابقات فصل 12-2011
Russell Westbrook, Oklahoma City Thunder
بیست و سوم ژانویه ---> در مقابل Detroit Pistons ---> کسب 24 امتیاز ، 6 پاس منجر به کسب امتیاز و 5 ریباند در پیروزی 99 بر 79 مقابل دیترویت
بیست و پنجم ژانویه ---> در مقابل New Orleans Hornets ---> کسب 14 امتیاز ، 5 پاس منجر به کسب امتیاز ، 3 بلاک و 3 توپ ربائی در پیروزی 101 بر 91 مقابل نیو اورلئان
بیست و هفتم ژانویه ---> در مقابل Golden State Warriors ---> کسب 28 امتیاز ، 11 پاس منجر به کسب امتیاز ، 7 توپ ربائی و 6 ریباند در پیروزی 120 بر 109 مقابل گلدن استیت

برترین بازیکن کنفرانس شرق در ماه دسامبر - ژانویه مسابقات فصل 12-2011
LeBron James, Miami Heat
بیست و پنجم دسامبر 2011 ---> در مقابل Dallas Mavericks ---> کسب 37 امتیاز ، 10 ریباند و 6 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 105 بر 94 مقابل دالاس در بازی شروع فصل
چهارم ژانویه 2012 ---> در مقابل Indiana Pacers ---> کسب 33 امتیاز ، 13 پاس منجر به کسب امتیاز ، 8 ریباند و 2 توپ ربائی در پیروزی 118 بر 83 مقابل ایندیانا
بیست و نهم ژانویه 2012 ---> در مقابل Chicago Bulls ---> کسب 35 امتیاز ، 11 ریباند و 5 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 97 بر 93 مقابل گاوهای وحشی شیکاگو

برترین بازیکن کنفرانس غرب در ماه دسامبر - ژانویه مسابقات فصل 12-2011
سوم ژانویه 2012 ---> در مقابل Houston Rockets ---> کسب 37 امتیاز ، 8 ریباند و 6 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 108 بر 99 مقابل راکتز
دهم ژانویه 2012 ---> در مقابل Phoenix Suns ---> کسب 48 امتیاز(18 پرتاب صحیح از 31 پرتاب) ، 5 ریباند ، 3 پاس منجر به کسب امتیاز و 3 توپ ربائی در پیروزی 99 بر 83 مقابل سانز
بیست و نهم ژانویه 2012 ---> در مقابل Minnesota Timberwolves ---> کسب 35 امتیاز ، 14 ریباند double-double در پیروزی 106 بر 101 مقابل مینه سوتا

برترین بازیکن Rookie کنفرانس شرق در ماه دسامبر - ژانویه مسابقات فصل 12-2011
Kyrie Irving, Cleveland Cavaliers
دوازدهم ژانویه سال 2012 ---> در مقابل Phoenix Suns ---> کسب 26 امتیاز ، 6 ریباند و 2 توپ ربائی در پیروزی 101 بر 90 مقابل سانز
شانزدهم ژانویه سال 2012 ---> در مقابل Charlotte Bobcats ---> کسب 25 امتیاز ، 4 ریباند و 7 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 102 بر 94 مقابل شارلوت
بیست و هفتم ژانویه سال 2012 ---> در مقابل New Jersey Nets ---> کسب 32 امتیاز ، 6 ریباند ، 2 پاس منجر به کسب امتیاز و 2 توپ ربائی در شب شکست 96 بر 99 مقابل نیوجرسی
بیست و نهم ژانویه سال 2012 ---> در مقابل Boston Celtics ---> کسب 23 امتیاز ، 4 ریباند و 6 پاس منجر به کسب امتیاز در شب پیروزی خفیف 88 بر 87 مقابل بوستون

برترین بازیکن Rookie کنفرانس غرب در ماه دسامبر - ژانویه مسابقات فصل 12-2011
Ricky Rubio, Minnesota Timberwolves
هشتم ژانویه سال 2012 ---> در مقابل Washington Wizards ---> کسب 13 امتیاز ، 6 ریباند و 14 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 93 بر 72 مقابل واشینگتن
چهاردهم ژانویه سال 2012 ---> در مقابل Atlanta Hawks ---> کسب 18 امتیاز ، 12 پاس منجر به کسب امتیاز و 5 توپ ربائی در شب شکست 91 بر 93 مقابل آتلانتا
بیست و پنجم ژانویه سال 2012 ---> در مقابل Dallas Mavericks ---> کسب 17 امتیاز ، 12 پاس منجر به کسب امتیاز ، 7 ریباند و 4 توپ ربائی در شب پیروزی 105 بر 90 مقابل دالاس
بیست و هفتم ژانویه سال 2012 ---> در مقابل San Antonio Spurs ---> کسب 18 امتیاز ، 10 پاس منجر به کسب امتیاز و 4 ریباند در پیروزی 87 بر 79 مقابل سن آنتونیو

برترین مربی کنفرانس شرق در ماه دسامبر - ژانویه مسابقات فصل 12-2011
Tom Thibodeau, Chicago Bulls
تحت هدایت Thibodeau تیم شیکاگو تا به اینجای فصل رکورد 18 پیروزی و 5 شکست(0.783) را در ابتدای فصل بر جای گزاشته و در صدر جدول منطقه مرکزی کنفرانس شرق و کل کنفرانس شرق قرار دارد ، همچنین در 13 پیروزی از 18 پیروزی خود با اختلاف بیش از 10 امتیاز حریفانش را شکست داده است. شیکاگو در خانه به 9 پیروزی دست یافته و تنها در یک بازی خانگی شکست خورده است. تیم شیکاگو در بین کلیه تیم های حاضر در NBA بیشترین میانگین ریباند در هر بازی به میزان 45.3 را کسب و در هر بازی 87.4 امتیاز را کسب نموده اند.

برترین مربی کنفرانس غرب در ماه دسامبر - ژانویه مسابقات فصل 12-2011
Scott Brooks, Oklahoma City Thunder
تحت هدایت Brooks تیم تاندر توانسته یکه تاز کنفرانس غرب باشد و تا پایان ماه اول میلادی در سال 2012 توانسته اند 16 پیروزی بدست آورده و در 4 بازی نیز طعم تلخ شکست رو بچشند(0.800). تیم تاندر در این ماه توانسته به 7 پیروزی متوالی از تاریخ 6 الی 16 ژانویه و ستاره های این تیم به رکورد 80 درصد پرتاب صحیح از نقطه پرتاب آزاد دست یافته اند و در هر بازی 100.4 امتیاز را کسب نموده اند.

هفته ششم ، سی ژانویه الی پنج فبریه 2012

برترین بازیکن کنفرانس شرق در هفته ششم مسابقات فصل 12-2011
Paul Pierce, Boston Celtics
سی و یکم ژانویه ---> در مقابل Cleveland Cavaliers ---> کسب 20 امتیاز ، 6 پاس منجر به کسب امتیاز و 3 توپ ربائی در پیروزی 93 بر 90 مقابل کاوالیرز
اول فبریه ---> در مقابل Toronto Raptors ---> کسب 17 امتیاز ، 8 پاس منجر به کسب امتیاز و 6 ریباند در 26 دقیقه بازی در شب پیروزی 100 بر 64 مقابل رپتورز
پنجم فبریه ---> در مقابل Memphis Grizzlies ---> کسب 21 امتیاز ، 6 ریباند و 6 پاس منجر به کسب امتیاز در پیروزی 98 بر 80 مقابل گریزلیز

برترین بازیکن کنفرانس غرب در هفته ششم مسابقات فصل 12-2011
Tony Parker, San Antonio Spurs
سی ژانویه ---> در مقابل Memphis Grizzlies ---> کسب 5 امتیاز ، 12 پاس منجر به کسب امتیاز ، 5 ریباند و 2 توپ ربائی در پیروزی 83 بر 73 مقابل گریزلیز
اول فبریه ---> در مقابل Houston Rockets ---> کسب 24 امتیاز ، 4 پاس منجر به کسب امتیاز و 2 توپ ربائی در پیروزی 99 بر 91 مقابل راکتز
دوم فبریه ---> در مقابل New Orleans Hornets ---> کسب 18 امتیاز ، 7 پاس منجر به کسب امتیاز و 5 ریباند در شب پیروزی 93 بر 81 مقابل نیوارلئان