PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با y570

ahmad72
10-02-2012, 19:15
سلام به همه ی دوستان ...

1-من توی لپتاپم توی مای کامپیوتر ، removable storageها رو یه DVD-Drive و یه CD-Drive نشون میده و اون CD-Drive کاربردی نداره،فقط زده نظم درایو هامو به هم ریخته ...
توی disk management هم نمیشه حذفش کرد یا drive letter رو عوض کرد ...

2- لپتاپم 2 روز دست خودم نبود.حالا که گیرم اومده میبینم صدا و تصویر فایل های تصویری هماهنگی نداره.تصویر عقب تره.چیکار کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید ...:10:

biostar
10-02-2012, 23:09
بعضی از نرم افزار ها مثل ultraISO و clone این درایو را اضافه می کنن و درایو مجازی هست

برای فیلم هم ، وقتی داره فیلم پخش میشه در resource monitor چک کن و ببین میزان استفاده از HDD بیش از حد معمول هست یا خیر؟
اگر اوکی هست ، برنامه ی پخش فیلم رو دوباره نصب کن و یا codec ها رو آپدیت کن ، احتمالا مشکل برطرف میشه

ahmad72
11-02-2012, 00:00
بعضی از نرم افزار ها مثل ultraISO و clone این درایو را اضافه می کنن و درایو مجازی هست
مرسی،از ultraISO بود ...

اگر اوکی هست ، برنامه ی پخش فیلم رو دوباره نصب کن و یا codec ها رو آپدیت کن ، احتمالا مشکل برطرف میشه
لازمه؟آخه درست بوده ، حالا اینجور شده و اینکه با MPC ، KMPlayer ،JetAudio ، WMP امتحان کردم ، همه اینجورین !!!
با این حال MPC رو Re-Install کردم تغییری نکرد ...

برای فیلم هم ، وقتی داره فیلم پخش میشه در resource monitor چک کن و ببین میزان استفاده از HDD بیش از حد معمول هست یا خیر؟
فک کنم بیش از حده اما باز شما لطفا بگید حد معمولش چقدره که مطمئن بشم ...

---------------------------------------------
یه سوال دیگه هم یادم اومد ...

همیشه تقریبا 1.5گیگ از رمم اشغاله !
عادیه؟
explorer ، svchost و mcshield زیاد رم اشغال میکنن ...

مرسی از راهنماییتون ...

biostar
11-02-2012, 22:42
svchost نباید زیاد رم و سی پی یو بگیره
باید این مشکل رو حل کنی ، کافیه در گوگل سرچ کنی ، این مشکل را خیلی ها دارن

با پلیر های دیگه هم این مشکل را داری ؟
معمولا در پخش فیلم HD نباید بیش از 300Kb/sec از هار بخونه و highest active time هم نباید بیش تر از 20 اینا بشه
البته گویا مشکل شما از هارد نیست ،
نمیدنم مشکل از کجاست، در گوگل چند جا پیشنهاد آپدیت wmplayer رو داده بودن