PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم بودن سرعت adsl

poriya_hashie
04-02-2012, 00:11
سلام این اولین پست من در این انجمن هست و امیدوارم راهنمایی شوم! من تازه adsl رو خریدم از شرکت پارس انلاین و به دلیل تعطیلات کسی که نصب میکنه قرار شد 2 شنبه بیاد که خیلی دیر بود و من بر اساس اموزش درون سایت پارس انلاین روش nat رو بر روی مودم نصب کردم ولی سرعت دانلودم با فایرفاکس و دانلود منیجر زیر 20kb هست
من سرویس 512 گرفت و توسط سایت speedtes.net سرعت رو تست کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا سرعت زیاد هست اما من با سرعت کمی دارم استفاده می کنم!

و اینکه من مودم رو از طریق lan و usb نصب کردم تفاوتی ندیدم!

مودم من symphony 5210s هست و اینکه بعد از نصب nat دیگر احتیاجی به ساخت اکانت نداره و به صورت شبکه متصل هست!

اگر میشه راهنمایی کنید

Mool Tee
04-02-2012, 14:43
سلام این اولین پست من در این انجمن هست و امیدوارم راهنمایی شوم! من تازه adsl رو خریدم از شرکت پارس انلاین و به دلیل تعطیلات کسی که نصب میکنه قرار شد 2 شنبه بیاد که خیلی دیر بود و من بر اساس اموزش درون سایت پارس انلاین روش nat رو بر روی مودم نصب کردم ولی سرعت دانلودم با فایرفاکس و دانلود منیجر زیر 20kb هست
من سرویس 512 گرفت و توسط سایت speedtes.net سرعت رو تست کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا سرعت زیاد هست اما من با سرعت کمی دارم استفاده می کنم!

و اینکه من مودم رو از طریق lan و usb نصب کردم تفاوتی ندیدم!

مودم من symphony 5210s هست و اینکه بعد از نصب nat دیگر احتیاجی به ساخت اکانت نداره و به صورت شبکه متصل هست!

اگر میشه راهنمایی کنید
سلام.من زیاد وارد نیستم ولی شاید بتونم بهتون کمک کنم.علت کم بودن سرعت بعضی وقتا به علت برنامه هایی است که خودشونو آپدیت میکنن و از اینترنت استفاده میکنند.شما میتوید با نصب یه اینترنت سیکیریتی مشکل رو حل کنین.اگه قادر به این کار نیستید fire wall ویندوز رو ON کنین و برنامه های اضافی رو بلاک کنین
Good Luck:40:

behrooz.shie
04-02-2012, 23:59
خط تون نویز نداره ؟