PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فضای هارد دیسک

bahman_a
06-02-2012, 01:59
سلام
آقا من تو نت کلی در مورد این مشکلم گشتم ولی به جوابی نرسیدم مطرح میکنم بلکه یه فرجی بشه
من تو یکی از درایوهام (مثلا h که ظریتش 43.5 گیگابایته) تو mycomputer می شم و همه فایلها و پوشه ها بعلاوه فایلهی سیستمی رو select all میکنم و properties رو که میزنم عکس سمت چپ رو نشون میده ولی وقتی روی درایو h در mycomputer کبیک راست کرده و properties رو میزنم عکس سمت راست رو نشون میده !!!!
این اختلاف 11 گیگابیتی رو با چه نرم افزاری می تونم برگردونم ؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این لینک عکسه که متاسفانه نتونستم لینک بدم به جای ---- در لینک i m g 98 قراردهید
ممنون

alil1369
06-02-2012, 03:05
این رو نمیشه گفت مشکل !
شاید فایل های سیستمی مثل restore point ,hibernate ,recycle هست !
فایل های سیستمی رو نمیشه با کلیک راست و ...... این داستانا اندازه گرفت !!
کافیه درایو و خالی کنی و فایل هات رو جا به جا کنی و بریزی تو یه درایو دیگه
بعد درایو مد نظرت رو فرمت کنی

jafarian
06-02-2012, 14:36
شما برنامه Disk Space Fan Pro از لینک پایین دان کنید نصب کنید بعدش درایو مورد نظر خودتون انتخاب روی دکمه Scan now کلیک کنید تا فایلهایی که از حجم درایو شما رو بیشتر از همه اشغال کردن نمایش بده تونستین اسم اون فایلهایی که فکر میکنید از حجم درایو شما روبیشتر ازهمه پر کردن اینجا بزارین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tajrobenik
06-02-2012, 17:39
یه نرم افزار دیگه :
FolderSizes_5.0.57