PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی لب تاب HP dv6

MAZIARDM
03-02-2012, 23:47
با سلام و شب خوش
من الان چند ماهی هست که لب تابمو خریدم. HP Pavilion dv6 هستش. هاردش 1 ترابایت هستش. می خوام پارتیشن بندی کنمش. با چه برنامه ای این کارو بکنم و چه سایز هایی داشته باشه. می خوام دو تا پارتیشن داشته باشه. با تشکر

m.prodigy
04-02-2012, 00:01
سلام
با استفاده از خودویندوز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بستگی به خودتون داره.اینجوری که دوستان بحث کردند 2-3 (با احتساب درایو ویندوز)درایو خوبه.100 گیگ به نظرم واسه ویندوز.دو تا هم 450 واسه بقیه کارها

massoud42
28-03-2012, 19:13
سلام
برادر من با ابن نوع پارتیشن بندی فقط وقت تلف کردی.
چرا که پس از ریکاوری دوباره ویندوز کلیه اطلاات و پارتیشنها هم از بین میره.وفقط اصلبها میمونه.اگر کسی راهی بلد که پس از فرمت و ریکاوری پارنیشنها از بین نره ما در خدمتیم

Farshid72
29-03-2012, 00:45
سلام
برادر من با ابن نوع پارتیشن بندی فقط وقت تلف کردی.
چرا که پس از ریکاوری دوباره ویندوز کلیه اطلاات و پارتیشنها هم از بین میره.وفقط اصلبها میمونه.اگر کسی راهی بلد که پس از فرمت و ریکاوری پارنیشنها از بین نره ما در خدمتیم
خیر دوسته عزیز تنها اطلاعات درایو ویندوز از بین میره چون شما از اطلاعات بک اپ گرفتید نه از درایو ها

MAZIARDM
02-04-2012, 23:08
سلام و شب خوش به دوستان و تشکر از راهنمایی تمام دوستان.

راستی آقا فرشید این نوشته های زیر ارسالت مشخصات لب تاب هستش؟ چقدر قیمتشه؟ اصلا یه لطفی کن و به آدرس زیر مراجعه کنید. با تشکر و شب خوش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sdfssdfs
03-04-2012, 08:43
با سلام و شب خوش
من الان چند ماهی هست که لب تابمو خریدم. HP Pavilion dv6 هستش. هاردش 1 ترابایت هستش. می خوام پارتیشن بندی کنمش. با چه برنامه ای این کارو بکنم و چه سایز هایی داشته باشه. می خوام دو تا پارتیشن داشته باشه. با تشکر

اقا این مطلبو به همه میگم بهترین راه ترمیم و پارتیشن بندی هارد داشتن live disk یکی از توزیع های لینوکسه
اکثر توزیع عای لینوکس بدون نیاز به نصب به طور کامل بوت میشن برنامه partition manager رو همشون هست با اون میتونی هر بلایی خواستی سر پاریشنات بیاری اگه ویندوزت ویروس گرفت درستش کنی و...

MAZIARDM
04-04-2012, 23:02
اقا این مطلبو به همه میگم بهترین راه ترمیم و پارتیشن بندی هارد داشتن live disk یکی از توزیع های لینوکسه
اکثر توزیع عای لینوکس بدون نیاز به نصب به طور کامل بوت میشن برنامه partition manager رو همشون هست با اون میتونی هر بلایی خواستی سر پاریشنات بیاری اگه ویندوزت ویروس گرفت درستش کنی و...

با سلام و شب خوش به شما

تشکر از پاسختون. این برنامه تو ویندوز 7 هم قابل اجرا هست یا خیر؟

zero.cold
26-04-2013, 21:43
با سلام و شب خوش

با سلام به شما دوست عزیز
در پاسخ به مشکل شما باید بگم که متاسفانه HP دو پارتیشن recovery و HP_TOOLS رو اختصاصی برای خودش ایجاد کرده . البته کاربرد اولی برای برگرداندن ویندوز بدون استفاده از DVD Recovery و دومی برای Update کردن ورژن های مربوط به HP BIOS استفاده میشه . شما می تونید حتی کل این دو پارتیشن رو حذف کنید و پارتیشن بندی مجدد و یا تغییر سایز پارتیشن انجام بدید . ولی توصیه می کنم این کار رو نکنید چون سرع دستگاه شما کند میشه . HP به اندازه کافی به خاطر نرم افزار مدیریت HP Assistant کند بالا میاد .

یکی از دوستان گفته بودن که اگر شما recovery کنید کل پارتیشن ها دوباره برمیگرده . البته اگر گزینه restore to factory with partion رو انتخاب کنید حرف ایشون درسته . ولی در همون بخش recovery گزینه ای داره برای فقط بازگرداندن ویندوز . این گزینه فقط ویندوز رو بر میگردونه بدون تغییر پارتیشن ها .

اکثر نوب بوک ها با یک پارتیشن ارائه میشه . چون هر چه تعداد پارتیشن ها کمتر باشه . سرعت آدرس دهی در دسترسی به اطلاعات روی هارد دیسک بیشتر میشه .

امیدوارم پاسخ من ثمر بخش باشه .

Pami
27-04-2013, 13:37
تاپیک قدیمی هست ، سوالی دارید میتونید تاپیک جداگانه تو بخش مربوط به خودش تاسیس کنید
بسته شد