PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چلسی - منچستریونایتد | مصاحبه با vahidgame و rz21

pcforlife
03-02-2012, 14:49
سلام
ابتدا از همه دوستانی که در تاپیک Fan vs Fan | تاپیک اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از فن حمایت کردند و درخواست شرکت دادند، صمیمانه تشکر می کنم. :11::10:
پیش از قرار دادن اولین مصاحبه Fan vs Fan در انجمن ورزش برای بازی هفته 24 پریمیر لیگ میان تیم های چلسی - منچستریونایتد، لازمه دو نکته را بگم:
1- دوستان میتونن صحبت هاشون راجع به این بازی (قبل و بعد بازی) در همین تاپیک مطرح کنند، ولی ترجیحا محوریت بحث مصاحبه و سوال و جواب هاش، باشه. : )
2- ممنون میشم در نظرسنجی تاپیک هم برای امتباز دادن به شرکت کنندگان در مصاحبه، شرکت کنید./

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاریخ انجام بازی: 5 فوریه | 16 بهمن
مصاحبه کننده: pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرکت کننده گان: vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای چلسی | rz21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای منچستریونایتد

ضمن عرض سلام به هر دو کاربر عزیز:

1- ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بگید به چه دلیل و از چه وقتی طرفدار این تیم شدید؟

vahidgame:
وحید هستم 21 ساله.
راستش از زمانی که بازی های جیان فرانکو زولا رو می دیدم و همین طور بعدش هم بازی های لمپارد که تازه داشت اوج می گرفت طرفدار این تیم شدم که حدودا 10 سالی میشه...
رنگ آبی هم تاثیر داشته ولی من صرفا طرفدار تیم های آبی نیستم و مثلا توی ایتالیا طرفدار میلانم و خیلی ها رو دیدم که مثلا طرفدار منچستر و اینتر با هم هستن.

rz21:
سلام.مصطفی هستم از شیراز.17 ساله.از 13 سالگی طرفدار یونایتد هستم.بیشترین علتش هم وجود تعداد زیادی یونایتدی در اقوام و خانواده بوده.من هم به فوتبال علاقه داشتم پس..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- پریمیر لیگ این فصل رو چطور دیدید و فکر می کنید رقابت بین تیم های بالانشین چطور ادامه پیدا کنید؟

vahidgame:
این فصل لیگ تا به اینجا جذابیتش بالا بوده و دلیلش هم اینه که دیگه به این صورت نیست که منچستر و چلسی و آرسنال سه قدرت اصلی باشن و منچستر سیتی و تاتنهام هم اوح گرفتن...
فکر می کنم دو تیم شهر منچستر رقابت خیلی سختی رو برای قهرمانی خواهند داشت و تیم های دیگه حتی تاتنهام هم شانس زیادی برای قهرمانی ندارن

rz21:
به نظر من امسال واقعا لیگ انگلیس تغییر و تحول پیدا کرده و از 3 سال پیش شروع شده این تغییر و تحول.منظورم رفتن مورینیو و پول دار شدن سیتی و نتایج ضعیف لیورپول و ارسنال که امسال این موارد به اوج خودشون رسیدن و متاسفانه باید بگم که امسال لیگ انگلیس دو قطبی شده.

3- دلیل اصلی افت تیم های بزرگی مثل آرسنال و لیورپول و اوج گرفتن منچسترسیتی رو در چه چیزی میبینید؟

vahidgame:
دلیل اصلی افت آرسنال که مشخصه فروش ستاره های خیلی تاثیر گذاری مثل فابرگاس و نصری و ... هستش. لیورپول رو هم فکر می کنم نسبت به سال های قبل خیلی افت نداشته و سال های قبل هم تقریبا در این سطح بود با این تفاوت که تیم هایی مثل منچستر سیتی و تاتنهام اینقدر قدرتمند نبودن و به خاطر همین حالا لیورپول محکومه که پایینتر از اونا باشه!
دلیل اوج گرفتن منچستر سیتی رو هم بیشتر خرید ستاره های گرون قیمت می دونم...

rz21:
با سوالتون مخالفم.ارسنال افت نکرده،یعنی افتش دائمی نبوده،استفاده از این بازیکنان جوان و تا به امشب در رده ششم بودن با اختلاف کم نسبت به تیم چلسی افت محسوب نمیشه.همینطور لیورپول که به نظر من جدیدا پیشرفت هم کرده،با اومدن داگلیش تیم لیورپول وضعیت بهتری به خودش دید و باید به این تیم وقت داد.
سیتی هم که تنها دلیلش پول زیادی و گرفتن بازیکن های مطرح بوده.

4- نظرتون راجع به تصویر پایین چیه؟

vahidgame:
نظرم اینه که تاتنهام اول فصل با بدشانسی دو تا بازی اولشو به یونایتد و سیتی خوردش که هر جفتشو رو باخت و بعد از اون دیگه یه تکونی خورد و مخصوصا برد 4 بر صفر مقابل لیورپول باعث شد که دیگه از اون به بعد نتایج خیلی خوبی بگیره و کلا تیمش شکل بگیره...

rz21:
فرگوسن:بهترین فوتبال رو در لیگ انگلیس الان داره تاتنهام بازی میکنه.
من هم موافقم.تاتنهام با سرمربی خوب خودش خیلی خوب داره کار میکنه ولی فکر کنم بتونه قهرمان بشه.بیشتر به فکر رسیدن به اروپا هست.

5- نقل و انتقالات زمستانی هم زمانش به اتمام رسید، عملکرد تیمتون در ترانسفرینگ رو چگونه دیدید و چه بازیکنانی (بازیکنان نسبتا شناخته شده) رو جذب کردید و از دست دادید؟

vahidgame:
به نظرم عملکرد خوبی نداشتیم و من انتظار خرید حداقل یکی دو تا فوق ستاره رو داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کیهیل مدافع بولتون رو خریدیم و آنلکا و الکس رو هم فروختیم. همین طور کاکوتا هم قرضی به یه تیم فرانسوی رفت.

rz21:
مثل همیشه باز هم ضعیف کار کرد.بهترین نقل و انتقال رفتن گیبسون بود که یک گل زیبا در مقابل سیتی زد و به داد یونایتد رسید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رفتن قرضی ماچدا هم خبر خوبی بود برای کسب تجربه این بازیکن.دییوف هم به هانوفر رفت و براش ارزوی موفقیت میکنم.

6- نظرتون راجع به بازگشت اسکولز و آنری به لیگ برتر چیه؟

vahidgame:
خیلی لذت می برم فقط می بینم این بزرگان هنوزم بعد از سال های طولانی توی لیگ هستن. در مورد آنری که جزو بازیکنای مورد علاقم هم هست خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم دوباره به لیگ جزیره برگشته.

rz21:
هر کدومشون اسطوره ی باشگاهاشون هستند و با ورودشون هم گل به ثمر رسوندند.نظر من مثبت هست ولی این دلیلی برای ضعیف کار کردن یونایتد و ارسنال در نقل و انتقالات نبوده.

7- عملکرد تیمتون تا اینجای فصل رو چگونه ارزیابی می کنید؟

vahidgame:
وقتی توی لیگ جزیره از 23 تا بازی 12 تاشو فقط می بریم و 42 امتیاز داریم این خودش یعنی عملکرد خوبی نداشتیم. یادمه مورینیو از 18-19 تا بازی همچین امتیازی رو جمع می کرد!

rz21:
پر فراز و نشیب!متاسفانه بعد از باخت 6-1 مقابل سیتی تیم از هم پاشید.مصدومین زیاد داد.بیشتر 1-0در لیگ میبرد و بعد با باخت مقابل بازی از اروپا حذف شد.دوباره در لیگ درخشید ولی بر خلاف انتظار فرگی و هوادارانش در زمستان 2 باخت بد اورد و موقعیت یونایتد به خطر افتاد.باید بگم عالی نبودیم،خوب هم نبودیم،متوسط بودیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- بهترین بازی و ضعیفترین بازی این فصلتون رو کدام بازی میدونید؟ دلیل قوت یا ضعف در این بازی ها چه بوده است؟

vahidgame:
بدترین بازی باخت 5 بر 3 توی خونه مقابل آرسنال بودش که فوق العاده بد بود و با وجود اینکه اکثر بازیکنا بودن نباید توی دربی اینجوری بازی می کردیم
بهترین بازی هم برد 2 بر 1 مقابل منچستر سیتی بودش که با پنالتی دقیقه 82 که لمپارد زد خیلی برد دلچسبی مقابل سیتی بودش!

rz21:
انتخاب بهترین بازی سخته!چون که زیاد بازی خوبی نداشتیم،شاید بازی مقابل ارسنال رو انتخاب کنم.
بد ترین بازی هم باخت تیم به بازل بود،خیلی ضعیف بودیم.من بازی رو به هر طریقی بود دیدم و از وینگر هامون ناراحت شدم،بحث طولانی داره!

9- چلسی و یونایتد هر کدوم در مرحله گروهی CL این فصل یک شکست رو متحمل شدند... اما چلسی به عنوان تیم اول آن هم در گروهی نسبتا سخت صعود کرد و یونایتد در گروهی ساده به لیگ اروپا رفت، علت این اتفاق رو در چی میدونید؟

vahidgame:
دلیلش این بود که منچستر مقابل دو تیمی که ازش بالاتر قرار گرفتن بد نتیجه گرفت. با بنفیکا که دو بازی رو مساوی کرد و با بازل هم یه بازی مساوی و یه بازی رو هم باخت که وقتی همچین شرایطی باشه قاعدتا تیم بالا نمیره ولی چلسی هر کدوم از دو تیم مدعی گروه یعنی لورکوزن و والنسیا رو حداقل یکبار برد...

rz21:
شرایط و نتیچه های گروه تاثیر زیادی داشت.ولی این دلیلی بر عدم صعود یونایتد نبود.من خودم انگیزه کم در بازیکنان رو علت حذف از CL میدونم.

10- برای اینکه خسته نشید نظرتون راجع به این دو عکس چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidgame:
نظرم اینه که تورس توی لیورپول برای منچستر کابوس بود ولی توی چلسی نه [ادامه جمله در عکس بعد]

rz21:
Big Miss Of The Season
شاهکار فرناندو تورس بود این صحنه!حتی دیوید هم دلش برای تورس سوخته!به چهره اش نگاه کنید!

vahidgame:
[ادامه] ولی رونی کلا همیشه برای بیشتر تیم ها همین جوریه : دی

rz21:
پنالتی رونی هم منو یاد پنالتی بکام میندازه،با این تفاوت که این زیاد تاثیری در نتیجه بازی نداشت!

11- نظرتون راجع به عملکرد سرمربی چلسی یعنی ویلاس بوآس چیه؟

vahidgame:
به نظرم زیاد خوب عمل نکرده و افت و خیز زیاد داشته و اونجوری که اول فصل گفته میشد قراره مورینیو جدید باشه اصلا حقیقت نداشتش!

rz21:
سرمربی بسیار جوان!خیلی ها اون رو مورینیو 2 میدونند،رفتار هاش خیلی شبیه مورینیو میمونه ولی عملکردش زیاد خوب نبوده!!(بزنیم به تخته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چلسی در چند سال گذشته مدعی بود،ولی امسال رده ی 4 جدول هست.12 امتیاز فاصله داشتن با صدر چیر کمی نیست!آیا پارسال هم همین وضعیت رو داشت؟

12- مشکل دربازه بانان منچستریونایتد، نقل محافل ورزشی هستش؛ فکر می کنید ساف با این موضوع باید چطور برخورد کنه و این مشکل چقدر در بازی یکشنبه تاثیر داره؟

vahidgame:
وقتی یه تیم کمبود دروازه بان خوب داره کار خاصی نمی تونه بکنه و باید فقط دروازه بان رو از نظر روحی آماده کنن
دروازه بان دوم منچستر فکر می کنم از خودش ضعف نشون بده و توی بازی یکشنبه از این نظر توی بازی تاثیر داشته باشه

rz21:
اول این که احتمال حضور این دو دروازه بان در بازی یکشنبه طبق گفته ی سر الکس کمه!یعنی حضور بن آموس 20 ساله در بازی یکشنبه.دیوید ده خه آ اول فصل خوب کار کرد،با اشتباهاتی که در زمستان براش رخ داد و در بازی بلکبرن سوتی های زیادی داد جاشو به آندرس داد،آندرس هم خوب کار کرده ولی به نظر میرسه که مصدومه!این در حالی بود که چند مدت پیش سر الکس از دروازه بان های خودش راضی بود.

13- یک سال از حضور تورس در چلسی می گذره و ضعف گلزنی این مهاجم رو شاهدیم در حالی که شاهد پیشرفت هموطن جوان تورس یعنی ماتا هستیم... نظرتون راجع به این دو موضوع و تقابلشون چیه؟

vahidgame:
ماتا بازیکن جوونیه که هر روز در حال پیشرفته و کم کم می تونه به فوق ستاره تبدیل بشه ولی برعکس تورس به عنوان یه فوق ستاره روند نزولی خودشو از همون لیورپول پیش گرفته بود و این مصدوم شدن های زیاد اونم در این تاثیر داشته

rz21:
تورس بزرگترین اشتباه زندگیش رو انجام داد!!من زیاد شناختی از ماتا ندارم،ولی اگر ماتا به پیشرفت خودش ادامه بده و خوب گل زنی بکنه،مطمئنا فرناندو در ذخیره ها هم جای نخواهد گرفت!اگر تورس نتونه به بازی های لیورپولی خودش برسه بهترین انتخاب تعویض باشگاه میتونه باشه!حالا سوال اینجاست:چه تیمی این ریسک رو میکنه که تورس رو به خدمت بگیره!احتمالا تیم درجه 2!

14- بازی پیش رو را چطور ارزیابی می کنید؟ مصدومان و محرومان تیمتان در این بازی چه کسانی هستند و چه ترکیبی رو برای تیم تون پیش بینی می کنید؟

vahidgame:
راستش تا اون جایی که می دونم چند تا بازیکن کلیدی منچستر مثل نانی و ویدیچ مصدومن و احتمالا به این بازی نمی رسن که اگه به این صورت باشه منچستر صد در صد به مشکل می خوره و چلسی راحتر می تونه از پس منچستر بربیاد. ولی با این حال بازیکنای باتجربه منچستر مثل گیگز و اسکولز توی این بازی هستن و همیشه این بازیکنان خطرناکن و سرنوشت بازی رو می تونن عوض کنن.
محروم که فکر می کنم اشلی کول فقط باشه . مصدومان هم میکل و رمیرس هستن و لمپارد و تری هم احتمالا به بازی می رسن.
ترکیب رو هم اینجوری پیش بینی می کنم:

چک
بوسینگوا---------تری-------------لوییز------------ایوانوویج
اسین
لمپارد------------میرلس
ماتا-------------------------------------استوریج
تورس

rz21:
بازی سخت هست و احتمالا فاصله گرفتن از سیتی!
ترجیح میدم اسم مصدومان رو نیارم...چون که باید اسم تیم اول رو بیارم...پس بریم سراغ ترکیب!
Ben amos,evra,smalling,ferdinand,rafael,carrick,giggs, park,valencia,hernandez,welbe ck
همونطور که گفتم این ترکیب دوم تیم هست.رسیدن نانی،رونی،یانگ و لیندگارد هنوز ضطعی نیست!

15- نقطه قوت و ضعف تیمتون رو در این بازی در چی می دانید؟ و خطرناکترین بازیکن حریف؟

vahidgame:
نقطه قوت تیم اول بازیکنای میانی هستن که اگه اسین و لمپارد و میرلس هر سه بازی کنن میشه گفت کلا وسط زمین در اختیار چلسی قرار می گیره و منچستر از این لحاظ اذیت میشه. همین طور از گوشه ها هم بازیکنایی مثل ماتا و استوریج خیلی خوب حمله می کنن. مخصوصا ماتا که میشه گفت بهترین بازیکنمون توی این فصل بوده و می تونه برای منچستر خیلی خطرناک باشه.
خطرناک ترین بازیکن حریف هم اگه رونی باشه اونه و اگه اونم نباشه ولبک و هرناندز می تونن گزینه های اصلی باشن

rz21:
نقطه قوت تیم هافبک های تیم هستند که تا چند مدت پیش نقطه ضعف تیم بودند،نقطه ضعف هم دفاع بسیار پر اشتباه در بازی اینده!

16- نظرتون (احساستون) راجع به 6 تصویر زیر (همونطور که میدونید گلهای بازی های اخیر چلسی یونایتد، هست) چیه؟

vahidgame:
باعث شد با این تک گل به پیروزی برسیم

rz21:

vahidgame:
این گل ویدیچ باعث شد منچستر 2 بر صفر جلو بیافته و کلا چلسی از هم پاشید و کلا ویدیچ همیشه بازی با چلسی خطرناک بوده

rz21:
اگه اشتب نکنم،ضربه سر ویدیچ از کنار تیر دروازه بود،بازیش رو یادم نمیاد،فقط میدونم که خوشحالی زیادی داشت!

vahidgame:
فکر کنم این همون گلی بود که توی خونه منچستر زد و باعث شد 2 بر 1 پیروز بشیم و صدر جدول رو هم از منچستر بگیریم و در نهایت بعدش قهرمان بشیم که فوق العاده بود

rz21:

vahidgame:
این گل زود هنگام خیلی برای چلسی بد بود

rz21:
سانتر بسیار زیبای اشلی یانگ بود که شاید افساید به نظر میومد،ولی خوب واقعا ادم بهش احساس غرور دست میده وقتی این خاطرات دوباره به ذهنش میرسه.

vahidgame:
این گل زود هنگام توی نیمه دوم باعث شد به بازی برگردیم و بازی رو در نهایت ببریم که گل تاثیر گذاری لوییز زد

rz21:

فکر کنم گلی بود که توی جام باشگاه ها بازی رو 1-1 کرد،اون موقع چلسی فقط 1 گل دیگه میخواست،ولی پارک سریع پاسخ داد.اضطراب زیادی داشتم.

vahidgame:
فکر کنم همون گلی بود که پارک همون ثانیه های اول بازی زد که از اشتباه مسلم لوییز بود و اون موقع برام مشخص شد که دیگه این بازی رو می بازیم!

rz21:

این هم جواب سریع پارک به گل قبلی بود،کار چلسی تموم شد.شاید احساس فینالیست شدن رو اون موقع داشتم.ولی بازی،بسیار هیجانی بود.

17- کدام بازیکن(ها) تیم مقابل را می پسندید و از کدام یک از آنها متنفرید؟! :thumbsup:

vahidgame:
از رونی و فردیناند و گیگز و برباتوف خوشم میاد
ویدیچ رو هم برعکس اینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rz21:

زا تیم مقابل از لمپارد خوشم میاد.و از اشلی کول و جان تری و دروگبا متنفرم!(با نهایت احترام)

18- دوست داشتید در این مصاحبه، کاربر تیم مقابل، چه کسی بود؟

vahidgame:
Alireza.M67

rz21:

فرقی نداره،متاسفانه بنده ایشون رو نمیشناسم،این جا مکان خوبی هست که بیشتر با هواداران تیم مقابل آشنا بشم.

19- و نهایتا نظرتون راجع به سوالات و البته Fan vs Fan ؟ (خواهشا تعارف تیکه پاره نکنید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidgame:
سوالات که یکمی سخت بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در موردFan vs Fan هم به نظرم خیلی خوبه دوباره راه اندازی شده.
اگه کاربرا همکاری کنن می تونه خیلی بهتر بشه...
در آخر منم از شما تشکر می کنم

rz21:

سوالات خوبی بود و وقت گیر!!!و امیدوارم به عنوان اولین نفر در این فروم که به سوالات هوادارای منچستر یونایتد جواب میده،خوش بدرخشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یکم تبلیغ و اشنایی کاربرا با این بخش ها کم هست.
منم از هر دو عزیز، (مصطفی و وحید جان) تشکر می کنم بابت شرکت در مصاحبه و وقتی که برای پاسخ به سوالات گذاشتند.:10:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.ن:

خیلی ها رو دیدم که مثلا طرفدار منچستر و اینتر با هم هستن.منو میگی دیگه!!:31:
یاعلی:11:

Alireza.M67
03-02-2012, 19:56
وحید چرا از ویلاس بوآس ناراضی هستی ؟
من که ازش خوشم میاد .
جوونه و در آینده مربی بزرگی می شه .

18- دوست داشتید در این مصاحبه، کاربر تیم مقابل، چه کسی بود؟
[RIGHT]vahidgame:
Alireza.M67

اینجوری که فرقی نمی کنه کی جلوت باشه ! هر کسی جواب خودشو میده !
باید یه قسمت کری هم وسطش بذارن که اگه لازم شد با مشت بزنم پای چشمت :31:

vahidgame
04-02-2012, 16:55
منو میگی دیگه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین جوری اتفاقی شبیه تو شد :دی

وحید چرا از ویلاس بوآس ناراضی هستی ؟
من که ازش خوشم میاد .
جوونه و در آینده مربی بزرگی می شه .
خب زود به چلسی اومد و اصلا شبیه اون زمانی که مورینیو تازه به چلسی اومده بود نیست
احساس می کنم بعضی بازیکنای تیم از مربی خیلی بزرگترن

اینجوری که فرقی نمی کنه کی جلوت باشه ! هر کسی جواب خودشو میده !
باید یه قسمت کری هم وسطش بذارن که اگه لازم شد با مشت بزنم پای چشمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی کری خوندن که هوادارای منچستر شانسی در مقابل من ندارن :دی

arashsard
05-02-2012, 20:44
فعلا که 1 بر صفر به نفع چلسی هیت.امیدوارم.همین نتیجه پا بر جا بمونه:8:

pcforlife
05-02-2012, 21:37
عجب بازی ای بود! بازی 3-0 باخته رو 3-3 کردیم...یعنی اگه بازی 4-3 به سود یونایتد تموم میشد نتیجه ی فراموش نشدنی ای برامون تو خونه چلسی بود.. تا خلاصه بازی رو نبینم، نمیتونم راجع به بازی صحبت کنم.. ولی آمار هم نشون میده بازی پایاپایی بود...
دو امتیاز از سیتی عقب افتادیم، ولی عوضش یه بازی مهم دیگمون هم تموم شد و با امتیاز هم تموم شد... لیورپول رو تو خونه بزنیم میتونیم به ویلا امیدوار باشیم...
+
فعلا 5 بازی اخیر بدون شکست مقابل چلسی!:31:

MORINIO
05-02-2012, 21:44
بازی رو ندیدم ولی با توجه به اتفاقات بازی میشه به راحتی حدس زد تفاوت سطح دو مربی باعث برگردوندن نتیجه شد...

ویاس بوآس اگه مربی بود بازی 3-0 برده تو زمین خودی رو تو 30 دقیقه به این راحتی از دست نمیداد اونم جلوی منچستری که یه لشکر مصدوم داشت !

چلسی یه مربی میخواد در حد مورینیو و گاس هیدینک

ضمنآ تبریک به هوادارای من یو ... به هر حال کار بزرگیه 3-0 باخته رو 3-3 کردن

Alireza.M67
05-02-2012, 23:45
یونایتد رسما دفاعش تعطیل بود ! دو تا گل رو که مدافعای خودمون زدن !
اگه اوانز توی زمین نبود حتی می تونستیم بازی رو ببریم !
واقعا این مصدومیتها مشکل ساز شده برای یونایتد .
آخرین دقیقه ی بازی هم یه کرنر شد که اوانز رو هل دادن و نتونست ضربه سر بزنه ! اونم می تونست یه پنالتی باشه . کلا بازیکنای چلسی توی این بازی خیلی علاقه به خطا توی محوطه جریمه خودشون داشتن !

hojjatinho
06-02-2012, 00:33
خب بازی زیبایی بود . صدا و سیما هم که مثل اینکه پخش نکرده ...
نیمه اول با برتری تقریبی چلسی به پایان رسید ... البته به نظر می رسید هاوارد وب همون نیمه اول می تونست یک پنالتی برای منچستر بگیره که این صحنه روی ولبک و صحنه چند دقیقه بعدش که باز هم داور خطای روی ولبک رو نگرفت ، نزدیک بود ولبک رو به حد انفجار برسونه!:دی
گل چلسی که ماتا زد خیلی قشنگ بود ... و در نهایت بعد از 3-0 جلو بودن اشتباهات مدافعان چلسی ؛ منچستر بازی رو مساوی کنه ... دو تا پنالتی که به هر حال شاید اگه پنالتی نیمه اول رو گرفته بود حداقل یکی از این دو تا رو نمی گرفت!
در مجموع بازی خوبی بود از اون بازی ها که ادم می تونه ارشیو کنه
+
تاپیک رم - اینتر هم حیف شد نشد داشته باشیم ... بازی رو دیدم خیلی زیبا بود... رم 4-0 اینتر رو نابود کرد :دی

pcforlife
06-02-2012, 21:39
خلاصه بازی MOTD رو الان دیدم... یه سوال... واقعا چرا ما این بازی رو نبردیم...؟!
نیمه اول که حداقل باید دو گل میزدیم...گل اول و سوم چلسی هم رو اشتباهات مدافعین خودمون بود... یه پنالتی هم رو یانگ نگرفت داور و کیهیل هم باید رو برخوردی که با ولبک داشت اخراج میشد...
گل چیچا عالی بود و کل ماتا سوپر گل... فکر کنم بره تو لیست gots.

rz21
06-02-2012, 22:28
خلاصه بازی MOTD رو الان دیدم... یه سوال... واقعا چرا ما این بازی رو نبردیم...؟!
نیمه اول که حداقل باید دو گل میزدیم...گل اول و سوم چلسی هم رو اشتباهات مدافعین خودمون بود... یه پنالتی هم رو یانگ نگرفت داور و کیهیل هم باید رو برخوردی که با ولبک داشت اخراج میشد...
گل چیچا عالی بود و کل ماتا سوپر گل... فکر کنم بره تو لیست gots.
اصلا بازی های این دوتیم امسال خیلی پر فراز و نشیب بود.
بازی رفت که یونایتد 3-0 جلو افتاد،بواس فقط تونست که یک گل بزنه اما این بازی یونایتد 3-0 عقب افتاد و فرگوسن(برترین مربی قرن جدیدا اعلام شد)تونست بازی رو برگردونه.این یعنی تفاوت و تجربه ی این دو مربی.
تبریک...بازی خاطره انگیزی شد.

pcforlife
06-02-2012, 23:19
راستی دیدن این دو تا عکس هم خالی از لطف نیست... ولی من متعجبممگه چند درصد از داوری بازی به ضرر چلسی بوده؟!!!

+
:31::31:

Majid393
07-02-2012, 07:24
بازی رو ندیدم ولی با توجه به اتفاقات بازی میشه به راحتی حدس زد تفاوت سطح دو مربی باعث برگردوندن نتیجه شد...

ویاس بوآس اگه مربی بود بازی 3-0 برده تو زمین خودی رو تو 30 دقیقه به این راحتی از دست نمیداد اونم جلوی منچستری که یه لشکر مصدوم داشت !

چلسی یه مربی میخواد در حد مورینیو و گاس هیدینک

ضمنآ تبریک به هوادارای من یو ... به هر حال کار بزرگیه 3-0 باخته رو 3-3 کردن

خیلی هم مربی هست :دي
در ضمن چلسی هم کم مصدوم و محروم و ..... نداشت : تری - لمپارد - رامیرز - اشلی کول - دروگبا.
دستِ بواس واسه تعویض و نگه داشتن نتیجه هم حسابی بسته بود. نیمکتی که بهترینهاش رومئو و لوکاکو باشن دیگه خودت حساب کن چی بوده :دي

البته اون پنالتی دومی که اعلام شد(به اشتباه) به نظرم کار رو برای یونایتد راحت کرد.

نمیخوام بحث به حاشیه کشیده بشه ولی داور نقش نسبتا" مهمی رو تو برگردوندن نتیجه ایفا کرد :دي
ممکنه دوستان منچستری بگن که یه پنالتی هم نیمه اول گرفته نشد ولی خب اونجا نتیجه ی بازی 1-0 بود نه 3-1.
ناراحتی از این موارد وقتی بیشتر میشه که بازی رفت هم دو گل از سه گل یونایتد آفساید بود :دي

pcforlife
07-02-2012, 15:14
ممکنه دوستان منچستری بگن که یه پنالتی هم نیمه اول گرفته نشد ولی خب اونجا نتیجه ی بازی 1-0 بود نه 3-1.دقیقه 8 رو یانگ داور پنالتی نگرفت... اگه می گرفت نتیجه بازی می شد 1-0 به نفع منچستر...تو صحنه ولبک (دقیقه 11) هم داور اگه مدافع چلسی رو اخراج می کرد (و پنالتی هم نمی گرفت) یه ضربه آزاد تو بهترین نقطه نصیب یونایتد می شد و چلسی 80 دقیقه باید 10 نفره ادامه میداد./

البته اون پنالتی دومی که اعلام شد(به اشتباه) به نظرم کار رو برای یونایتد راحت کرد.تو صحنه دوم برخورد وجود داشت، ولی شکی وجود نداره ولبک هم زرنگی کرد و صحنه میتونست پنالتی نباشه...

ناراحتی از این موارد وقتی بیشتر میشه که بازی رفت هم دو گل از سه گل یونایتد آفساید بود :دي گل نانی رو نمیشه 100 درصد آفساید دونست... چون تقریبا رو یه خط بودن... این صحنه های مشکوک رو هم داور معمولا ادامه بازی تشخیص میده. ضمن اینکه تو مصاحبه این تاپیک هم (پست اول)، تصویر آفساید برادر دروگبا هم تو آرشیو بازی های یونایتد - چلسی موجوده. : )
+
تو همون بازی هم کول خطای مسلمی رو تو محوطه جریمه رو چیچا کرد که اگه اشتباه نکنم فیل داد پنالتی نگرفت و در کمال تعجب کارت زرد داد به اشلی کول!!
به هر حال به نظرم یونایتد بازی درخشانی رو ارائه داد و استحقاق برد رو هم داشت.:20:

rz21
07-02-2012, 22:01
و صحنه ولبک (دقیقه 11) هم داور اگه مدافع چلسی رو اخراج می کرد (و پنالتی هم نمی گرفت) یه ضربه آزاد تو بهترین نقطه نصیب یونایتد می شد و چلسی 80 دقیقه باید 10 نفره ادامه میداد./
مطمئنا اون صحنه اخراج داشت.پنالتی نبود ولی اخراج داشت.خود گزارشگر بازی هم گفت که این اخراج باید بشه.ESPN LIVE
به نظر من یونایتد حقش این نتیجه نبود.خوب فراموش نکنید که دو گل حریف گل به خودی ایوانز،فردیناند بوده.البته از گل بسیار زیبای ماتا نمیشه گذشت!

در ضمن چلسی هم کم مصدوم و محروم و ..... نداشت : تری - لمپارد - رامیرز - اشلی کول - دروگبا.
اینا رو میزاری پای مصدومین قبل از این بازی!البته توی خود این بازی هم ویدیچ،فلچر و نانی رو نمیشه گذشت.هر سه توی ترکیب اصلی بودند.

Majid393
08-02-2012, 07:11
دقیقه 8 رو یانگ داور پنالتی نگرفت
e ؟ دقیقه 8 بود اون موقع ؟
تایم رو توجه نکردم اصلا".

تو صحنه ولبک (دقیقه 11) هم داور اگه مدافع چلسی رو اخراج می کرد (و پنالتی هم نمی گرفت) یه ضربه آزاد تو بهترین نقطه نصیب یونایتد می شد و چلسی 80 دقیقه باید 10 نفره ادامه میداد./

ندیدم این صحنه رو.

تو صحنه دوم برخورد وجود داشت، ولی شکی وجود نداره ولبک هم زرنگی کرد و صحنه میتونست پنالتی نباشه...

ولی من هنوز هم اعتقاد دازم پنالتی نبوده :دي
به قول یه بنده خدایی بچه 5 ساله هم اون صحنه رو پنالتی نمیگرفت :دي

تصویر آفساید برادر دروگبا هم تو آرشیو بازی های یونایتد - چلسی موجوده. : )

همون بازی که ماکدا با دست گل زد ؟ :دي

به هر حال به نظرم یونایتد بازی درخشانی رو ارائه داد و استحقاق برد رو هم داشت

بله این که شکی نیست :46:

گذشته از همه ی این بحث ها چیزی که هست اینه که داوری این فصل تو جزیره بسیار ضعیف هست و بیشتر این اشتباه ها هم موثر در نتیجه بازی بوده.
در مجموع چیزی بود که گذشت. حالا ما هر چقدر هم اینجا بحث کنیم نه امتیازی از 2 تیم کسر میشه نه اضافه میشه.
:11: