PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب برنامه Photoshop در درایوی بغیر از درایو C

Amir-Rainman
07-02-2012, 16:08
با درود و سلام...
من وقتی میخوام نرم افزار Photoshop CS5 رو نصب کنم، خودش خود به خود درون درایو C نصب میشه( ستاپ رو که باز میکنم، شروع میکنه به نصب)، ولی چون حجم زیادی تویه درایو C ندارم، نمیشه نصب کرد ( برنامه هایی که تویه درایو c هست رو هم نمیتونم پاک کنم، چون همه احتیاجن)
حالا من چطوری میتونم اینو تویه یه درایو دیگه نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:13::19::19::45::23:

me_am76
07-02-2012, 21:45
سلام موقع نصب آدرس محل setup رو عوض کن .

Amir-Rainman
08-02-2012, 12:52
شما طبق سایت پایینم میتونید مسیرنصب برنامه که تو حالت دیفالت تو درایو c هست از طریق رجیستری چنج کنید مشکلی داشتین راهنمایی کنم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه لطفی کنی بگی چطوریه، ممنون میشم :46:
این همش انگلیسیه ، تا من اینو ترجمه کنم کلی طول میکشه:31::39::25:
بعد این طوریه که بطور پیش فرض تویه درایو C اکسترکت میشه و بعد یه پنجره باز میشه، مثل بقیه نرم افزارا میشه مسیر نصب رو انتخاب کرد، الآن مشکل من فضای کافی واسه اکسترکت کردنه، میخوام پیشفرضش تغییر کنه و تویه یه درایو دیگه اکسترکت بشه[/URL]

عکس موقع اکسترکت شدن
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
08-02-2012, 14:11
یه لطفی کنی بگی چطوریه، ممنون میشم :46:
این همش انگلیسیه ، تا من اینو ترجمه کنم کلی طول میکشه:31::39::25:
بعد این طوریه که بطور پیش فرض تویه درایو C اکسترکت میشه و بعد یه پنجره باز میشه، مثل بقیه نرم افزارا میشه مسیر نصب رو انتخاب کرد، الآن مشکل من فضای کافی واسه اکسترکت کردنه، میخوام پیشفرضش تغییر کنه و تویه یه درایو دیگه اکسترکت بشه

عکس موقع اکسترکت شدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F01%2Fa%2Frxazzjl6v8i8464zt0j7.jpg)

شما ابتدا داخل منوی run دستور regedit تایپ کنید بعدشم به این مسیر رجیستری که پایین هست برین

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion

درمرحله بعدم تو پنجره سمت راست طبق شکلی که تو سایت هست روی ProgramFilesDir دبل کلیک کنید بعدشم تو کادری که وارد شده C:\Programe Files بجاش شما مسیر خودتون که میخواین فتوشاپ بصورت پیشفرض اونجا نصب بشه رو بدین بعدم تاییدکنید بیاین بیرون کار تموم میشه .