PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وصل شدن به اینترنت

mohammadmother
06-02-2012, 15:12
با سلام خدمت دوستان من یه مشکلی با وایرلس و lan لپ تاپ پیدا کردم و اونم اینه که وقتی با وایرلس لپ تاپم کانکت می شم وارد سایت نمی تونم بشم تو قسمت network که رفتم نوشته شده کانکت و همه چی درست به نظر می آد ولی وارد سایت نمی تونم بشم انگار که به اینترنت وصل نیستم حتی وقتی که با کابل لن هم وصل میشم کانکت می شه ولی وارد سایت نمی تونم بشم تمام درایور های لپ تاپ نصب هست نمی دونم چه تنظیمی باید انجام بدم تا درست بشه ولی از یک طریق می تونم وارد سایت بشم اونم وقتی هست که با بلوتوث به موبایلم کانکت بشم و از طریق سیم کارت موبایل به اینترنت وصل بشم
اگه کمکم کنید که مشکل چیه ممنون می شم
با تشکر

mohammadmother
16-02-2012, 19:09
آقا كسي اينجا نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

azadeh2007
19-02-2012, 08:33
فكر كنم شما براي استفاده از اينترنت به صرت شبكه بايد هاب داشته باشيد...بهتره توي گوگل در مورد "شبكه كردن كامپيوتر "يه سرچي بزنيد...ببينم آي پي را درست معرفي كرديد؟؟؟

Xilevens
19-02-2012, 09:21
با سلام خدمت دوستان من یه مشکلی با وایرلس و lan لپ تاپ پیدا کردم و اونم اینه که وقتی با وایرلس لپ تاپم کانکت می شم وارد سایت نمی تونم بشم تو قسمت network که رفتم نوشته شده کانکت و همه چی درست به نظر می آد ولی وارد سایت نمی تونم بشم انگار که به اینترنت وصل نیستم حتی وقتی که با کابل لن هم وصل میشم کانکت می شه ولی وارد سایت نمی تونم بشم تمام درایور های لپ تاپ نصب هست نمی دونم چه تنظیمی باید انجام بدم تا درست بشه ولی از یک طریق می تونم وارد سایت بشم اونم وقتی هست که با بلوتوث به موبایلم کانکت بشم و از طریق سیم کارت موبایل به اینترنت وصل بشم
اگه کمکم کنید که مشکل چیه ممنون می شم
با تشکر

دو حالت رو چک کنید بعد شاید مطمئن بشیم چرا اینجور شده
اول اینکه تو شماتیک بالای network option جایی قطعی یا ضربدر نیست؟ و اگه هست روی diagnose کلیک کنید تا مشکل رو پیدا کنه
دوم اینکه از قسمت propertis کانکشنتون پرتوکل 4 رو بررسی کنید که رو حالت defualt باشه