PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و تبادل نظر در مورد اپراتو سوم "رایتل"

CD-RW
08-02-2012, 12:57
با راه اندازی اپراتور سوم تلفن همراه لازم مبینم یه بخشی به عنوان اپراتو سوم توی انجمن راه بیافته

CD-RW
08-02-2012, 13:09
برای شروع بحث بد ندیدم قدم اول رو خودم بردارم تا دوستان به تدریج وارد بحث بشوند
------------
به این دو تا لوگو دقت کنید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لوگوی اول مربوط به سیستم عامل بادا برای گوشی های هوشمند سامسونگه
لوگوی دوم که معلومه
همچنین مقاله زیر رو هم مطالعه کنید

من شخصا نظری نمیدم

ولی این برام رو اعصابه - خودم خواستم شرکت ثبت کنم یه تیکه از اسم انگلیسی بود نذاشتند - حالا این اپراتور رسما با اسم انگلیسی!!!

Farhad 8904
08-02-2012, 13:15
قبلا بحث و تبادل نظر در انجمن مربوط به اخبار اپراتور سوم انجام میشد که الآن اگه در این تایپیک انجام بشه خیلی بهتره و نظم خوبی پیدا میکنه!! ممنون CD-RW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

برای شروع بحث بد ندیدم قدم اول رو خودم بردارم تا دوستان به تدریج وارد بحث بشوند
------------
به این دو تا لوگو دقت کنید!

همچنین مقاله زیر رو هم مطالعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FPages%2FNews-13336.aspx)

دقیقا لوگوی رایتل و همراه اول از روی لوگوی شرکتهای دیگه کپی شده!!

yaHyaQazmis1
09-02-2012, 16:28
با تشکر از استقبال گسترده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هموطنان گرامی از پیش ثبت نام سیم کارت های رایتل در شهرهای تهران و کرج، به اطلاع متقاضیان می رساند،ظرفیت پیش ثبت نام مرحله اول تکمیل شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مرحله بعدی ان شاءالله در فروردین ماه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آغاز می شود.

پروژه با شکست روبه رو شد.میگین نه نیگاه کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samadsam
27-02-2012, 10:35
هزینه های ثبت تعرفه ها خیلی زیاده(هر چند سرعت بالا باشه، قشر های مختلف...) :19:

Dead Space
28-02-2012, 20:56
ﺍﻻ ﻥ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﻳﺨﻲ ﮐﻪ ﻭﺟﻪ ﺭﻭ ﺭﻳﺨﺘﻢ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺑﺸﻮﻥ ﮔﺬﺷﺘﻪ، ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﻲ ﮐﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ۳ ﺭﻭﺯﻩ ﺑﺮﺳﻪ. ﺍﺯ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺭﺍﻳﺘﻞ ﺁﺩﺭﺳﻢ ﺭﻭ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ، ﺑﺮﺍﻱ ﻫﻤﻴﻦ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺧﻮﺭﺩ ﺑﻪ ﺭﺍﻳﺘﻞ.
ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺳﻴﻢ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻻ ﺧﺮﻩ ﻓﺮﺩﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻢ ﻣﻲ ﺭﺳﻪ، ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﻣﻲ ﻳﺎﻡ ﻭ ﻫﺮ ﮐﻲ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺷﺖ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﻨﻪ ﻭ ﻣﻨﻢ ﺗﺴﺖ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﻭ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻣﻲ ﺩﻡ.

Dead Space
08-03-2012, 22:01
بالاخره رايتل به دستم رسيد! امروز بعد از 22 روز تاخير يکي از کارکنان رايتل سيم کارت دايمي بنده را شخصا آورد که علاوه بر تحويل آن بابت تاخير پوزش بخواهد!!!
بنده دومين روزي که پيش ثبت نام در کرج آغاز شد اقدام کردم (۲۶ آذر) و ۲۶ بهمن پول را به حسابشان ريختم و امروز ۱۸ اسفند تحويل گرفتم. هنوز رايتل داري را گير نياورده ام که تماس تصويري را تست بزنم. سرعت نت 240kbps معادل 30 کيلوبايت بر ثانيه است، آپلود حدود ۳۰۰kbps و پينگ زير ۱۰۰ و حدود 75ms (بر اساس نتايج speedtest.net). فردا در خود شهر کرج تست مي زنم ببينم سرعت بيشتر مي شود يا خير.
Desire HD دارم و از ۴ خط آنتن هميشه حدود ۲-۳ خط پره وقتي هم به نت وصل ميشم حرف H يا همون HSDPA ميفته، بعضي اوقات هم شانسي 3G مياد.
وقتي به نت وصلي هم مي توني تماس بگيري هم باهات تماس بگيرن بدون اينکه ديتا رو از دست بدي و شبکه و نت رو ميشه همزمان داشت بر خلاف EDGE/GPRS.
افراد زيادي در مورد اين سيم کارت ها سوال دارند، اگر سوالي بود در خدمتم.

Dead Space
11-03-2012, 12:28
راستی بچه ها! يکي از خوبي هاي سيم کارت هاي نسل سوم (در ايران فعلا فقط رايتل) اينه که در بستر 3G/HSDPA يا همون اينترنت همراه مي توني تماس يا ديگر خدمات پايه ي شبکه رو همزمان بدون قطع ديتا داشته باشي.
در صورتي که که وقتي شما از EDGE/GPRS استفاده مي کنيد از شبکه خارج مي شيد و هنگامي که تماس مي گيريد ديتاتون فطع مي شه و به اصطلاح شبکه هاي منسوخ نسل دوم تک کاناله هستند. البته همين 3G جديد نيستا! تکنولوژي از نظر جهاني به چندین سال پيش بر مي گرده و تو همين ايران هم قرار بود ۸۸ ارائه بشه ولي...!؟
اين چيزي که گفتم رو خودم تست زدم.

ADM!N
11-03-2012, 12:34
تعرفه هاش خیلی بالاست

گفتیم برای نت گردی یه گزینه مناسبی پیدا شد !! اما رایتل هم مثل بقیه افرادی که سر گردنه ملت رو میچاپند هستش .

جای تاسف داره خدماتی که در تمام کشور های دنیا بیشترش رایگانه در ایران باید اینقدر هزینه پرداخت بشه .

چرا ما باید بنزین و نون مون قیمتاش جهانی بشه اما اینترنت و خودرومون و ... نباید جهانی بشه ؟؟؟

Dead Space
11-03-2012, 12:54
تست سرعت اینترنت با سیم کارت رایتلم.

بفرمایید:

چند تا نکته:
1.من سیم کارت دایمی دارم.
2.سرعتم به ندرت نوسان داره.
3. با IDM از طریق PC دانلود 32 میده! خیلی جالبه... ثابت می مونه!
4. یک خوبی که داره مثل نسل دوم تک کاناله نیست. یعنی ضمن اتصال به اینترنت می تونی تماس داشته باشی بدون قطع دیتا.

** بچه ها انقدر بد به موضوع نگاه نکنید! ایرانسل حداکثر سرعتی که می تونه بده اینی هست که الان داریم (EDGE: max 240kbps) ولی رایتل حداقل سرعتی که میده اینی هست که بالا اطلاعاتش رو گذاشتم. با یه کارت دانشجویی می تونی سرعت های بالاتر بگیرید (تا چند روز آینده می رم نمایندگی کرج که تازه افتتاح شده و جویای سرعت ها و قیمت ها می شم و اگه طرح های دایمی رو راه انداخته باشن 1mbps یا 2mbps می گیرم)
** در ضمن اون قیمت هایی که گذاشتن واسه سیم کارت دیتا + مودم هست (برای همین انقدر بالا بود) و هنوز قیمت سرعت های بالاتر دایمی رو نذاشتن و مطمئن باشید خیلی پایین تر از این حرفاست!!

در کل خوب بود!

=CYBER=
11-03-2012, 13:58
قیمت سرعت بالا به درد باباشون می خوره !

iman_s
12-03-2012, 11:44
چه جالب سرعت آپلود بیشتر از دانلوده
راستی نمایندگی کرجش کجاست؟
من نمایندگی پخشش رو گرفتم ولی هنوز خبری نشده

Farhad 8904
16-03-2012, 17:48
نواحی تحت پوشش شبکه رایتل

mohammad_87
07-04-2012, 01:59
در تهران و کرج امکان تماس با بقیه اپراتورها هست یا نه؟

Farhad 8904
07-04-2012, 09:19
در تهران و کرج امکان تماس با بقیه اپراتورها هست یا نه؟

تا اونجایی که من میدونم فعلا با ایرانسل ارتباطش برقرار شده. همراه اول رو نمیدونم

mohammad_87
07-04-2012, 23:43
کسی اطلاعات کاملتری داره؟جناب Dead Space شما می تونید با چه شماره هایی خارج از رایتل تماس بگیرید؟

Dead Space
25-06-2012, 09:39
کسی اطلاعات کاملتری داره؟جناب Dead Space شما می تونید با چه شماره هایی خارج از رایتل تماس بگیرید؟

با همه ي اپراتور ها و شماره هاي خارجه مي توني ارتباط بر قرار کني. ولي فعلا نميشه به sms center ها اس داد.

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Dead Space
09-07-2012, 21:31
اینم تجربه ی شخصی خودم:
خوب! آیا تا به حال با خود فکر کرده اید دکل های رایتل چه شکلی اند؟! این دکل ها فعلا هیچ لوگو و مشخصه ای از رایتل ندارند، تنها راه شناسایی شکل دکل و نوع تجهیزات آن است. بنده چند عکس از یکی از این دکل ها واقع در میدان مهران عظیمیه ی کرج تهیه کرده ام.
روی همشون لوگوی ZTE و "شرکت تولیدی صنایع برق خزر" هست.
(بنده همچنین این مطالب رو در سایت دیگری با نام کاربری read نشر داده ام)

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 907x1427 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 831x1258 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 1484x953 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 1637x941 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 1078x1671 می باشد.

ali1400
22-07-2012, 21:44
چند روزه ثبت نام کردیم اصلا هیچ خبری نشده!!!
سیم کارتهاشون رو چند روزه میدن؟

Dead Space
08-10-2012, 11:16
تست سرعت های 128 و 512 کیلوبیت بر ثانیه توسط بنده:

saeed_2007r
08-11-2012, 00:19
پس کی پیش فروش استان های دیگه میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

Dead Space
08-11-2012, 13:32
پس کی پیش فروش استان های دیگه میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

تا جایی که من اطلاع دارم برای جز تهران و کرج باید به دفاتر پیشخوان منتخب رایتل در اون استان مراجعه کنید. البته اگه تحت پوشش باشن. لیستشون باید تو سایت رسمی باشه.

amirlovely
25-11-2012, 00:03
سلام
موقع ثبت نام اینترنتی برای سیم کارت دیتا جایی واسیه سرعت 512 نداره

من می خوام 512 بگیرم دیتا باید چیکار کنم جور کردن نامه شرکت مشکلی نیست ؟
مرسی

Dead Space
25-11-2012, 00:10
سلام
موقع ثبت نام اینترنتی برای سیم کارت دیتا جایی واسیه سرعت 512 نداره

من می خوام 512 بگیرم دیتا باید چیکار کنم جور کردن نامه شرکت مشکلی نیست ؟
مرسی

چرا دیگه آقا. اینترنت پیشرفته ی ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه نوشته.

panther99
27-11-2012, 19:33
آقا این رایتل آنتن دهیش چه جوریه ؟؟؟؟ همه جای تهران آنتن میده ؟؟؟؟ تو مترو آنتن میده ؟؟؟؟؟؟
قیمت سیمکارت اعتباریش چنده ؟؟؟؟؟ چه ویژگیهایی داره اعتباریش ؟؟؟؟؟؟

matr!x_2008
27-11-2012, 23:19
چرا رایتل نمیتواند در صداوسیمای ایران تبلیغات کند؟
نزدیک به یک سال از ورود اپراتور سوم تلفن همراه به بازار موبایل ایران میگذرد و در آستانه یک سالگی این اپراتور، از پخش تبلیغات آن در صدا و سیما ممانعت می شود.این در حالی است که در ابتدای راه اندازی رایتل، تبلیغات این اپراتور از تلویزیون پخش میشد و مطرح شدن طرحی که در آن انحصار پخش برودکست صوت و تصویر در اختیار سازمان صدا و سیما قرار میداد، مسیر رایتل را تغییر داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک مقام مسئول وزارت ارتباطات اظهار داشت: از آنجا که سازمان صدا و سیما پخش برودکست صوت و تصویر را در انحصار خود میداند، فعالیت رایتل را که قرار است امکان مکالمه صوتی و تصویری با سرعت بالا را فراهم کند، تداخل با اختیارات خود تلقی میکند.وی گفت: بر اساس این اعتقاد نیز مانع از پخش تبلیغات اپراتور سوم از تلویزیون میشود؛ در حالی که هم اکنون تبلیغات دو اپراتور اول و دوم تلفن همراه، به وفور از تلویزیون پخش میشود.وی ادامه داد: این اختلاف بین مسئولان رایتل و سازمان صدا و سیما همچنان نیز ادامه دارد. در این بین مدیران رایتل برای حل این موضوع، در حال رایزنی با مسئولان صدا و سیما هستند و طی نامه ای این موضوع را به اطلاع سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رسانده و از آنها برای حل این موضوع درخواست کمک کرده اند.وی تصریح کرد: رایزنی مدیران رایتل و مسئولان رگولاتوری با مدیران صدا و سیما برای حل این موضوع هنوز ادامه دارد و تاکنون رایتل مجوز پخش دوباره تبلیغات در تلویزیون را بدست نیاورده است.

panther99
28-11-2012, 13:21
آقا این رایتل آنتن دهیش چه جوریه ؟؟؟؟ همه جای تهران آنتن میده ؟؟؟؟ تو مترو آنتن میده ؟؟؟؟؟؟
قیمت سیمکارت اعتباریش چنده ؟؟؟؟؟ چه ویژگیهایی داره اعتباریش ؟؟؟؟؟؟

یکی هم جواب ما رو بده !!!

aydin_eb7777
29-11-2012, 14:39
بابا کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟/ لابد ضروریه که پرسیدیم !!!! چرا اینقدر ولنگ و باز شده این پی سی ورلد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیریت یه کم لطف کنن سر بزنن به تاپیکا !
هرجایی که تحت پوشش شبکش باشه آنتن دهیش خوبه و قطعی نداره
البته شاید به خاطر این باشه که تعداد مشترکین فعلا کم هستن
می تونی نقاط تحت پوشش رو از طریق نقشه های سایت رایتل ببینی
قیمت سیم کارت اعتباریش به صورت خرید از خود سایت رایتل 20000 تومنه
همه ویژگیهای سیم کارت دائمی و دیتا رو داره ولی قیمت خدماتش گرونتر از بقیه هستش
موفق باشی

amirlovely
01-12-2012, 00:45
سلام

سیم کارت دیتا تو جشنواره باران که 20 تومن زده سرعتش چنده رایتل ذکر نکرده انو؟

مرسی

panther99
02-12-2012, 18:31
هرجایی که تحت پوشش شبکش باشه آنتن دهیش خوبه و قطعی نداره
البته شاید به خاطر این باشه که تعداد مشترکین فعلا کم هستن
می تونی نقاط تحت پوشش رو از طریق نقشه های سایت رایتل ببینی
قیمت سیم کارت اعتباریش به صورت خرید از خود سایت رایتل 20000 تومنه
همه ویژگیهای سیم کارت دائمی و دیتا رو داره ولی قیمت خدماتش گرونتر از بقیه هستش
موفق باشی

کلا تو تهران خوب آنتن میده ؟؟؟؟ تو مترو آنتن میده ؟؟؟؟؟ هزینه مکالمات و اس ام اس و اینترنتش نسبت به دو تا اوپراتور دیگه چه جوریاست ؟؟؟؟
حتما باید بری تو سایتش ثبت نام کنی تا سیم رو بگیری ؟؟؟؟؟ چقدر طول میکشه تا سیم کارتت برسه دستت ؟؟!!!

مهرسا1
02-12-2012, 22:59
من هر چی تو سایتش گشتم قسمتی که شهرهای تحت پوشش رو بزنه نبود

aydin_eb7777
03-12-2012, 09:14
من هر چی تو سایتش گشتم قسمتی که شهرهای تحت پوشش رو بزنه نبود
درست نگشتین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشین

panther99
03-12-2012, 13:54
منظور از این پوشش داخلی و خارجی چیه ؟؟؟؟؟ کلا تو تهران آنتن دهیش خوبه ؟؟؟؟ چرا کسی درست و حسابی جواب نمیده ؟؟؟؟؟/

مهرسا1
03-12-2012, 14:20
درست نگشتین

موفق باشین

اتفاقا خوب گشتم اینو زدم فقط تهران آورد من میخوام مال تمام شهرها رو نشون بده

aydin_eb7777
03-12-2012, 17:34
منظور از این پوشش داخلی و خارجی چیه ؟؟؟؟؟ کلا تو تهران آنتن دهیش خوبه ؟؟؟؟ چرا کسی درست و حسابی جواب نمیده ؟؟؟؟؟/
دوست عزیز گفتم که هر جایی که تحت پوشش شبکه این اپراتور باشه آنتن دهی خوبه و قطعی نداره و کلا همه جای تهران تحت پوشش نیست و می تونی از سایت رایتل نواحی تحت پوشش رو ببینی

اتفاقا خوب گشتم اینو زدم فقط تهران آورد من میخوام مال تمام شهرها رو نشون بده
دوست گرامی از سمت راست شهر مورد نظرتون رو که انتخاب کنید نقشه همون شهر نشون داده میشه
اگر نام شهر شما در لیست سمت راست نیست معنیش اینه که هنوز تحت پوشش نیستین
شهرهای تحت پوشش که می تونین داخل نقشه ببینین: اراک-ارومیه- اهواز- تهران و شمیرانات- سمنان - سنندج-شیراز- تبریز-کرج- کرمان-کرمانشاه-قزوین- مشهد-همدان-یزد
اینم یک عکس که ببینید دقیقا اسم شهرها کجاست
موفق باشید

irinn65
14-12-2012, 04:13
شنیدن کی بود مانند دیدن!:n07:

kkkaktoos
15-12-2012, 10:52
دوستان رایتل رو چه فرکانس هایی کار میکنه؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

kkkaktoos
16-12-2012, 09:56
دوستان رایتل رو چه فرکانس هایی کار میکنه؟

دوستان یعنی کسی نمیدونه فرکانس های کاری رایتل رو چیه؟تو دفترچه راهنماش نزده؟

faded
18-12-2012, 18:04
رایتل اخیرا به شهر ما اومده من یک سری زدم به سایتش ولی دقیقا متوجه شدم قیمت سیم کارت دائمیش چنده؟ قیمت هزینه های تموم شده؟ شمارش هم با چه عددی شروع میشه؟

kkkaktoos
20-12-2012, 08:40
دوستان یعنی کسی نمیدونه فرکانس های کاری رایتل رو چیه؟تو دفترچه راهنماش نزده؟

بالاخره یافتم
رایتل روی 900 و 2100 کار میکنه

samadsam
23-12-2012, 15:30
سلام دوستان میشه بیشتر در رابطه با سرعت اینترنتش توضیح بدید ؟

ن میخوام سیم کارت دیتا رو بگیرم پیشنهاد میکنید؟

holyboy
24-12-2012, 17:32
سلام دوستان یه سوال خیلی حساس سیم کارت های دیتا فقط مخصوص تبلت ها و کامپیوتر هست یا با موبایل هم کار می کنه.

Abdolreza2012
28-12-2012, 04:22
سیمکارتهای رایتل اعتباری هم داره یا فقط دائمیه؟
بعد تعرفه هاش چه جوریاس؟

*IN*
29-12-2012, 21:28
برای تماس تصویری تنظیمات خاصی باید انجام داد؟
میخوام با یکی از بچه ها تماس بگیرم ارور میده...

VAHID
29-12-2012, 23:51
هزینه تماس تصویری چقدر هست؟؟ دقیقه ای هست یا بستگی به مسافت و چیزای دیگه هم داره؟؟

hajHasan
30-12-2012, 00:10
هزینه تماس تصویری چقدر هست؟؟ دقیقه ای هست یا بستگی به مسافت و چیزای دیگه هم داره؟؟

دقیقه ای هست. برای دائمیش دقیقه ای 150 تومان و اعتباری دقیقه ای 200 تومان.

hajHasan
30-12-2012, 00:12
سیمکارتهای رایتل اعتباری هم داره یا فقط دائمیه؟
بعد تعرفه هاش چه جوریاس؟

اعتباری و دائمی و دیتا داره.
اطلاعات بیشتر در لینک زیر :

hajHasan
30-12-2012, 00:13
سلام دوستان یه سوال خیلی حساس سیم کارت های دیتا فقط مخصوص تبلت ها و کامپیوتر هست یا با موبایل هم کار می کنه.

سلام
به هرچی که سیم کارت بخوره از جمله موبایل و تبلت.

hajHasan
30-12-2012, 00:16
سلام دوستان میشه بیشتر در رابطه با سرعت اینترنتش توضیح بدید ؟

ن میخوام سیم کارت دیتا رو بگیرم پیشنهاد میکنید؟

سلام
یکی از همکارام دیتاشو داره. سرعتش خوبه اما به نسبت تعرفه , چندان به صرفه نیست.
قبل از خرید, روی سایتش پوشش دهی منطقه زندگی خودتونو چک کنید.

ترنم اعتمادی
30-12-2012, 00:16
اگه دفترچشو خونده باشین گفته که تعرفه ها همونه یعنی برای داخل شبکه 62 تومن و برای خارج از شبکه 92 تومن:n04:
ربطی به مسافت هم نداره
برای دریافت تماس تصویری یه تغییراتی باید توی تنظیمات گوشی انجام بشه که برای گوشی های مختلف روی سایت خود رایتل این تنظیمات رو به صورت تصویری نشون دادن:n06:
قابل توجه اونایی که هنوز نخریدن: خط اعتباریش 20000 تومن شارژ اولیه داره و قیمتش با ثبت نام کامل 22000 تومنه من دارم و ازش راضیم:n02:
البته یه بدیم داره اونم اینه که توی قطار شهری آنتن نداره:n03:
البته باید ذکر کنم حتی اگه آنتنش تا نصف هم پر باشه صدا یا تصویر بدون هیچ نقصی برای شما برقراره:n20::n19:

hajHasan
30-12-2012, 00:20
برای تماس تصویری تنظیمات خاصی باید انجام داد؟
میخوام با یکی از بچه ها تماس بگیرم ارور میده...

در سایتش یک صفحه راهنما داره شاید براتون مفید باشه

ترنم اعتمادی
30-12-2012, 00:58
من از این سیم کارت تو تهران استفاده کردم
توی تجریش، اکباتان، و قطار شهری کار نمیکنه اما تقریبا توی جاهای دیگه خوب کار میکنه

Abdolreza2012
30-12-2012, 01:06
اگه دفترچشو خونده باشین گفته که تعرفه ها همونه یعنی برای داخل شبکه 62 تومن و برای خارج از شبکه 92 تومن:n04:
ربطی به مسافت هم نداره
برای دریافت تماس تصویری یه تغییراتی باید توی تنظیمات گوشی انجام بشه که برای گوشی های مختلف روی سایت خود رایتل این تنظیمات رو به صورت تصویری نشون دادن:n06:
قابل توجه اونایی که هنوز نخریدن: خط اعتباریش 20000 تومن شارژ اولیه داره و قیمتش با ثبت نام کامل 22000 تومنه من دارم و ازش راضیم:n02:
البته یه بدیم داره اونم اینه که توی قطار شهری آنتن نداره:n03:
البته باید ذکر کنم حتی اگه آنتنش تا نصف هم پر باشه صدا یا تصویر بدون هیچ نقصی برای شما برقراره:n20::n19:
20 تومن توش اعتبار داره بعد قیمت کلش 22 تومنه یعنی سیمکارتش 2 تومن میوفته :n02:
چه جالب

samanasan
30-12-2012, 01:49
با سلام به همگی.قابل توجه دویتان.
در بعضی کشورها (فکر کنم مثل سوئد) تکنولوژی فور جی 4g هم آمده.کجای کاریم ما.همین رو هم بدون دردسر بدن ما دعاشون می کنیم.

D4Rk knight
30-12-2012, 14:27

مطمئنی؟یعنی سیم کارتش 2000 تومن میفتهـ کلا؟زده رو دستــ ایرانسل:دی

این سیمـ کارتها تو شهرستانها همـ انتن میدن آیا مثل گرگان:دی

holyboy
30-12-2012, 17:32
بالاخره سیمکارت دیتا به دستم رسید.ولی فعال نیست.کی فعال میشه؟؟

ترنم اعتمادی
30-12-2012, 18:22
بالاخره سیمکارت دیتا به دستم رسید.ولی فعال نیست.کی فعال میشه؟؟
من وقتی خریدم یه شماره روندو شیک به من دادن اما بعد از دوهفته که وصل نشد از اوپراتور به من زنگ زدن و یه شماره دیگرو به من دادن
یعنی در واقع بستگی به شانست داره:n27:

ترنم اعتمادی
30-12-2012, 18:24
مطمئنی؟یعنی سیم کارتش 2000 تومن میفتهـ کلا؟زده رو دستــ ایرانسل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکم قانون مند تره ولی راجع به اینکه 20000 تومن شارژ داره سیم کارت من که داشت شاید مال شما هم داشته باشه
من خودم چن روز توی شوک بودم

این سیمـ کارتها تو شهرستانها همـ انتن میدن آیا مثل گرگان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم توی گرگان فعال شده باشه اما با این سرعتی که پیش میرن ایشالا به زودی میاد

Amir Hossein
30-12-2012, 20:05
سلام بچه ها
کسی از تعرفه ها خبر نداره؟
تماس عادی چقد میوفته
هر کیلوبایت 3g چقد میوفته؟

D4Rk knight
30-12-2012, 22:23
یکم قانون مند تره ولی راجع به اینکه 20000 تومن شارژ داره سیم کارت من که داشت شاید مال شما هم داشته باشه
من خودم چن روز توی شوک بودم

خخخخخ چه خوبــــ عوض شارژ سیم کارت بخریمـ:دی

فکر نکنم توی گرگان فعال شده باشه اما با این سرعتی که پیش میرن ایشالا به زودی میاد

انشاللهـ

ترنم اعتمادی
31-12-2012, 00:45
تماس عادی چقد میوفته
اینو که قبلا گفتم تماس عادیش با تعرفه ایرانسل و همراه اول یکیه برای داخل شبکه 62تومن برای خارج از شبکه 92تومن البته قیمت تماس تصویریشم همینه

خخخخخ چه خوبــــ عوض شارژ سیم کارت بخریمـ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی شما هربار که میخوای سیمتو شارژ کنی 22000تومن شارژ میکنی؟

هر کیلوبایت 3g چقد میوفته؟
فهمیدی به منم بگو

Amir Hossein
31-12-2012, 10:56
اینو که قبلا گفتم تماس عادیش با تعرفه ایرانسل و همراه اول یکیه برای داخل شبکه 62تومن برای خارج از شبکه 92تومن البته قیمت تماس تصویریشم همینه
امکان نداره تماس تصویری هم همون تعرفه رو داشته باشه
هرچی باشه بلاخره از 3g استفاده میکنه

فهمیدی به منم بگو
چسم :n02:

ترنم اعتمادی
31-12-2012, 12:02
امکان نداره تماس تصویری هم همون تعرفه رو داشته باشه
هرچی باشه بلاخره از 3g استفاده میکنه
توی دفترچش اینو نوشته

چسم :n02:
مرسی:n02:

holyboy
31-12-2012, 17:14
برای اطلاع از باقیمانده اعتبار سیم کارت دیتا باید چه کار کنیم؟

ترنم اعتمادی
31-12-2012, 20:27
فک کنم #140* باشه
مطمئن نیستم

aydin_eb7777
31-12-2012, 20:52
تعرفه تماس صوتی با تصویری کاملا متفاوته
سیمکارت دائمی

تماس صوتی درون شبکه
ریال / دقیقه
555

تماس صوتی برون شبکه
ریال / دقیقه
625

تماس تصویری
ریال / دقیقه
1,495

پیامک فارسی
ریال / پیامک
89

پیامک انگلیسی
ریال / پیامک
220

پیام چندرسانه ای درون شبکه
ریال / پیام چندرسانه ای
400

اینترنت 3G
ریال / کیلوبایت
0.5

سیمکارت اعتباری

تماس صوتی درون شبکه
ریال / دقیقه
695

تماس صوتی برون شبکه
ریال / دقیقه
895

تماس تصویری
ریال / دقیقه
1,995

پیامک فارسی
ریال / پیامک
89

پیامک انگلیسی
ریال / پیامک
220

پیام چندرسانه ای درون شبکه
ریال / پیام چندرسانه ای
400

اینترنت 3G
ریال / کیلوبایت
0.5

سیمکارت دیتا

پیامک فارسی
ریال / پیامک
89

پیامک انگلیسی
ریال / پیامک
220

اینترنت 3G
ریال / کیلوبایت
0.5

موفق باشید

مهرسا1
31-12-2012, 21:35
تعرفه تماس صوتی با تصویری کاملا متفاوته سیمکارت دائمی تماس صوتی درون شبکه ریال / دقیقه 555 تماس صوتی برون شبکه ریال / دقیقه 625 تماس تصویری ریال / دقیقه 1,495 پیامک فارسی ریال / پیامک 89 پیامک انگلیسی ریال / پیامک 220 پیام چندرسانه ای درون شبکه ریال / پیام چندرسانه ای 400 اینترنت 3G ریال / کیلوبایت 0.5 سیمکارت اعتباری تماس صوتی درون شبکه ریال / دقیقه 695 تماس صوتی برون شبکه ریال / دقیقه 895 تماس تصویری ریال / دقیقه 1,995 پیامک فارسی ریال / پیامک 89 پیامک انگلیسی ریال / پیامک 220 پیام چندرسانه ای درون شبکه ریال / پیام چندرسانه ای 400 اینترنت 3G ریال / کیلوبایت 0.5 سیمکارت دیتا پیامک فارسی ریال / پیامک 89 پیامک انگلیسی ریال / پیامک 220 اینترنت 3G ریال / کیلوبایت 0.5 موفق باشید یعنی هر گیگ اینترنتش میشه چقدر؟

aydin_eb7777
01-01-2013, 10:00
یعنی هر گیگ اینترنتش میشه چقدر؟
شما اگر میخوای از یک گیگ اینترنت استفاده کنی بهتره که بسته افزایشی به قیمت 12500 تومن خریداری کنی
اینجوری به صرفه تره
موفق باشی

mostafadc
01-01-2013, 13:14
اين رايتل نميخواد تجهيزاتش رو به اصفهان هم بياره؟

mostafadc
01-01-2013, 13:16
با اين هزينه هاي بالاش..اصلا طرفداري هم داره اونوقت؟

مهرسا1
01-01-2013, 13:39
با اين هزينه هاي بالاش..اصلا طرفداري هم داره اونوقت؟ چندان بالا نیست قیمتاش تقریبا مث ADSL ممنونه تازه قابلیت جابه جایی هم داره هر گیگ 9500 گرون نیست العان ADSL هر گیگ رو میده 8000 تومن

holyboy
01-01-2013, 15:29
نمی دونم جرا رایتل ما قطع شده؟مال شما وصله؟

aydin_eb7777
01-01-2013, 17:46
نمی دونم جرا رایتل ما قطع شده؟مال شما وصله؟
هر مشکلی براتون پیش اومد وارد حساب کاربریتون از طریق لینک زیر بشین و گزارش بدین

موفق باشید

amirlovely
01-01-2013, 22:41
سلام من امروز پست سیم کارت دیتا رو اورد و کپی مدارک رو ازم گرفت ولی سیم کارت رو میندازم تو گوشی رجیستر فیل میده باید مدارک برسه به رایتل ؟؟ یا من زنگ بزنم پشتیبانی فعال می کنن؟؟/

VAHID
01-01-2013, 22:53
ارتباط تصویری فقط بین سیم کارت های خودشه ؟؟یا با همراه اول و ایرانسل هم میشه....

aydin_eb7777
01-01-2013, 23:22
ارتباط تصویری فقط بین سیم کارت های خودشه ؟؟یا با همراه اول و ایرانسل هم میشه....
سیم کارتهای اوپراتورهای دیگه نسل سوم نیستن که بشه با اونها تماس تصویری برقرار کرد
فقط بین سیم کارتهای رایتل تماس تصویری برقرار میشه
موفق باشید

PLAΨMID
02-01-2013, 13:54
چندان بالا نیست قیمتاش تقریبا مث ADSL ممنونه تازه قابلیت جابه جایی هم داره هر گیگ 9500 گرون نیست العان ADSL هر گیگ رو میده 8000 تومن

والا ما هر گيگ رو ميگيريم 2500 .

اين رايتل نميخواد تجهيزاتش رو به اصفهان هم بياره؟
راستي توي اصفهان نيست ؟؟؟

مهرسا1
02-01-2013, 14:01
والا ما هر گيگ رو ميگيريم 2500 . از کدوم شرکت میگیرین 2500؟با چه سرعتی؟

PLAΨMID
02-01-2013, 14:45
شركت مخابرات . سرعت 256 . دانلود حدود 160 .

milad-p30world
02-01-2013, 15:51
سلام .
من یه گوشی htc explorer
سیم کارت رایتل رو میذارم ولی شبکه رو تشخیص نمیده.با وجود اینکه گوشی 3G رو ساپورت میکنه و مدل گوشی توی لیست رایتل هست
تنظیماتی که توی سایت گفته رو هم انجام دادم.. ولی اتقاقی نیفتاد
چه کاری باید انجام بدم؟؟؟

D4Rk knight
02-01-2013, 16:45
یعنی شما هربار که میخوای سیمتو شارژ کنی 22000تومن شارژ میکنی؟

نهـ در این حد:دی

ولی 3-4 تومن یهـ روز میره اونم با اس ام اس:دی

ترنم اعتمادی
02-01-2013, 19:24
اصفهانیا خسیسن تماس تصویری گرونه به دردتون نمیخوره:n25:
این شرایط که بد نیست:n23:

ترنم اعتمادی
02-01-2013, 19:26
نهـ در این حد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی 3-4 تومن یهـ روز میره اونم با اس ام اس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اظیضم اس ام اس فارسی بده ارزونتر میشه:n08:
سرتو کمتر شلوغ کن دیگهههههههههههههههههههههه ههه:n23:

PLAΨMID
02-01-2013, 23:37
اصفهانیا خسیسن تماس تصویری گرونه به دردتون نمیخوره:n25:
این شرایط که بد نیست:n23:
والا ما كه خسيس نيستيم !!!
آخرش نفهميديم توي اصفهان هم ميشه گرفت يا نه ؟ يعني مثلا ميشه توي تهران گرفت و توي اصفهان استفاده كرد ؟تعرفه اش مثل ايرانسل كشوريه يا مثل همراه اول استاني ؟

Abdolreza2012
03-01-2013, 01:29
والا ما كه خسيس نيستيم !!!
آخرش نفهميديم توي اصفهان هم ميشه گرفت يا نه ؟ يعني مثلا ميشه توي تهران گرفت و توي اصفهان استفاده كرد ؟تعرفه اش مثل ايرانسل كشوريه يا مثل همراه اول استاني ؟

میتونی تهران بگیری ولی تا وقتی که اصفهان نیومده باشه به دردت نمیخور
خب چند وقت دیگه وایسا میاد اصفهان

D4Rk knight
03-01-2013, 03:15
اظیضم اس ام اس فارسی بده ارزونتر میشه:n08:
سرتو کمتر شلوغ کن دیگهههههههههههههههههههههه ههه:n23:

فارسیهـ دگـــــــــــــــــ تازه از این بستها ها پیامکی هم گرفتمـ میگن 53 در صد تخفیف داره:دی

Abdolreza2012
03-01-2013, 03:37
فارسیهـ دگـــــــــــــــــ تازه از این بستها ها پیامکی هم گرفتمـ میگن 53 در صد تخفیف داره:دی
پس مصرفت کلا خیلی بالاس داداش
دوگانه سوزش کن :n02:

ترنم اعتمادی
03-01-2013, 11:56
شما اصن چرا اس ام اس میدی برو ببینشون دیگه

D4Rk knight
03-01-2013, 13:37
پس مصرفت کلا خیلی بالاس داداش
دوگانه سوزش کن :n02:

خخخخخخخخخخ

شما اصن چرا اس ام اس میدی برو ببینشون دیگه

:دی

الان شوما سیم کارت رایتل دارین؟شارژش هم گیر میاد مث ایرانسل یا به بدبختی شارژ میگیرید؟

ترنم اعتمادی
03-01-2013, 16:54
الان شوما سیم کارت رایتل دارین؟شارژش هم گیر میاد مث ایرانسل یا به بدبختی شارژ میگیرید؟
تازگیا داره میاد تو دستگاه پوز
قبل از اون باید از امور مشترکین میگرفتم
البته با این داستانا به درد دوستانی که رو 2000 تا پیام میدن نمیخوره:n08:

D4Rk knight
04-01-2013, 10:30
تازگیا داره میاد تو دستگاه پوز
قبل از اون باید از امور مشترکین میگرفتم

مرسی مرسی

البته با این داستانا به درد دوستانی که رو 2000 تا پیام میدن نمیخوره:n08:

تــا رایتــل گــرگــان بیاد مــا پیـــر میشیـــمـ:n03:من کهـ در این حد نیستمـ الان از این بستهـ ها گرفتم دگــــ اخرش روزی 1000-1500 میره:دی

faded
04-01-2013, 15:08
من میخوام فقط برای اتصال به اینترنت استفاده کنم باید سیم کارت دیتا بگیرم؟ و اینکه سرعتش از ADSL و وایمکس بالاتره؟؟

Abdolreza2012
05-01-2013, 17:01
من میخوام فقط برای اتصال به اینترنت استفاده کنم باید سیم کارت دیتا بگیرم؟ و اینکه سرعتش از ADSL و وایمکس بالاتره؟؟
آره دیگه اگه فقط میخوای اینترنت بری سیم دیتا بگیری خوبه
از سرعتش اطلاعی ندارم

Abdolreza2012
08-01-2013, 02:18
من امروز دیدم سیمکارت اعتباری رایتل 20 تومنه و 10 تومن شارژ اولیه داره
نمیدونم اون دستمون که میگفت 22 تومنه و 20 تومن شارژ اولیه داره قضیش چیه

Arsenal2012
08-01-2013, 18:06
سلام دوستان من یه شارژ دو هزاری از طریق نرم افزار پاسارگاد خریدم ولی نمیدونم باید این کد رو چه جوری وارد کنم ×140 # کد شارژ رو میزنم نمیشه باید چه پیش شماره ای رو بزنم بعد کد شارژ رو؟

ترنم اعتمادی
10-01-2013, 12:00
من امروز دیدم سیمکارت اعتباری رایتل 20 تومنه و 10 تومن شارژ اولیه داره
نمیدونم اون دستمون که میگفت 22 تومنه و 20 تومن شارژ اولیه داره قضیش چیه
باور کنین که مال من 20000تومن شارژ داشت اگه اون موقع میخریدید میفهمیدید
البته شاید مال اینجوری بود چون شماره من عوض کرده بودن...

Abdolreza2012
10-01-2013, 15:24
باور کنین که مال من 20000تومن شارژ داشت اگه اون موقع میخریدید میفهمیدید
البته شاید مال اینجوری بود چون شماره من عوض کرده بودن...

شاید اون موقع تازه شروع کرده بودن میخواستن مشتریشونو زیاد کنن:n02:

aydin_eb7777
10-01-2013, 18:43
دوستان گرامی
سری اول واگذاری سیمکارتهای اعتباری رایتل دارای شارژ 120000 ریال تا 200000 ریال بود و دلیلش هم این بود که شرکت هنوز برای کارتهای شارژ به صورتی که راحت در دست باشه اقدام نکرده بود
اما بعد از قراردادی که با بانک پاسارگاد برای خرید اینترنتی بست و الان هم که از طریق خود سایت رایتل، شارژ قابل خریده ، مقدار شارژ اولیه هنگام تحویل کمتر شد
موفق باشید

ترنم اعتمادی
10-01-2013, 21:25
خدا رو شکر ثابت شد من دروغ نمیگم:n09:

Javad-ht
11-01-2013, 00:28
منم هفته پیش یکی از طریق سایت ثبت نام کردم و دیروز بعد از یک هفته رسید.
سرعتش خوبه ولی اونقدرا هم بالا نیست.ولی مشکل خیلی اساسیش اینه مثل خوره باطری مصرف میکنه.
یعنی من به شخصه منصرف شدم که رو گوشیم بزارم.ایشالا تبلت که گرفتم میندازمش رو اون.

hamed29
11-01-2013, 14:25
سلام، مصرف شارژ (اعتبار سیمکارت) وقتی از اینترنت استفاده میشه چطوره؟ مثلا ایرانسل کیلوبایتی ... ریال هست

aydin_eb7777
11-01-2013, 15:19
سلام، مصرف شارژ (اعتبار سیمکارت) وقتی از اینترنت استفاده میشه چطوره؟ مثلا ایرانسل کیلوبایتی ... ریال هست
به لینک زیر مراجعه کنید
موفق باشید

Abdolreza2012
13-01-2013, 01:28
میخواستم بدونم چند شهر دیگه اضافه شده؟
جدیدا اضافه شده یا هنوز هموناس

ترنم اعتمادی
17-01-2013, 17:20
میخواستم بدونم چند شهر دیگه اضافه شده؟
جدیدا اضافه شده یا هنوز هموناس
تو تبلیغات که میگن (هم اکنون در سراسر کشور)
باید به سایتش یه سری بزنم

Abdolreza2012
17-01-2013, 20:30
تو تبلیغات که میگن (هم اکنون در سراسر کشور) باید به سایتش یه سری بزنم منم همینو دیدم پرسیدم اگه خبری شد بگو مرسی

ترنم اعتمادی
18-01-2013, 15:17
حتما:n19:
به نظرتون کی تو مترو میشه ازش استفاده کرد؟

Abdolreza2012
18-01-2013, 20:59
حتما:n19: به نظرتون کی تو مترو میشه ازش استفاده کرد؟ مترو خط 4 نمیدونم

ترنم اعتمادی
18-01-2013, 22:46
مترو خط 4 نمیدونم
بد جنسسسسسسسسسسسسسس
من بیشتر زمان زندگیمو تو متروم

Abdolreza2012
19-01-2013, 20:04
تو تبلیغات که میگن (هم اکنون در سراسر کشور)
باید به سایتش یه سری بزنم

من خودم یه سری به سایتش زدم به نظر الکی میگفتن چون جایی اضافه نشده
قبلا قزوین هم بود ولی تو این لیستش قزوین هم نیست
اینم لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترنم اعتمادی
20-01-2013, 00:17
من خودم یه سری به سایتش زدم به نظر الکی میگفتن چون جایی اضافه نشده
قبلا قزوین هم بود ولی تو این لیستش قزوین هم نیست
مگه میشه؟
حتما به رو ز نیست

Abdolreza2012
20-01-2013, 02:10
مگه میشه؟
حتما به رو ز نیست

نه ببخشید من دقت نکرده بودم قزوین هست و همون شهر های قبلی ولی مطمئنن هم اکنون در سراسر کشور نیست:n02:
فعلا یه چیز واسه خودشون گفتن

ترنم اعتمادی
20-01-2013, 11:32
زیاد طول نمیکشه
میاد

amirarsalaan
25-01-2013, 01:23
ما يه آيپد واى فاى گرفتيم ، دوستمون برگشته به ما ميگه ااااااااااه چرا سيم كارت خورشو نگرفتى؟ ، به گفته ى خودش كه رايتل داره خيلى سرعت رايتل بالاست و راضى بود ازش، ماهم ازون روز مثل چى پشيمونيم كه چرا آيپد 4g نگرفتيم. از همه دوستان تشكر ميكنم كه نقطه نظراتشون رو اينجا قرار ميدهند، با توصيفات دوستان به اين نتيجه رسيدم كه چون تو مترو جواب نميده ، تعرفه هاش گرونه و اونقدر هم سرعتش زياد نيست و اللخصوص كه منطقه ى ما ضعيف آنتن ميده، خاطرجمع شدم كه تصميم درستى گرفتم در خريد آيپد واى فاى، اونم منى كه سرعت ايرانسل و مخابرات هم حالمو بهم ميزنه حالا بيام ازينى كه سرعت يه گيگ رو هم الكى تبليغ ميكنه استفاده كنم؟ دركل دستتون درد نكنه بابت راهنمايي ها
اين دوست ماهم نميدونم كى ميخاد خجالت بكشه دست ازين كاراى زنونش برداره، هرموقع چيز جديد تو دستت ميبينه به جاى مبارك باشه روش ايراد ميزاره، حالا نزديكه چهل سالشه ها خرس گنده :n21:

BehzadKiNG
28-01-2013, 18:35
سلام،
اگه از سايتش يكي بگيريم، اين شماره هاش چجوره؟ رند هست آيا؟

ترنم اعتمادی
28-01-2013, 22:54
سلام،
اگه از سايتش يكي بگيريم، اين شماره هاش چجوره؟ رند هست آيا؟

من شماره رند گرفتم اما وصلش نکردن بعد از چن روز زنگ زدن خونه یه شماره زشت بهم دادن:n03:

ershad48
29-01-2013, 17:42
سلام
کسی میدونه تماس تصویری برای گیرنده هم هزینه داره یا نه؟

ترنم اعتمادی
29-01-2013, 20:51
سلام
کسی میدونه تماس تصویری برای گیرنده هم هزینه داره یا نه؟

برای گیرنده تماس هزینه ای نداره اما برای فرستنده حدودا 162 تومن هزینه برای هر دقیقه داره

habstem
13-02-2013, 19:16
سلام
من اگه 512 بگیرم، خود کارت دانشجویی رو می خوان یا کپی شو ؟! (دچار شک شدم!!)

habstem
18-02-2013, 11:18
سلام
من اگه 512 بگیرم، خود کارت دانشجویی رو می خوان یا کپی شو ؟! (دچار شک شدم!!)

خیلی ممنونم!!

Drug Man
18-02-2013, 13:17
بلاخره تماس تصویری رایتل قانونی شد یا نه؟اخه شنیدم دادنش مجلس برای بررسی

saber136
20-02-2013, 15:24
دوستان شهرهائی که رایتل انتن داره رو میدونین کدوما هستن؟

ترنم اعتمادی
23-02-2013, 17:14
دوستان شهرهائی که رایتل انتن داره رو میدونین کدوما هستن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F24a91320-4bb7-431c-b890-a01800cf24cc&ei=O8coUYjPG8X0sgazv4HYDw&usg=AFQjCNHBYzuqR_rscXeLkWkA-zQ0eJSsmQ&bvm=bv.42768644,d.Yms

خدمت شما

saber136
28-02-2013, 21:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F24a91320-4bb7-431c-b890-a01800cf24cc&ei=O8coUYjPG8X0sgazv4HYDw&usg=AFQjCNHBYzuqR_rscXeLkWkA-zQ0eJSsmQ&bvm=bv.42768644,d.Yms

خدمت شما
مرسی دوست عزیز
ولی منظور من تمامی شهرها و مراکز استانها بود که تعداد انها 56 عدد میباشد.

Vahid67
01-03-2013, 17:56
دوستان سیم کارت منو امروز دادن !!!! جمعه ها هم مثل اینکه کار می کنن ... ولی انداختم توی گوشی کار نمی کنه چجوری باید فعالش کنم ؟؟

shahin_dictator
19-03-2013, 20:27
منم امروز رایتلی شدم بعد از 6 روز زنگ و تلفن به 2920 امروز سیم کارتم فعال شد!
بیشترین سرعت دانلود 30 کیلوبایت بر ثانیه هست!
اصلا هم نوسان نداره !!!!
آنتن هم اکثرا 4 تا میده (حتی توی زیر زمین خونمون) :n20:
ولی نسبت به ایرانسل کیفیت تماس صوتیش به نظرم بهتره!

2lombe
24-03-2013, 19:15
ببخشید رایتل من انتن نمیده فعال شم کردم ولی بازهم انت نمیده از خود سایت هم کمک گرفتم ولی بازهم نشد؟!

2lombe
26-03-2013, 11:09
هیچکس نیست کمک کنه من گ.یشم WIMTOUCH q73 چرا جواب نمیده؟ فعال شده ولی انتن نمیئه!

nw_nk
26-03-2013, 11:48
سلام

"مدیریت حساب" و "خرید بسته ها و طرح ها" خیلی وقته باز نمیشه

ecare.rightel.ir

rightel.ir/eservice/ecare

برای شما میاد؟

2lombe
30-03-2013, 16:59
اقا سیم کارت من فعاله داخل موبایل میزارم شناسایی می کنه ولی انتن نمیده به خدا بی چاره شدم؟؟ کمک کنید!!

holyboy
05-04-2013, 11:14
سلام دوستان قسمت مدیریت حساب خیلی وقته غیر فعاله حالا برا شارژ کردن اینترنت چکار باید کرد؟؟؟
کسی رمز وارد کردن شارژ رایتل رو می دونه؟؟؟؟؟؟

panther99
10-04-2013, 11:33
دوستان اگه ممکنه به این سوال من زود جواب بدید . ممنون .
آنتن دهیه رایتل الان که فروردین 92 هست داخل شهر تهران ( والبته اطراف ) خوبه ؟؟؟؟؟ همه جای شهر آنتن میده ؟؟؟؟ توی مترو آنتن میده ؟؟؟؟؟ اینترنتش خوبه ؟؟؟ اینترنت دائمی با اعتباری از نظر سرعت و کیفیت که فرقی نمیکنه ؟؟؟؟
ممنون میشم زود جواب بدید .

thelastblack
10-04-2013, 14:06
دوستان این قضیه پوشش شهرها چیه؟ تو سایتش که میری فقط چند تا شهر رو زده ولی امروز سایت زومیت یه خبر زد که توش نوشته بود تو ۹۰ شهر اومده. این جور که برمیاد و چند ضفحه قبل رو خوندم بخش ecareش هم کار نمیکنه.
میگم نکنه دارن جمع میکنن میرن؟! :دی

اینطور که خبر میگفت تو ساری هم اومده. من میخوام یکی بخرم. واسه اینترنت میخوام. یهتره دیتا بگیرم دیگه نه؟ بعد این ۵۱۲ کیلوبیت رو چطوری میدن؟ حتما باید کارت دانشجویی و اینجور چیزا بدی؟
سرعتش خوبه؟ من اهل دانلود نیستم زیاد، فوقش ۴ تا برنامه از بازار اندروید و آهنگ در هفته، ولی میخوام یه سرعت خوب واسه گشتن اینترنت داشته باشم.

Abdolreza2012
10-04-2013, 23:17
شهرهای جدید اضافه شده؟
اگه شده که چه شهرهایی هست؟

thelastblack
10-04-2013, 23:51
لینک خبر

mali.sh
12-04-2013, 18:35
دوستان سلام
الان اگه من تعداد 20 عدد سیمکارت رایتل اعتباری بخوام که هدیه بدم چطوری باید تهیه کنم؟ تو دفاتر پیشخوان دولت فقط ثبت نام انجام میدن یا سیمکارت موجود دارن و همون لحظه تحویل میدن؟میشه سیمکارت رو خرید ولی ثبت نام و فعال سازی رو انجام نداد و هرکی که صاحبش بود با مدارک بره ثبت نامش کنه تا فعال شه؟(برای هدیه دادن تا طرف که هدیه میگیره خودش صاحب سیمکارت باشه)

iman_s
13-04-2013, 13:25
تو دفاتر دنبالش نگرد.جاهايي كه پخش عمد شارژ و سيمكارت دارن سيمكارت عمده اي هم دارن كه موقع خريد نيازي به ثبت نام نداره

n_asadi
14-04-2013, 14:46
دوستان اگه ممکنه به این سوال من زود جواب بدید . ممنون .
آنتن دهیه رایتل الان که فروردین 92 هست داخل شهر تهران ( والبته اطراف ) خوبه ؟؟؟؟؟ همه جای شهر آنتن میده ؟؟؟؟ توی مترو آنتن میده ؟؟؟؟؟ اینترنتش خوبه ؟؟؟ اینترنت دائمی با اعتباری از نظر سرعت و کیفیت که فرقی نمیکنه ؟؟؟؟
ممنون میشم زود جواب بدید .
داخل شهر و مخصوصا در کل خیابان های تهران خوب آنتن میده، اما در بعضی از محله ها توی ساختمون آنتن نمیده،توی مترو آنتن نمیده، اطراف شهر خوب آنتن نمیده
تو ساعات شلوغی در محلات شلوغ تماس برقرار نمیشه، مثلا 5شنبه گذشته، ساعت 7عصر توی میدون تجریش نمیشد تماس داخل شبکه برقرار کرد، البته با همراه اول و ایرانسل هم توی اینجور شرایط به سختی میشه تماس حتی داخل شبکه گرفت اما رایتل مشکلش چندین برابر جدی تره
اینترنتش خوبه، من که از اینترنت پایه اش روی سیمکارت دائمی راضی هستم، البته فقط باهاش وب گردی میکنم

درکل به نظرم آدم اگه کارش لنگ اینترنت 3g نیست نباید تو خریدن رایتل عجله کنه، رایتل هنوز یک سال کار داره تا ظرفیت و پوشش شبکه اش به یک حداقل قابل قبولی برسه.

خود من که جوگیر شدم خریدم . 120 تومن:n08:

هرجا میرم باید گوشی 912 رو هم با خودم ببرم. مکافاته آقا مکافات :n08:

SADEGH 7
15-04-2013, 17:12
سلام
دوستان کسی تعرفه های اینترنت رایتل اطلاع داره؟ (هزینه ها برای اعتباری و دائمی فرق داره؟)
سرعت های ارائه شده رو هم اگه بگید ممنون می شم.

M0RTEZA_R
21-04-2013, 11:14
تو کرج چطوریه؟؟

rightelonline
24-04-2013, 00:40
اینم سایت راهنمای رایتل رایتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رایتل آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir1024
24-04-2013, 15:52
من تازه سیم کارت رایتل گرفتم و میخوام تماس تصویری برقرار کنم اما توی گوشیم گزینه ی تماس تصویری وجود نداره مگر اینکه با برنامه هایی مثل oovoo و skype برم که متاسفانه اونا هم بسته شدن حالا راه چاره چیه ؟ گوشیم sony ericsson xperia pro هست کسی از این مشکلات داره

Viren
20-05-2013, 13:56
تو رشت هم اومده؟ من وقتی با گوشی سرچ می کنم 4 تا گزینه دارم برای انتخاب اپراتور .ایرانسل/تالیا/همراه اول/ 43220

همه 2g هستن به جز 43220 که 3g هست.ایا اون رایتله؟!

n_asadi
30-05-2013, 13:45
تو رشت هم اومده؟ من وقتی با گوشی سرچ می کنم 4 تا گزینه دارم برای انتخاب اپراتور .ایرانسل/تالیا/همراه اول/ 43220

همه 2g هستن به جز 43220 که 3g هست.ایا اون رایتله؟!
آره، 43220 همون رایتله

doom3
06-06-2013, 21:50
43270
43271
اینا رایتلن؟

A-L PC
15-06-2013, 11:37
43270
43271
اینا رایتلن؟

برای من هم 43270 رو پیدا می کنه ، اما شهر ما هنوز تو سایت نزده ، مرکز استان رو زنده ، البته ما خیلی هم از مرکز دور نیستیم.

به نظرتون سیمکارت اش رو بگیرم ؟ قیمت اعتباری اش چقدره ؟

reza2pars
17-06-2013, 17:36
سلام من میخوام سبم کارت رایتل بخرم
بیشترین کاربردم اینترنته
میخوام بدونم تعرفه اینترنت سیم کارت دیتا و سیم کارت اعتباری چه فرقی میکنه و در کل کدومش رو توصیه میکنین

smahdis
20-06-2013, 07:52
دوستان سر کوچه ما برای چند ماه دکل رایتل بود اما تجهیزاتی روش نصب نبود. دیروز اومدن سه تا نصب کردن روش. یکی امنی, دو تا هم جهت دار.

ولی هنوز سیم کارت رو که میذارم آنتن نمیده. جایی هست ازشون بپرسم تا کی شبکه میاد>

reza2pars
21-06-2013, 11:35
سلام من میخوام سبم کارت رایتل بخرم
بیشترین کاربردم اینترنته
میخوام بدونم تعرفه اینترنت سیم کارت دیتا و سیم کارت اعتباری چه فرقی میکنه و در کل کدومش رو توصیه میکنین
کسی راهنمایی نمیکنه

monireh303
24-06-2013, 13:29
با توجه به اینکه اپراتور سوم محصولات و خدمات ارزش‌افزوده جدیدتری نسبت به دو اپراتور فعلی تلفن همراه ارایه خواهد کرد، رایتل، به منظور ارائه کاراتر خدمات ارزش افزوده بر بستر 3G اقدام به افتتاح بانک ایده نموده است و از تمامي صاحب نظران، پژوهشگران، متخصصین و نيز عموم علاقه مندان به طراحی و پیاده سازی سرویسهای ارزش افزوده جدید مخابراتی، دعوت مي نماید تا با هدف حمایت از حقوق ایده‌پردازان، ايده های نو و جدید در حوزه سرویسهای نسل سوم را در سامانه بانک ایده به ثبت برسانند.

Soroush-S
10-07-2013, 17:31
این رایتل کی میخواد سراسری بشه ؟؟

saber136
11-07-2013, 23:49
ما هم منتظريم

Soroush-S
13-07-2013, 12:01
الان توی رشت سیمکارت رایتل میدن 35 تومن . بنظرتون بگیرم یا بزودی خود شرکت فروش میزنه؟

amirdnvos
14-07-2013, 14:26
الان توی رشت سیمکارت رایتل میدن 35 تومن . بنظرتون بگیرم یا بزودی خود شرکت فروش میزنه؟

سلام
نمیشه تشخیص داد،با پشتیبانی تماس بگیرید و بپرسید.اون 35 تومن غیر قانونیه!باید 20 تومن بفروشن

KING iMAN
14-07-2013, 14:28
تماس تصویری رایتل از کی قطع شده؟تا کی؟

amirdnvos
16-07-2013, 10:12
سلام

به ecare.rightel.ir سر بزنید.یه منوی جدید اضافه شده!:گزارش مانده بسته ها!

lvlarge.arezo
30-07-2013, 18:29
سلللللللللللللللللللللام اقایون ببخشید ها من الان گیج شدم یکی می نویسه سرعتش 2000 کیلوبایت بر ثانیس یکی میگه 20 کیلوبایت میشه یه کدومتون حقیقت رو بگید عایا من طاقتشو دارم:n28::n28::n28::n28::n02:

bking
30-07-2013, 18:42
دوستان من میخوام از سایتش سیم کارت بخرم ولی شهر ما تو قسمت خرید نیست !!!میتونم بخرم یا نه ؟ارسال سراسری دارن ؟

Soroush-S
07-08-2013, 17:07
دوستان نحوه فعالسازی سیمکارت رایتل چطوریه ؟:n13:

iman_s
08-08-2013, 13:02
نحوه فعالسازي؟
خب سيمكارتو با كپي كارت ملي ببريد يك دفتر امورمشتركين كه خدمات رايتل هم داشته باشه.برات سند ميزنه و فعال ميشه

Soroush-S
10-08-2013, 10:42
نحوه فعالسازي؟
خب سيمكارتو با كپي كارت ملي ببريد يك دفتر امورمشتركين كه خدمات رايتل هم داشته باشه.برات سند ميزنه و فعال ميشه
انجام دادم . حدود 10 روز قبل . ولی هنوز فعال نشده. زنگ زدم میگن حتما باید بیای تهران تا ثبتنام انجام بدی:n15:

SIMON137
11-08-2013, 10:03
جدیدا تماس میگیرن میگن رایتل با شماره شما موجوده
نوع سیم کارت هم بین المللی و این داستاناست
قضیه چیه ؟

iman_s
11-08-2013, 13:41
انجام دادم . حدود 10 روز قبل . ولی هنوز فعال نشده. زنگ زدم میگن حتما باید بیای تهران تا ثبتنام انجام بدی:n15:
چرت و پرت گفته.اگه پورتال ثبت نام داشته باشه همون لحظه فعال ميشه

جدیدا تماس میگیرن میگن رایتل با شماره شما موجوده
نوع سیم کارت هم بین المللی و این داستاناست
قضیه چیه ؟
اينا از طرف رايتل نيستن.يك عده هستن كه سيمكارت عمده اي ميخرن.براي اينكه سيمكارتاشونو با قيمت بالاتر بفروشن به شمارههاي مشابه همراه اول و ايرانسل همون شماره زنگ ميزنن و ميگن ما از طرف رايتل هستيم و شماره شمارو داريم.اگه ميخواي فلان قدر ميفروشيمش

Soroush-S
21-08-2013, 16:14
گوشیهای رایتل فقط با گوشیهای 3G کار میکنه؟؟؟؟!!
من گوشی هوشمند اندرویدی دارم ولی 3G نیست. سیمکارت توی این گوشی عمل نمیکنه:n03:
ولی توی گوشی 3G عمل میکنه

thelastblack
21-08-2013, 19:40
دیتا نباید کار کنه چون 2g نداره رایتل، ولی زنگ و اس ام ای باید کار کنه.

Soroush-S
21-08-2013, 21:07
دیتا نباید کار کنه چون 2g نداره رایتل، ولی زنگ و اس ام ای باید کار کنه.

نه اصلا کار نمیکنه . میگه فاقد سرویس.
ولی روی 5800 نوکیا تست کردم جواب میده. خودم GLX لاستر دارم
یعنی از اینترنتشم نمیتونم استفاده کنم؟

aydin_eb7777
22-08-2013, 06:52
نه اصلا کار نمیکنه . میگه فاقد سرویس.
ولی روی 5800 نوکیا تست کردم جواب میده. خودم GLX لاستر دارم
یعنی از اینترنتشم نمیتونم استفاده کنم؟
تماس و پیامک یا اینترنت فرقی نداره و برای استفاده از امکانات رایتل باید حتما گوشیت 3G باشه
موفق باشی

thelastblack
28-08-2013, 02:52
قصد دارم یه سیم کارت دیتا رایتل بخرم. فقط واسه اینترنت می‌خوام. سرعتش چطوره؟ واسه ایمیل چک کردن و سایت رفتن می‌خوام. اهل بازی و دانلود نیستم، ولی شاید یکم خواستم تفریح هم بکنم دیگه!
بچه‌های تهرانی، آنتن‌دهیش خوبه؟
بعد اینکه، واسه 3g زده هر کیلوبایت 0.5 ریال، یعنی هر گیگ استفاده میشه 5000 تومن. ولی بسته‌های اینترنتش خیلی گرون‌تره! حتی بسته افزایشی رو هم زده گیگی 9000 تومن! چجوریاست؟!
بعد واسه اینکه سرعت ۵۱۲ بگیری باید چی‌کار کنی؟ اصلا گیر میدن؟ دانشجو باشی می‌دن؟
یه سوال دیگه اینه که بسته‌هاش سرعت مشخص دارن. ولی اگه نخوام از بسته استفاده کنم دقیقا چه سرعتی بهم می‌ده؟ ۱۲۸؟ ۵۱۲؟ ۱۰۲۴؟
دوستان زیاد شد شرمنده. دم همه گرم

Soroush-S
29-08-2013, 19:08
قصد دارم یه سیم کارت دیتا رایتل بخرم. فقط واسه اینترنت می‌خوام. سرعتش چطوره؟ واسه ایمیل چک کردن و سایت رفتن می‌خوام. اهل بازی و دانلود نیستم، ولی شاید یکم خواستم تفریح هم بکنم دیگه!
بچه‌های تهرانی، آنتن‌دهیش خوبه؟
بعد اینکه، واسه 3g زده هر کیلوبایت 0.5 ریال، یعنی هر گیگ استفاده میشه 5000 تومن. ولی بسته‌های اینترنتش خیلی گرون‌تره! حتی بسته افزایشی رو هم زده گیگی 9000 تومن! چجوریاست؟!
بعد واسه اینکه سرعت ۵۱۲ بگیری باید چی‌کار کنی؟ اصلا گیر میدن؟ دانشجو باشی می‌دن؟
یه سوال دیگه اینه که بسته‌هاش سرعت مشخص دارن. ولی اگه نخوام از بسته استفاده کنم دقیقا چه سرعتی بهم می‌ده؟ ۱۲۸؟ ۵۱۲؟ ۱۰۲۴؟
دوستان زیاد شد شرمنده. دم همه گرم

سرعت پایه ای که به شما میده 128 هست . سرعت دانلود هم حدود 30 هست!! برای سرعت بالاتر هم باید دانشجو باشی یا نامه از شرکت ببری و ...
درکل سرعتش خوبه!!

S0R3N4
31-08-2013, 05:00
سلتم
حسنه نباشید
رتسنش میخواستمبدون تین اپراتوز سوم اوضاع چطوریتسن؟
بهنر از 2 تپراور گذشنه هست یت نه؟
ترزش داره؟؟

thelastblack
31-08-2013, 11:53
این رایتلو از سایتش سغارش بدم چند روزه میرسه دستم؟

cesc.cesar
03-09-2013, 11:35
سلام دوستان شیرازی کسی میدونه خیابون انوری رایتل پوشش داره یا نه؟ توی نقشه که داره ولی خب واقعیت؟

dimoos
04-09-2013, 21:47
سلام... گوشیم سونی اریکسون لایو هستش،بشدت موقع استفاده از اینترنت (مخصوصا دانلود) از 3g (رایتل) گرم میکنه،دما تا 50 درجه هم میرسه (همون 5 دقیقه اول دانلود)که دیگه از ترس ترکیدن باتری بیخیال میشم...میخواستم ببینم واسه دوستان هم این موضوع پیش اومده یا نه؟ ممنون

SIMON137
05-09-2013, 08:01
وقتی میرم واسه افزایش اعتبار ، گزینه پرداخت اینترنتی از طریق کارت های عضو شتاب خرید نداره !!!
از اون طرف گزینه افزایش اعبتار تو لیست سمت راست نیست !

این مشکلو بقیه هم دارن ؟

ittools
06-09-2013, 10:16
دوستان رایتل تو کشور های دیگه هم برای تماس گرفتن و اس ام اس فرستادن یا دریافت کردن هم جواب میده ؟ جواب قطعی رو از چه شماره ای میتونم بپرسم ؟

:n16:

vahid_crab708
12-09-2013, 21:40
من یک سیم کارت رایتل خریدم اما انتن نمی دهد اونجا که زده پوشش خارجی رفتم اصلا انتن نمی دهد و تو جستجو دستی اپراتورها هم اسمش نیست مشکل از کجاست؟

LEO.M
15-09-2013, 23:09
سلام دوستان شیرازی کسی میدونه خیابون انوری رایتل پوشش داره یا نه؟ توی نقشه که داره ولی خب واقعیت؟
با پشتیبانی رایتل تماس بگیرید

سلام... گوشیم سونی اریکسون لایو هستش،بشدت موقع استفاده از اینترنت (مخصوصا دانلود) از 3g (رایتل) گرم میکنه،دما تا 50 درجه هم میرسه (همون 5 دقیقه اول دانلود)که دیگه از ترس ترکیدن باتری بیخیال میشم...میخواستم ببینم واسه دوستان هم این موضوع پیش اومده یا نه؟ ممنون
بله این مشکل وجود داره.علتش اینه که آنتن های رایتل تعدادشون زیاد نیست و به همین دلیل مجبورن قدرت ارسال سیگنال رو از آنتن ها بالا ببرن و همین باعث مصرفی باطری بیشتر و درنهایت گرم شدن باطری میشه.

وقتی میرم واسه افزایش اعتبار ، گزینه پرداخت اینترنتی از طریق کارت های عضو شتاب خرید نداره !!!
از اون طرف گزینه افزایش اعبتار تو لیست سمت راست نیست !

این مشکلو بقیه هم دارن ؟
اشتباه میکنید اما اگر مطمئن هستید،از پنل پرتال رایتل،در قسمت مشکلات،پیغام بزارید و یا با پشتیبانی رایتل تماس بگیرید

دوستان رایتل تو کشور های دیگه هم برای تماس گرفتن و اس ام اس فرستادن یا دریافت کردن هم جواب میده ؟ جواب قطعی رو از چه شماره ای میتونم بپرسم ؟

:n16:
خیر،فعلا توی هیچ کشور دیگه ای رایتل پشتیبانی نمیشه.

من یک سیم کارت رایتل خریدم اما انتن نمی دهد اونجا که زده پوشش خارجی رفتم اصلا انتن نمی دهد و تو جستجو دستی اپراتورها هم اسمش نیست مشکل از کجاست؟
با پشتیبانی رایتل تماس بگیرید

javadth
05-10-2013, 13:41
اقا ما رایتل خریدیم

بعضا فقط برای چک کردن ایمیل ها استفاده میکنیم

دو ساعت طول میکشه تا وصل بشه توی اکثر شهر ها هم که انتن نمیده

مانی 22
05-10-2013, 14:37
سلام
دوستان با رایتل برای اینترنت رفتن باید سیم کارتو شارژ کرد و 3g رو فعال کرد و وصل شد؟ یعنی حتما نباید از طرح های مختلف رایتل که سی روزه و ده روزه و .. هستن استفاده کرد؟

thelastblack
05-10-2013, 15:21
سلام
دوستان با رایتل برای اینترنت رفتن باید سیم کارتو شارژ کرد و 3g رو فعال کرد و وصل شد؟ یعنی حتما نباید از طرح های مختلف رایتل که سی روزه و ده روزه و .. هستن استفاده کرد؟

نیازی نیست، ولی حدودا هر گیگ 50 هزارتومن میشه...

Who said "Sent from my Xperia Arc S using tapatalk 2"?

مانی 22
05-10-2013, 19:13
یعنی اجباری تو خرید طرح ها نیست؟ اما اگر طرحی نخرم، هزینه هر گیگ 50 هزار تومن میشه؟

arash59b
05-10-2013, 19:30
یعنی اجباری تو خرید طرح ها نیست؟ اما اگر طرحی نخرم، هزینه هر گیگ 50 هزار تومن میشه؟

همونطور که بدون استفاده از طرح های gprs می تونستید بصورت مصرف ازاد استفاده کنید اینجا هم می تونید ولی قیمت هر کیلوبایت بصورت مصرف ازاد گرونتر در میاد.

بله بدون طرح هم می تونید استفاده کنید ولی اگه سیم کارت تون دائمی هست حواستون به هزینه ها هم باشه

faded
06-10-2013, 15:06
ایا گوشی samsung wave 525 با رایتل سازگاری داره؟
سیستم عامل bada 1.1
نام دیگه گوشی:GT-s5253
وصل نمیشه از طریق راهنمای سایت رایتل که تنظیم میکنم یه چیزی کمه:n03:

thelastblack
28-10-2013, 20:50
سلام دوستان
قدیما طرح بینهایت فقط روی سیم کارت دائمی بود، هنوز هم همینه؟

lovely_fox
01-01-2014, 19:56
من که پشیمونم خریدم
آنتن دهی افتضاح
سرویس تماس تصویری قطع
خط دایم قطع و وصل
همه جای شهر آنتن نمیده
اینترنتش دایم قطع و وصل میشه
فایده نداره نگرید ضرر داره

italia88
02-01-2014, 15:32
سلام دوستان
قدیما طرح بینهایت فقط روی سیم کارت دائمی بود، هنوز هم همینه؟

آره دوست عزیز هنوزم فقط برا سیمای دائمیه

italia88
02-01-2014, 15:35
من که پشیمونم خریدم
آنتن دهی افتضاح
سرویس تماس تصویری قطع
خط دایم قطع و وصل
همه جای شهر آنتن نمیده

درسته دوستان خیلی دقت کنن توی خرید رایتل چون هر جایی آنتن نمیده

italia88
02-01-2014, 15:38
ایا گوشی samsung wave 525 با رایتل سازگاری داره؟
سیستم عامل bada 1.1
نام دیگه گوشی:GT-s5253
وصل نمیشه از طریق راهنمای سایت رایتل که تنظیم میکنم یه چیزی کمه:n03:

دوستان توی سایت رایتل میشه تمام مدل گوشیایی که ساپورت میشن رو به تفکیک دید

years
02-01-2014, 17:40
من امروز یه مشکلی برام پیش اومده
چند روز پیش سرویس 512 4 گیگ حجم 3 ماهه را فعال کردم بدون اینکه ازش استفاده کنم برام پیام زده سرویس شما 5 مگ بیشتر داخلش نیست امروز تموم میشه
چه کلکی دارن میزنن؟

روانپریش
02-01-2014, 20:37
من که پشیمونم خریدم
آنتن دهی افتضاح
سرویس تماس تصویری قطع
خط دایم قطع و وصل
همه جای شهر آنتن نمیده

سرویس تماس تصویری چرا قطعه؟
بعد هر گیگ حجم رو چقدر میفروشن؟

italia88
09-01-2014, 21:25
من امروز یه مشکلی برام پیش اومده
چند روز پیش سرویس 512 4 گیگ حجم 3 ماهه را فعال کردم بدون اینکه ازش استفاده کنم برام پیام زده سرویس شما 5 مگ بیشتر داخلش نیست امروز تموم میشه
چه کلکی دارن میزنن؟

حتما اشتباهی شده شما باید به پنل کاربریتون برید و یا به دفاتر پیشخوان مراجعه کنید

italia88
09-01-2014, 21:28
سرویس تماس تصویری چرا قطعه؟
بعد هر گیگ حجم رو چقدر میفروشن؟

یه 5یا6 ماهی میشه تماس تصویری رو به دستور مجلس قطع کردن و زمان وصلشم مشخص نیس

فیمت هر گیگ حجم هم بستگی به بسته ای داره که میخرید

bking
17-01-2014, 12:57
سلام
دوستان این شبکه هایی ک رایتل میگه با سیم کارتش بریم تو سایتش ببینیم رایگانه !?
یعنی اینترنت ک مصرف میکنه!پول کم میکنه!!!?

italia88
17-01-2014, 21:19
سلام
دوستان این شبکه هایی ک رایتل میگه با سیم کارتش بریم تو سایتش ببینیم رایگانه !?
یعنی اینترنت ک مصرف میکنه!پول کم میکنه!!!?

گفته که کم نمیکنه ولی برای مواقعی که شارژ نداشته باشی باید امتحان کرد

lionf3
20-02-2014, 11:37
دوستان این رایتل چجوریاس؟(زیاد تعریفش رو نشنیدم!)
میارزه بگیرم؟
کیفیت مکالمه خوبه؟
ممنون میشم یه مشاوره بدین(اعتباری میخوام بگیرم)

meisam2m2p
01-03-2014, 21:32
دوستان الان امکان خرید شماره دلخواه وجود داره؟! چجوری؟!

hsdn
09-10-2014, 13:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این تست سرعت اینترنت توی منطقه ای که آنتن پره.ازبسته هم استفاده نمیکنم و باآزاد دارم استفاده میکنم.خیلی خیلی نوسان داره سرعت اینترنتش

lostnet
24-10-2014, 18:54
سلام
دوستان 43271 برا رایتلِ ؟؟
خیلی مهمه لطفا جواب بدین
ممنون

Vahid67
27-10-2014, 20:17
دوستان من رمز عبور به پنل رو یادم رفته از فراموشی رمز عبور هم درخواست دادم ولی sms نیومد !!!

Soroush-S
29-10-2014, 21:40
دوستان من رمز عبور به پنل رو یادم رفته از فراموشی رمز عبور هم درخواست دادم ولی sms نیومد !!!
یبار دیگه درخواست بده یا با اپراتور تماس بگیر

Sent from my GLX G3