PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در https

kv7_shadow
10-02-2012, 12:32
سلام
من یه سوال دارم
چرا دو روزه سرویس های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (مثل گوگل و یاهو)، Down شدن؟؟

saeed_136915
10-02-2012, 12:45
سلام
دو سه تا تاپیک در این مورد هست. پورت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بستن

peyvv
11-02-2012, 18:51
درود بر همگی دوستان از toolbar خود یاهو استفاده کنید یه سرچ بزنید همون اول نتایج میاد بعد دانلود و نصبش کنید. چون از خود سیستم اوارد میشه رو پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیره. قضیه حل یه ضدحال هم زدین به بعضیها. بقیه ایمیلها هم احتمالا جواب میده من خودم یاهو رو تست کردم با اینترنت اکسپلور. پیروز باشیم

amirkhan_0o0
12-02-2012, 18:09
یاهومیل امروز عصر برای من به کار افتاد!

amirkhan_0o0
12-02-2012, 22:29
دوستان من فکر می کنم باید نامه ای توی انجمن ها و گروه های مختلف تهیه کنیم تا در عین بایکوت خبری این مسأله از طرف صدا و سیما، به محدود شدن اینترنت اعتراض کنیم!
چرا که احتمال داره که یه مدت کوتاه اینترنت رو محدود کرده باشند تا از واکنش مردم فیدبک گرفته شه! برای همین ما با این اعتراض که حق مسلم ماست به مسئولین می تونیم به اونها نشون بدیم که موافق این محدودیت ها نیستیم و اینتر(ا)نت ملی رو به عنوان جایگزین اینترنت جهانی نمی پذیریم! و تنها به عنوان یک امکان در کنار اینترنت جهانی می پذیریم!!
این یک حرکت ساختار شکنانه و دشمن شاد کن و .... نیست! بلکه صحبت از کمترین حقوق ما در دنیای مجازی است!

به هر حال من خیلی قدیمی نیستم و امکان ایجاد تاپیک جدید رو ندارم. از مدیران فروم درخواست می کنم که با صلاحدید خود اقدام به این کار بکنند!

a.m9193
21-02-2012, 18:58
سلام
میخواستم ببینم چطور میشه به سایت فیسبوک رفت بدون استفاده از وی پی ان؟!!;)

mortezzkhan
04-03-2012, 03:19
سلام
من یه سوال دارم
چرا دو روزه سرویس های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (مثل گوگل و یاهو)، Down شدن؟؟

یه اختلالی بوده ولی الان مشکلی ندارن هر دو تا سایت باز میشن