PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوز قرنیه

reza_top60
06-04-2008, 16:49
سلام به همگی من یه سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید:
دکتر به من گفته که چشمم قوز قرنیه داره و من دو روش درمان رو شنیدم یکی روش کراس لینکینگ و دیگری به روش اشعه Uv-x آیا کسی اینجا در مورد این روشها اطلاعاتی داره به من بده و اینکه معایب و مزایا این دو روش چیه؟
با تشکر

Manager_66
09-02-2012, 00:43
سلام دوستان.

من یکسال پیش رفتم چشم پزشک . تشخصی داد که چشم راستم تنبله و خیلی ضعیفه و واسم یک عینک تجویز

کرد. بعد از 4 ماه رفتم پیش یک متخصص دیگه و بهش گفتم تنبلی چشم دارم و بعد از چک کردن چشمم گفت آره

تنبلی چشم داری و من تو این یکسال همش دنبال درمان تنبلی چشم بودم و همه منو ناامید میکردن که دیگه تو

سن من( 24 سال) درمان نمیشه . تا اینکه دو روز پیش عینکم شکست و میخواستم یک عینک دیگه بخرم گفتم

قبلش برم دکتر ببینم چشمم ضعیفتر شده یا نه که ایشون تشخصیص داد که قوز قرنیه دارم و شدتش تو چشم

راستم زیاد و تو چشم چپم کمه و منو به یک دکتر دیگه معرفی کردن . واسه من خبر خیلی خوبی بود چون

میدونستم با عمل درمان میشه :40:

امروز رفتم پیش دکتری که بهش معرفی شدم خیلی شلوغ بود تا 10 اسفند وقت نداشت :41: بعد من که با خودم

گفتم دو تا دکتر متخصص رفتم گفتن تنبلیه و فقط یک دکتر گفته قوز قرنیه داری بد نیست جای یک دکتر دیگه هم برم

که ایشون قوز قرنیه رو تایید کردن و گفتن تنبلی چشم نیست . حالا چند تا سوال واسم پیش اومده :11:

1- قوز قرنیه با عمل خوب میشه . یعنی دید 100% میشه . چون من با عینک هم الان چشم راستم تاره و زیاد چیزی

نمیبینم .

2- عمل قوز قرنیه تحت پوشش بیمه قرار میگیره ؟ چون مثل لیزیک زیبایی محسوب نمیشه . و واقعا چشم مشکل

داره حتی با عینک .

3- هزینه عمل چقدره ؟

4- عملش عوارض داره یا نه ؟ :11::40:

LOVEFORLOVE
18-02-2012, 16:20
والا من چند ماهی قصد قصد دارم برم لیزیک کنم حتی حتی دکترم رفتم عکس گرفته و معاینه کرده و شرایطو دارم منتهی از عوراضش هرسونم چرا؟
من گارگر ساختمانم و وزن های سنگین 25 تا 50 مجبورم بلند کنم آیا آیا بهد از بهبودی بهد از بلند کردم جسم سنگین همچون احساسی که چشم از حدقه در میآید به آدم دس میده؟ ایا صحت داره چون 3 شنبه نوبت عمله من 2 دل شدم نمیدونم چه کنم دوستان لطفا بیان نظر بدند با این اوصاف لیزیک بدرد مرد نمیخوره

بهدشم با سرما . گرما چشم حساسیت پیدا میکنه هی آب میزنه هی میسوزه پس با این حساب اگه من لیزیک کنم بدبخت میشم
ایا حرفها صحت دار؟

hamed malekpour
22-06-2012, 10:06
کسی اطلاعاتی در مورد قوز قرنیه داره بگه چشم راست من قوز قرنیه داره ؟

hamed malekpour
24-06-2012, 11:39
کسی اطلاعات دقیقی نداره؟