PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Canon MP250

AMIR REZAs
09-02-2012, 11:58
سلام
خسته نباشید...

من یه 100 صفحه از مقاله ای با فرمت PDF رو میخوام رو برگه های A4 پرینت بگیرم ولی مشکل اینجاست که میخوام پشت و رو پرینت بگیرم ولی اینکار خیلی وقتگیره....

روشی یا برنامه ای هست که این مشکلم حل بشه و خود پرینتر هر برگه رو پشت و رو پرینت بگیره؟

erfan ghobadi
09-02-2012, 13:03
سلام
خسته نباشید...

من یه 100 صفحه از مقاله ای با فرمت PDF رو میخوام رو برگه های A4 پرینت بگیرم ولی مشکل اینجاست که میخوام پشت و رو پرینت بگیرم ولی اینکار خیلی وقتگیره....

روشی یا برنامه ای هست که این مشکلم حل بشه و خود پرینتر هر برگه رو پشت و رو پرینت بگیره؟

بله هست! راه حلش پرینتر هایی هستند که قابلیت پرینت پشت و رو را دارا هستند.
این یه کار سخت افزاریه و بی ارتباط با نرم افزار هستش.

موفق باشید

reza_kami
10-02-2012, 09:35
سلام
خسته نباشید...

بله عزیزم راه داره من به خاطراین قضیه میخواستم پرینترو عوض کنم ولی وقتی دیدم چقدر آسونه دیگه پشیمون شدم
ببین 2 تا راه حل هست
1- تو acrobat reader وقتی داری پرینت میگیری گزینه odd pages only یا گزینه Even pages only رو بزنی که خودش میاد صفحه های زوج یا فرد رو پرینت میگیره و فقط دفعه بعد کافیه صفحه های مخالف رو پرینت کنی مثلا اول صفحه های زوج رو پرینت کن بعد از اتمام پرینت صفحه های پرینت شده رو توی مخزن قرار بده و صفحه های فرد رو پرینت کن البته حواست به پشت و رو گزاشتن برگه ها باشه (1 2 بار امتحان کن)
2- وقتی میخوای پرینت کنی و پرینترو انتخاب کردی گزینه preferences رو بزن بعد تو صفحه باز شده که تنظیمات پرینتر رو نشون میده تو قسمت printing shortcuts گزینه two-side (duplex) printing رو بزن و پرینت کن بقیه کار رو پرینتر خودش انجام میدهو راهنماییت میکنه که چیکار کنی (البته این راه بستگه به پرینترنت داره که این قابلیت رو داره یا نه نمیدونم پرینترنت داره یا نه)