PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد patch کردن یه نرم افزار

Ala 1389
10-02-2012, 06:46
سلام بر دوستان و اساتید گرامی
نرم افزاری رو از سایت دانلود کردم اما تو patch کردنش مشکل دارم لینکشو قرار میدم میشه مثل همیشه لطف کنید و کاملا توضیح بدین
با سپاس از شما:11:
اینم از لینک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
10-02-2012, 13:40
شما پچ برنامه رو اینجا بزارین اگر فایل txt هم تو فایل دانلودی هست اینجا قراربدین :20:

Ala 1389
11-02-2012, 03:36
فایل text که نداره پچش رو هم نمیدونم چطور باید قرار بدم

Ghaioom
11-02-2012, 09:06
بیشتر تو پچ کردن برنامه ها یا باید خود پچ رو تو پوشه نرم افزار که نصب شده بریزید و بازش کنید و دکمه patch رو بزنید یا کپی هم نکنید تو پوشه نرم افزار بعد اینکه پچ رو باز کردی و خواستی patch کنی دکمشو میزنی اگه خود برنامه پچ مکانشو پیدا کرد پچ میکنه اگه نکرد تو مسیرشو بهش میدی بعد اوکی میشه.

Ala 1389
11-02-2012, 13:40
این راه هایی رو که گفتین رفتم و مسیر پچ رو هم خودم بهش دادم اما نمیدونم روی چی باید کلیک کنم که پچش درست انجام بشه ضمن اینکه وقتی یه اسلاید شو درست می کنم با هیچ فرمتی غیر از فرمت خود نرم افزار نمیشه سیوش کنم اونم موقع بستنشه که میشه با نرم افزار سیو کرد وگرنه اگر از منوی فایل این کارو انجام بدم باز نمیکنه

Ala 1389
11-02-2012, 13:46
دوباره امتحان کردم مشکلی که قبلا داشت کارم این بود که دکمه پچ رو نمیزدم ولی الان اینکارو کردم و درست شد
خیلی ممنون از شما بابت راهنمایی کاملتون
حالا فقط تو سیو کردن مشکل دارم میخوام یه جوری سیو بشه که با پلیر اجراش کنم اما هیچ پسوندی غیر پسوند خود نرم افزار نداره باید چه کنم؟

jafarian
11-02-2012, 15:02
دوباره امتحان کردم مشکلی که قبلا داشت کارم این بود که دکمه پچ رو نمیزدم ولی الان اینکارو کردم و درست شد
خیلی ممنون از شما بابت راهنمایی کاملتون
حالا فقط تو سیو کردن مشکل دارم میخوام یه جوری سیو بشه که با پلیر اجراش کنم اما هیچ پسوندی غیر پسوند خود نرم افزار نداره باید چه کنم؟

شما باید گزینه ای که توسایت پایین مشخص شده قسمت آخرش پیدا کنید که عکسشم گذاشته بعدش از اونجا خروجی برای برنامه خودتون مشخص کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ala 1389
11-02-2012, 18:45
محیط نرم افزار من با محیط این یکی که لینکشو گذاشتین یه تفاوتهایی داره به عنوان مثال منوی create رو نداره بازم توضیحاتو سیو کردم امیدوارم بتونم پیدا کنم
ممنون که وقت میذارین و جواب میدین

Ghaioom
11-02-2012, 20:29
منم از این نرم افزار استفاده کردم. دقیق یادم نیست چجوریا بود.

این نرم افزار شبیه به ulead videostudio یا همون corel videostudio هست که اونم مثل اینا تو قسمت create یا share باید گزینه ای شبیه به video cd یا چنین چیزایی باشه که با این بتونی فایل تصویری رو ذخیره کنی.

عکس بزاری شاید بهتر بشه ارهنمایی کرد.

jafarian
11-02-2012, 23:08
وقتی برنامه رو اجرا کردین تو محیط نرم افزار طبق شکل عمل کنید و گزینه مربوطه رو برای انتخاب فایل خودتون انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ala 1389
12-02-2012, 13:52

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

این هم تصویری از محیط نرم افزار
لطف می کنید مراحل رو بطور کامل بهم بگید میخوام تو سیستم هم سیو بشه و با پلیر اجرا بشه اگر هم خواستم روی سی دی یا ... بریزم
متشکرم

Ghaioom
12-02-2012, 15:52
عجیبه! ما که سر در نمیاریم. یعنی تو کل منوها گزینه create یا share یا همون output نیست؟!! گشتی؟
شاید تو منوی publish یا window باشه.
از این عکس که چیز دقیقی معلوم نیس.

Ala 1389
13-02-2012, 06:18
از منوی publih باید برم اما بطور کامل نمیدونم باید چه کنم

Ghaioom
13-02-2012, 18:59
از اونجا عکس بنداز شاید بشه راهنمایی کرد.

Ala 1389
15-02-2012, 06:40

---------- Post added at 06:40 AM ---------- Previous post was at 06:39 AM ----------

ضمنا موقع سیو کردن البته با محیط نرم افزار یه نوار زرد رنگ هم پایین تصاویر هست اون از چیه؟

Ala 1389
15-02-2012, 06:50

Ghaioom
15-02-2012, 07:53
ضمنا موقع سیو کردن البته با محیط نرم افزار یه نوار زرد رنگ هم پایین تصاویر هست اون از چیه؟
فکر کنم برای اینه که کرک نشده!

اون عکس از قسمت پابلیش فکر کنم برای سی دی باید از قسمت ...video for web اینو باید بزنی برای دی وی دی هم همون نوشته DVD. اینا رو تست کن فکر کنم همینا ـه

Ala 1389
15-02-2012, 11:50
برای کرک شدنش باید چیکار کنم؟!
راه پیدا کردم واسه سیو کردنش اما موقعی که سیو میشه عکسایی که اتفاده کردم میره بجاش یه چیزی میاد که مربوط به نرم افزاره اما افکتاش همونایی که استفاده کردم
ایشالله تصویری هم از فایل یو شده میذارم
ممنون که راهنمایی می کنید
عجب دردسری داشت این نرم افزاره

Ghaioom
15-02-2012, 22:24
برای کرکش برو تو گوگل بگرد. یا باید کنار فایل نصبیش کرکش باشه.
شایدم از اونجایی هم که گرفتی آموزش داده باشه.

آره این نرم افزار یکم پیچیدس. :31: ولی تو نسخه های قبل که من یکم باهاش کار کردم فک کنم پیچیده نبود اینقد! در کل این برنامه هم باحاله.

شما از کورل یا یولید استفاده کرده بودی بدون مشکل تا حالا همه چیز اوکی میشد. ولی یولید یا همون کورل جدید افکتاش کم هست ولی این نرم افزار زیاده. تو یولید یا کورل ویدئو استودیو اگه افکتی بزاری رو گاهی خطا میده شاید تو نسخه های جدیدش حل شده باشه تو یکی دو نسخه فک کنم اون خطایی که میگم رو میداد رو افکتها که این خطا خودش مسخرس! یه قسمتم داره که تو بهش عکساتو میدی با موزیک بعد خودش برات میسازه ولی افکتاش رو شبیه میزاره مثلا اون افکتایی هست که از یه سمتی میره به یه سمت همون.

موفق باشی.

Ala 1389
17-02-2012, 05:28
ممنون بابت راهنمایی هاتون
لطف کردید