PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ته يك سي دي ويديو رو باز بذارم تا بعد بشه روش رايت كرد؟

paradizo
03-07-2006, 14:22
قبلا اين سوال رو پرسیده بودم ولی جواب کامل کسی نداد البته دوستان خیلی کمک کردند :rolleye:

M.B.Asadi
03-07-2006, 14:52
تا اونجايي كه من ميدونم اين امكان فقط براي سي دي هاي ديتا هستش

mohammad.clergyman
04-07-2006, 18:00
دوست خوبم

اگر شما در برنامه نرو رایت میکنید

فقط کافیه از منوی فایل گزینه ی نیو سپس گزینه پایین را انتخاب کنید

Start Multisession disk

شاد و موفق و پیروز باشید

masoud khan
04-07-2006, 18:39
دوست خوبم

اگر شما در برنامه نرو رایت میکنید

فقط کافیه از منوی فایل گزینه ی نیو سپس گزینه پایین را انتخاب کنید

Start Multisession disk

شاد و موفق و پیروز باشید
شما مطمئن هستيد براي تصوير هم مثل ديتا ميشه اين كارو كرد

mohammad.clergyman
05-07-2006, 08:58
اولا من رو دی وی دی را نمیدونم میشه یا نه

بعد فقط سیدی دیتا میشه حالا عکس باشه نرم افزار باشه صدا باشه

ولی رو وی سی دی و سوپر وی سی دی نمیشه

DarkWizard
05-07-2006, 17:39
برای سیدی های mp3 هم میشه.

Reza_Sadeghi
19-10-2008, 02:27
.........................

valas
06-12-2008, 12:38
با سلام

بنده هم مشتاقم اگه راهي در اين مورد هست بدونم.

يعني اينكه چطور مي شه به يك سي دي ويدئويي، بخشي رو اضافه كرد.

valas
06-12-2008, 12:42
در همین خصوص برای من هم سئوالی پیش اومده.

ببینید با همین nero و start multisession disc دفعه اول 100 مگابایت از یک سی دی 700 مگابایتی به حالت data هم write می کنید که 600 مگ فضای آزاد روی اون cd باقی می مونه.

دفعه دوم هم 50 مگ روی اون فضای آزاد در کنار data های قبلی write می کنید.
بنابر این انتظار خواهیم داشت که 550 مگ فضای خالی باقی بمونه در حالی که اینطور نیست و فضای خالی خیلی کم تر خواهد شد مثلا 400 تا 450 مگ.
چرا؟

چون در دفعه دوم اون data های اول که 100 مگ بود همراه با این 50 مگ data جدید دوباره به صورت هم زمان write میشه.
متوجه شدید چی شد؟

ضمنا در این شرایط cd یا dvd از نوع write once و 700 مگ معمولی هست و نه از نوع rewrite که بشه چند بار محتویات قبلی رو پاک و دوباره محتویات جدید write کرد.

حالا می خوام بدونم کسی این موضوعی رو که من چندین بار باهاش مواجه شدم رو تست کرده و تائید می کنه یا خیر؟

با سلام

من متوجه اين نكته كه شما گفتيد نشدم.

بايد امتحان كنم.

اما چيز ديگه اي كه متوجه شدم اينه كه عموما كف يه سي دي چند بار رايت شده رو كه نگاه مي كني

چند لايه حلقوي متفاوت مشاهده مي شه. گاهي به اين ترتيب نمي شه دقيقا تشخيص داد چه حجم اطلاعات رايت شده.

azad1000
17-12-2012, 08:32
برای این کار پس از رایت توسط نرم افزار معروف Nero در انتهای رایت شما پیغام " رایت Cd با سرعت X کامل شد" را مشاهد خواهید کرد.نکته مهم اینجاست که در صورتی که شما روی OK کلیک کنید انتهای CD بسته می شود و دیگر امکان رایت مجدد وجود ندارد ، اما اگر روی ضربدر کلیک کنید انتهای CD باز می ماند و شما می توانید از ظرفیت باقی مانده CD یتان دوباره استفاده کنید و روی آن رایت کنید.