PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان کمک.مشکل صدای عجیب لپ تاپ و هنک کردن

sisi68
09-02-2012, 00:22
سلام.لپ تاپ من ایسر
aspire 5253
هست.یه مدته که موقع روشن شدن.یا موقعیکه باهاش کار میکنم شروع میکنه یه صدای خیلی عجیب مثل صدای فن میده بعد هنگ میکنه و مجبورم با پاور خاموشش کنم.موقعی که با کابل وصله اینجوری میشه ولی وقتی با باتری کار میکنه شدید تره و هر یه ربع اینجوری میشه.میشه راهنمایی کنید اشکال از
چیه؟مرسیییییییییییییییییی ی:40:

F R E E M A N
09-02-2012, 15:25
اگر مشکل تا این حد جدیه نباید با لپ تاپ کار کنی
ببر پیش تعمیرکار یا شرکت گارانتی کننده

sisi68
09-02-2012, 18:56
اخه ببرم بدم تعمیرکار میدونم فوری بازش میکنه.یه لپ تاپ دیگه دادیم دست تعمیرکار نابودش کرد.بعدم گفتن تا جایی که میشه لپ تاپ باز نشه بهتره

venus1984
14-02-2012, 14:14
دوست عزیز اگه گارانتی معتبر داری حتما ببر گارانتی
من خودم گرافیکم مشکل داشت بردم گارانتی برام لپ تاپو عوض کردن

Devicestreet
14-02-2012, 15:46
اخه ببرم بدم تعمیرکار میدونم فوری بازش میکنه.یه لپ تاپ دیگه دادیم دست تعمیرکار نابودش کرد.بعدم گفتن تا جایی که میشه لپ تاپ باز نشه بهتره
فعلانه ریسک نبردن بیشتره

sisi68
24-02-2012, 17:05
دوست عزیز اگه گارانتی معتبر داری حتما ببر گارانتی
من خودم گرافیکم مشکل داشت بردم گارانتی برام لپ تاپو عوض کردن

'گفتن گارانتی هم نبر:41: قطعاتش رو به سادگی عوض میکنن و توش دست میبرن.مثلا قطعه سالمش رو باز میکنن دست دوم میبندن.چند نفر هم بهم اینو گفتن

Farshid72
24-02-2012, 19:39
'گفتن گارانتی هم نبر:41: قطعاتش رو به سادگی عوض میکنن و توش دست میبرن.مثلا قطعه سالمش رو باز میکنن دست دوم میبندن.چند نفر هم بهم اینو گفتن
این چه حرفیه دوست عزیز ؟؟؟
کدوم قطعه و عوض میکنن ؟؟؟ اون چند نفر خورشون اینو دیدن که دارن میگن یا دارن الکی اظهار نظر میکنن ؟؟؟
لطفا با سند حرفتونو بیان کنید
نرم افزار هایی هستن که میزان health سیستم رو نشون میدن
دوسته عزیز سیستم شما خودش شروع به کار کرده و دست دوم هست که چه دلیلی داره بیان عوضش کنن ؟؟؟
در ضمن قطعه دست دوم از کجا میارن ؟؟؟ انقد بیکارن که بشینن قطعات و تعمیر کنن ؟؟؟