PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز اورجینال روی لپ تاپ !!!!؟؟؟

amin181a
05-02-2012, 20:54
سلام ، آقا من یک لپ تاپ dell inspiron n4010 دارم که ویندوز اورجینال نصب شده روش Microsoft Windows 7 Home Premium و باید عرض کنم backup که از ویندوز گرفته بودم داخل هار دیسک بود و هار دیسکم به علت crash کردن داغون شد و مجبور شدم آن را عوض کنم می خواستم ببنیم راهی هست دوباره ویندوز اورجینال رو بدست بیارم چون شندیم با استفاده از اون product key که زیر لپ تاپ نوشته شده میشه دوباره ویندوز را جینیون کرد ؟ و دیگه اینکه الان یک ویندوز نصب کردم تمام درایور های سیستم هم نصب اما یک سری برنامه ها که مثلا اون موقع تو ویندوز اورجینال بود الان نیست ، البته برنامه های مربوط به خود dell بود مثلاً تنظیم نور صفحه یا وبکم ؟
با تشکر

majid_3ma
06-02-2012, 05:29
سلام ، آقا من یک لپ تاپ dell inspiron n4010 دارم که ویندوز اورجینال نصب شده روش Microsoft Windows 7 Home Premium و باید عرض کنم backup که از ویندوز گرفته بودم داخل هار دیسک بود و هار دیسکم به علت crash کردن داغون شد و مجبور شدم آن را عوض کنم می خواستم ببنیم راهی هست دوباره ویندوز اورجینال رو بدست بیارم چون شندیم با استفاده از اون product key که زیر لپ تاپ نوشته شده میشه دوباره ویندوز را جینیون کرد ؟ و دیگه اینکه الان یک ویندوز نصب کردم تمام درایور های سیستم هم نصب اما یک سری برنامه ها که مثلا اون موقع تو ویندوز اورجینال بود الان نیست ، البته برنامه های مربوط به خود dell بود مثلاً تنظیم نور صفحه یا وبکم ؟
با تشکر

1- میتونی تو بازار Image دستگاهتو پیدا کنی(acronis)
2- با استفاده از Product key که زیر دستگاه هست می تونی ویندوزت رو رجیستر کنی و فقط باید ویندوز Home premium باشه
3- تمام نرم افزار ها رو میتونی توی سایت دل دانلود کنی

amin181a
06-02-2012, 13:15
1- میتونی تو بازار Image دستگاهتو پیدا کنی(acronis)
2- با استفاده از Product key که زیر دستگاه هست می تونی ویندوزت رو رجیستر کنی و فقط باید ویندوز Home premium باشه
3- تمام نرم افزار ها رو میتونی توی سایت دل دانلود کنی
مجید جان با تشکر از پاسخ . این های که گفتی می دونستم اما نمی دونم چجوری باید این کار ها رو انجام بدم .
1. یعنی چی (میتونی تو بازار Image دستگاهتو پیدا کنی(acronis) ) ؟؟؟؟
2.درباره رجیستر کردن ویندوز باید بگم که خوب من Product key پشت لپ تاپ رو در پایان نصب وارد می کنم اما وقتی ویندوز نصب میشه میام میبینم جنیون نشده و یک مهلت 30 روزه میده تا ویندوز رو اکتیو کنم ،من از کسی شندیم که باید این تغییر شماره سریال ویندوز رو بعد از نصب ویندوز انجام داد حالا نمیدونم چجوری !
3. از کجای سایت dell باید اون نرم افزار ها رو دانلود کنم ؟ من که هرچی گشتم پیدا نکردم اگه شما لطف کنی لینکش رو برام بزاری ممنون میشم .
با تشکر

m.prodigy
07-02-2012, 13:05
1. یعنی چی (میتونی تو بازار Image دستگاهتو پیدا کنی(acronis) ) ؟؟؟؟
برخی فروشگاهها از ویندوز اورجینال لپ تاپ ها با استفاده از نرم افزارهایی نظیر Acronis true image ایمیج میگیرن.و شما میتونید با توجه به مدل لپ تاپتون اون ایمیج رو تهیه کنید و روی سیستمتان نصب کنید

از کجای سایت dell باید اون نرم افزار ها رو دانلود کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قسمت NO گزینه Choose from a list of all Dell products رو بزنید و مدل لپ تاپتون رو از لیست انتخاب کنید و درایور های مورد نظر رو دانلود کنید

amin181a
07-02-2012, 14:49
برخی فروشگاهها از ویندوز اورجینال لپ تاپ ها با استفاده از نرم افزارهایی نظیر Acronis true image ایمیج میگیرن.و شما میتونید با توجه به مدل لپ تاپتون اون ایمیج رو تهیه کنید و روی سیستمتان نصب کنید
یعنی اینکه برم ویندوز اورجینال کس دیگه ای رو بخرم که صاحب مغازه از ویندوز اورجینال اون بنده خدا ایمیج گرفته ؟
بعداً اون موقع این ویندوز قابل به روز شدن هست ! مگه میشه 2ویندوز با یک شماره سریال مشترک بتوانند update شوند ؟

m.prodigy
08-02-2012, 10:28
یعنی اینکه برم ویندوز اورجینال کس دیگه ای رو بخرم که صاحب مغازه از ویندوز اورجینال اون بنده خدا ایمیج گرفته ؟
اره.البته اگه گیرت بیاد.نمیدونم چه اصراریه که حتما ویندوز اورجینال باشه؟!ویندوز ورجینال نسخه home هست که زیاد به درد نمی خوره. زود سنگین و کند میشه.یه ویندوز 4هزار تومنی ultimateاز بازار یا از همین سایت تهیه کن و بعد همون رو active کن.با ویندوز اورجینال هیچ فرقی نمیکنه:5:

بعداً اون موقع این ویندوز قابل به روز شدن هست ! مگه میشه 2ویندوز با یک شماره سریال مشترک بتوانند update شوند ؟

اره/در حقیقت با این کار یه ویندوز در 2 جا استفاده میشه نه دو ویندوز!!و ویندوز ایمیج گرفته شده خودش اکتیو هست(با سریال همون بنده خدا!!!!) و نیازی به شماره سریال نداره.

fe-gh
20-06-2013, 00:10
دوست عزیز شماروی همان نوشته مهلت 30روزکلیک کنید.وقبل از اون بایدبه اینترنت وصل باشید.وشماره کی زیرلبتابتان راوارد جای خالی کی کنیدوگدینه انللاین راانتخاب کنید.تمام