PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با vaio ar890

lsas
04-02-2012, 16:54
با سلام

من دقیقاً 2 ساله این لپ تاپ را دارم و تا العان هیچ مشکلی نداشتم باهاش واقعاً عالی بوده

تا 1 ماه پیش که یه بار همه چی ریخت به هم صفحه مثل عکس زیر شد و از اون به بعد هر چند روز یه بار

این اتفاق می افته نمی دونم سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم عاملش هم ویستا آلتیمیت و مشخصات هم از قراره زیره

CPU : intel t 9300
RAM : 4Gb
AGP : Nvidia geforce 8600m gt 512

faraname
04-02-2012, 19:09
این ایراد ها بیشتر مربوط میشه به گرافیک . حالا دوستان دیگر هم نظری دارن بگن ولی من خودم عین این خطا رو توی سیستم خودم دیده بودم و علت اش هم این بود که واسه اورکلاک گرافیک یه برنامه نصب کرده بودم , کار گرافیک رو مختل کرده بود . هر چی که باشه چه نرم افزاری یا سخت افزاری مطمئن باشید گرافیک هست که باعث چنین وضعیتی میشه . شما یک کاری بکن . خروجی vga یا HDMI لپ تاپ رو وصل کن به یک تلویزیون یا مانیتور دیگه که مطمئن بشی از مانیتور نیست بعد گرافیک رو برو تو کارش .

Devicestreet
04-02-2012, 19:29
این ایراد ها بیشتر مربوط میشه به گرافیک . حالا دوستان دیگر هم نظری دارن بگن ولی من خودم عین این خطا رو توی سیستم خودم دیده بودم و علت اش هم این بود که واسه اورکلاک گرافیک یه برنامه نصب کرده بودم , کار گرافیک رو مختل کرده بود . هر چی که باشه چه نرم افزاری یا سخت افزاری مطمئن باشید گرافیک هست که باعث چنین وضعیتی میشه . شما یک کاری بکن . خروجی vga یا HDMI لپ تاپ رو وصل کن به یک تلویزیون یا مانیتور دیگه که مطمئن بشی از مانیتور نیست بعد گرافیک رو برو تو کارش .
من این مشکلو داشتم با درایرو آپدیت کردن رفع کردم