PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی

single_2008boy
06-02-2012, 22:41
سلام پرینتر لیزری رنگی تا 300 تومن چی پیشنهاد می کنید؟
یا سیاه و سفید ؟(ترجیحا رنگی!)

میخوام پورت ethrent وwifi و usb و... داشته باشه؟؟؟؟؟

m_2t_ab
07-02-2012, 01:37
سلام دوست عزیز
پرینتر رنگی لیزری هم قیمت اولیه بالاتری دارد و هم هزینه هر صفحه بالاتری دارد. به نحوی که برای شارِژ هر کارتریج حدود 30 تا 40 هزار تومان باید هزینه کنید. علاوه بر این کیفیت و شفافیت چاپجوهر افشان را ندارد.
تنها مزیتی که به نظر من این نوع پرینتر نسبت به جوهر افشان داره اینه که خشک نمیشه چون ذاتا خشکه و اگر هر 6 ماه یکبار یه پرینت بگیرید هم مشکلی پیش نمی آد.
اما به نظر من یه مدل از جوهر افشان بگیرید که قابلیت نصب تانک جوهر داشته باشه، اینطوری هم هزینه بسیار پایین تری خواهید کرد و هم کیفیت بهتری خواهید داشت و هم دردد سر شارِ نخواهید داشت.
هفته ای یکبار هم دستگاهتون رو خاموش و روشن کنید خشک نمیشه حتی اگه پرینت نگیرید.
موفق باشید

bestmovie
07-02-2012, 20:29
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
گفته های دوستمون کاملا تایید میشه شما اول باید ببینی چاپگر رو برای چه نوع استفاده ای میخوای بگیری ولی گه چاپ رنگی زیاد نداری و براتون مهم نیست حتما همون لیزری سیاه و سفید بگیرید اچ پی و کنون مدلهای خوبی دارند ولی اگه چاپ رنگی براتون مهمه حتما جوهر افشان اپسون بگیرید همراه با مخزن

single_2008boy
07-02-2012, 23:06
لیزری سیاه و سفید Samsung SCX-3205W چه جوریه؟
تقریبا این طوری می خوام با این امکانات؟!
hp که پشتیبانی درست و حسابی نداره؟!

bestmovie
07-02-2012, 23:32
سامسونگ اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم فقط اچ پی و کنون تو لیزری خوب هستند
منظورتون از پشتیبانی چیه؟خوب شما هر مدلی که راحت شارژ میشه بخری دیگه مشکلی نداری بعد از کلی پرینت با یک مبلغ جزئی دوباره شارژ میشه اچ پی و کنون مدلهای خوبی دارن

single_2008boy
08-02-2012, 06:56
شما چی پیشنهاد می کنید؟
با این امکانات؟؟

bestmovie
08-02-2012, 12:16
والا من مدتهاست دیگه لیزری کار نکردم زیاد خبر از مدلها ندارم ولی قبلا هر دو برند مدلهای خیلی خوبی داشتند الان هم از دوستان میشنوم همون دو برند رو میگیرن بهتره به تایپیک لیزری سر بزنید اونجا حتما میتونن راهنماییتون کنن