PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک...درخواست نرم افزار ویرایش فیلم های دی وی دی

ardeshir321
02-02-2012, 01:25
سلام دوستان من یه برنامه می خوام که باهاش بتونم فیلم های دی وی دی رو ویرایش کنم( کات کنم . ویرایش کنم و بچسبونم) متاسفانه هیچ نرم افزاری پیدا نمیکنم یا همه ی نرم افزار ها فایلهای دی وی دی رو به صورت ناقص میشناسن مثلا نمیدونم چرا ولی اکثرا فیلمهای دی وی دی رو کامل نشون نمیدن یعنی یه فیلم رو مقلا تایمشو میزنن 30 ثانیه یا 40 ثانیه خلاصه کامل نشون نمیده اگه میشه یه نرم افزار بهم معرفی کنین که بتونم همه ی این کار ها رو به صورت کامل انجام بدم
ممنون

faraname
02-02-2012, 12:14
شما قبل از هر کاری باید فیلم های دی وی دی رو rip کنید . یعنی بهتر بگم درست و کامل ریپ کنید . پس نیاز اول شما داشتن نرم افزاری هست که تو این کار قوی باشه . واسه این کار من نرم افزاری قوی تر از Xilisoft_DVD_Ripper_Ultimate ندیدم . عالیه این نرم افزار و فیلم های دی وی دی شما رو به هر فرمتی که بخوای با زیرنویس ریپ می کنه . بعد واسه ادیت اش هم می تونه از نرم افزارهایی مثل total video converter استفاده کنی که قابلیت کات و ... رو دارن . البته به شخصه پیشنهادم به دوستان اینه که از نرم افزارهای video studio واسه این کار استفاده کنن , چون کار جداسازی و ... خیلی راحت تر هست و می تونید هر چقدر دوست دارید تو فایل تغییر ایجاد کنید . در ضمن کیفیت خروجی اش هم خیلی عالی تر از نرم افزارهای کانورتر هست . واسه video studio هم corel رو پیشنهاد می کنم که هم کار باهاش ساده اس و هم خروجی های مختلف میده بهت . البته تا یادم نرفته بگم ویدیو استودیو کار ریپ dvd رو هم انجام میده ولی نه به تخصصی بودنی که Xilisoft_DVD_Ripper_Ultimate داره . موفق باشی