PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای IRQL

قله بلند
10-02-2012, 18:35
سلام
طبق موراد ذخیره شده در پوشه mindump، دو تا از خطا ها حاوی IRQL هست. اینها به RAM بر می گردند؟ پس چه طوریه که با memetestف خطایی ظاهر نمی شه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
10-02-2012, 18:44
irq مربوط به تداخل سخت افزاری است
از دیوایس مینیجر یک عکس بزارین اینجا
تداخل سخت افزاری هم باعث بلو اسکرین هنگ ریست و .... هم میشه

قله بلند
10-02-2012, 23:59
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قله بلند
11-02-2012, 14:32
یک نکته.
توی سی دی مادربورد، چند درایور وجود داره که وقتی اولیش رو نصب می کنم، unkhown device توی device manager رفع می شه (HD VDeck نصب می شه) ولی دو تا درایور دیگه + نورتون آنتی ویروس هم روش هست که دیگه نصبشون نمی کنم.

مشکلی نیست؟ چون علامت زرد رنگی هم وجود نداره.

البته این علامت زرد رنگ فقط با نصب دستی از بین می ره و با راست کلیک کردن و انتخاب update derive پیدا نمی شه.

EXTREME
11-02-2012, 17:15
یک نکته.
توی سی دی مادربورد، چند درایور وجود داره که وقتی اولیش رو نصب می کنم، unkhown device توی device manager رفع می شه (HD VDeck نصب می شه) ولی دو تا درایور دیگه + نورتون آنتی ویروس هم روش هست که دیگه نصبشون نمی کنم.

مشکلی نیست؟ چون علامت زرد رنگی هم وجود نداره.

البته این علامت زرد رنگ فقط با نصب دستی از بین می ره و با راست کلیک کردن و انتخاب update derive پیدا نمی شه.
اون unkonown device که بوجود میاد رو disable کنید ومجددا تست کنید

قله بلند
11-02-2012, 17:17
روی سی دی مادربورد ASUS که همراه خود مادربورد بود، چند گزینه برای نصب وجود داره که به قرار زیر هستند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من وقتی VIA Audio driver رو نصب می کنم، دیگه unkhown device و علامت زرد رنگ ندارم ولی بقیه رو نصب نمی کنم. آیا اشکالی به وجود می آید؟ یا اینکه همه رو نصب کنم؟

توی دفترچه مادربوردف بحثی با عنوان AMD cool 'n' quiet هست که تنظیم خودکاری رو روی پردازنده انجام می ده تا به میزان لازم، خنکش کنه. فکر کنم AMD cool 'n' quiet driver هم باید نصب بشه.

اما دو گزینه آخر چی هستند؟

و یک نکته دیگه: توی دفترچه مادربورد اومده که از فن ASUS برای پردازنده استفاده کنید ولی از فن AMD استفاده شده. آیا همین امر می تونه باعث اتفاقات عجیب و غریب روی سیستم باشه؟

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

disable کردن رو قبلاً هم تست کرده بودم و فرقی به حال سیستم نمی کرد. با نصب VIA Audio driver از سی دی مادربورد، اون علامت زرد رنگ از بین می ره.

سوال من اینجاست که ایا باید همه درایورهای مطرح شده در پست قبلی رو نصب کنم؟

EXXTREME
13-02-2012, 09:47
اره باید همشو به جز نورتون نصب کنی.