PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در خرید پرینتر با قابلیت فکس تا 300 دلار

hossein3d
05-02-2012, 19:03
درود به همه دوستان.
قبل از هرچیزی از اینکه تاپیک جدا ایجاد کردم معذرت می خواهم. چون واقعا عجله در خرید دارم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

دوستان من برای شرکت نیاز به یک پرینتر خوب دارم. بیشترین مصرفی که داریم فکر کنم چاپ تبلیغات جزئی شرکت باشه. قابلیت فکس هم داشته باشه. قیمت هم تا 300 دلار.البته قیمت بالاتر هم اگر لازم باشه مشکلی نیست.و البته من ایران نیستم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

hossein3d
07-02-2012, 02:18
دوستان خیلی زود مشاوره لازم دارم. اگر میشه راهنمایی کنید .

hossein3d
08-02-2012, 01:41
یعنی تویه این فروم یکی نیست جواب بده؟!

erfan ghobadi
08-02-2012, 01:50
درود به همه دوستان.
قبل از هرچیزی از اینکه تاپیک جدا ایجاد کردم معذرت می خواهم. چون واقعا عجله در خرید دارم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

دوستان من برای شرکت نیاز به یک پرینتر خوب دارم. بیشترین مصرفی که داریم فکر کنم چاپ تبلیغات جزئی شرکت باشه. قابلیت فکس هم داشته باشه. قیمت هم تا 300 دلار.البته قیمت بالاتر هم اگر لازم باشه مشکلی نیست.و البته من ایران نیستم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

دوست عزیز این مدل سامسونگ رو پیشنهاد میکنم

Samsung SCX-4521F

hossein3d
08-02-2012, 07:36
دوست عزیز این مدل سامسونگ رو پیشنهاد میکنم

Samsung SCX-4521F
ممنون دوست عزیز. ولی متاسفانه این مدل در فروشگاه های اینجا موجود نیست. مدل های جدیدتر سامسونگ هستش. اگه مدل دیگه مد نظر دارید ممنون میشم بهم بگید. و البته برای پرینتر رنگی چه پیشنهادی دارید؟
با تشکر

erfan ghobadi
08-02-2012, 13:19
ممنون دوست عزیز. ولی متاسفانه این مدل در فروشگاه های اینجا موجود نیست. مدل های جدیدتر سامسونگ هستش. اگه مدل دیگه مد نظر دارید ممنون میشم بهم بگید. و البته برای پرینتر رنگی چه پیشنهادی دارید؟
با تشکر

مدل های دیگه از برندهای مختلف هست اما یه مقدار قیمت بالاتر میره.
مثل:
hp laser jet pro m1212fn
canon i-Sensys MF-4450
.
پرینتر تک کاره ی رنگی؟ رنج قیمتیش تا چه حدی مد نظرتون هست؟ مورد استفادتون واسه چه کاراییه؟

hossein3d
08-02-2012, 19:20
مدل های دیگه از برندهای مختلف هست اما یه مقدار قیمت بالاتر میره.
مثل:
hp laser jet pro m1212fn
canon i-Sensys MF-4450
.
پرینتر تک کاره ی رنگی؟ رنج قیمتیش تا چه حدی مد نظرتون هست؟ مورد استفادتون واسه چه کاراییه؟
ممنون از راهنمایی.
دوست عزیز مصرفی که برای پرینتر رنگی داریم چاپ تبلیعات خیابونی شرکته. آخه جایی که هستم هزینه تبلیعات بالاس. گفتم اگه پرینتری باشه که بشه باهاش این کار انجام داد و مقرون به صرفه باشه بهتر باشه. چاپ روی کاغذ a5 خواهد بود و تعداد 500 تا 1000 تا در ماه .
به نظرتون یه پرینتر چند کاره لیزری رنگی بگیرم. یا یه پرینتر چند کاره لیزری سیاه سفید و یه پرینتر تک کاره لیزری رنگی؟
البته اگر جوهر افشان هم به کار من بیاد مشکلی نیست. به نظرتون کدام مورد برای من بهتره؟