PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری:درخواست نرم افزاری برای ارسال ایمیل به صورت انبوه

Golbarg01
08-02-2012, 01:56
سلام دوستان
نرم افزاری می خوام که چند صد یا حتی چند هزار ایمیل در عرض چند ثانیه برای یک یا چند نفر بفرسته
برای ایمیل جیمیل می خوام بفرسته
هست همچین نرم افزاری؟
لطفا نرم افزاری معرفی کنید که کار کنه
ممنون

Golbarg01
08-02-2012, 18:40
لطفا راهنمایی کنید

photo1
08-02-2012, 19:10
1- سعی کنید از ارسال ایمیل به صورت انبوه خودداری کنید. چون اکثراً به عنوان اسپم شناخته میشند و خوشایند کاربر هم نیست!

2- نرم افزار تحت ویندوز که روی کامپیوتر شخصی تون بتونید نصب کنید، به علت بسته بودن پورت ارسال ایمیل توسط ISP تون، قادر به ارسال ایمیل نخواهد بود!

3- میتونید از نرم افزارهای تحت سرور (مثلاً PHP) استفاده کنید که نیاز به هاست دارید، اما اگه مدیر هاست بفهمه (که صددرصد هم می فهمه!) که دارید ایمیل به تعداد زیاد اسپم می کنید، بدون اطلاع هاستتون رو مسدود و شما رو بن می کنه.

4- ارسال ایمیل به صورت انبوه که به پوشه اسپم منتقل نشه، ترفند داره و باید هزینه کنید و به این سادگی ها نیست.

5- بهترین روش به نظر من راه اندازی یک گروه یاهو یا گوگل هست و دعوت از افراد برای عضویت. اینجوری ایمیل ها اسپم هم نمیشه و کاملاً قانونی است.

bia4beat
09-02-2012, 19:55
من می خوام این ایمل انبوها رو پاککنم چه کار باید کنم

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

ایمیل های تبلیغاتی رو میگم

photo1
09-02-2012, 21:00
به عنوان اسپم معرفیشون کنید و یا از ف.لترها استفاده کنید. مثلاً تعریف کنید که اگه ایمیلی از طرف فلان آدرس ارسال شد، پاکش کن. این قابلیت در جیمیل به صورت خیلی عالی وجود داره.