PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک adsl مو H A C K کردن

starpars
01-02-2012, 19:38
سلام
چن روز پیش مودممو ریست کردم بعد یادم رفت پسوردشو عوض کنم تا اینکه امروز که اومدم وصل شم همش ارور 691 میداد بعد با گوشی وارد اکانتم شدم دیدم بعععله طرف از دیشب که من قطع شدم تا امروز بعد از ظهر با مک آدرس من هنوزم آنلاینه کلی هم دانلود و آپلود کرده هر کاری کردم هم قطع نمیشد پاشدم رفتم مخابرات قسمت پشتیبانیش یارو نگاه کرد دید هنوز آنلاینه مجبور شد اکانت رو کلا غیر فعال کنه تا قطع بشه بعد یوزر پسوردو عوض کرد گفت با این برو . (اکانتم 1mb محدود بود)
بهش گفتم ip طرف که مشخصه نمیتونی شماره تلفنشو در بیاری گفت ما امکان فنی شو نداریم که شمارشو در بیاریم هر چی گفتم گفت نمیشه باید از مقامات بالاتر مخابرات اقدام کنی .:13:
الان من ip طرف و ساعاتی که آنلاین بوده رو دارم با این اطلاعات پیگیر بشم میشه دهن سرویسو پیداش کنم؟؟

mohmrg
01-02-2012, 20:04
حتما پیگیر باش

به اون مرکز مخابراتی که سر زدی برو ، بگو میخوام رئیس رو ببینم

مطمئن باش رئیس اون مرکز مخابراتی اجازه بده میتونی با ip و پلیس طرف رو پدرشو در بیاری

تا بتونه بشه درس عبرت برای دیگران

حتما هم بعد رسیدگی جریمه هایی که برای اون شخص در نظر گرفته میشه رو عکس بنداز روی سایت بنداز تا پخش بشه ملت هوس دزدی نکنند

The Jok3r
01-02-2012, 20:38
اگه حوصله داری برو من بودم نمیرفتم دنبالش! البته دزدی هست اما شما هم باید همیشه موارد امنیتی رو رعایت کنی، یه روز اگه ایمیل یا اکانت فیسبوکت -- شد چیکار میکنی؟ میل خودته

ویرایش میکنم: اگه تونستی بگیریش خوبه، چون خیلی سایتهای دولتی که -- میشن اگه طرف رو بگیرن جریمه سنگینی داره!

majid_kntu
03-02-2012, 10:55
سلام
چن روز پیش مودممو ریست کردم بعد یادم رفت پسوردشو عوض کنم تا اینکه امروز که اومدم وصل شم همش ارور 691 میداد بعد با گوشی وارد اکانتم شدم دیدم بعععله طرف از دیشب که من قطع شدم تا امروز بعد از ظهر با مک آدرس من هنوزم آنلاینه کلی هم دانلود و آپلود کرده هر کاری کردم هم قطع نمیشد پاشدم رفتم مخابرات قسمت پشتیبانیش یارو نگاه کرد دید هنوز آنلاینه مجبور شد اکانت رو کلا غیر فعال کنه تا قطع بشه بعد یوزر پسوردو عوض کرد گفت با این برو . (اکانتم 1mb محدود بود)
بهش گفتم ip طرف که مشخصه نمیتونی شماره تلفنشو در بیاری گفت ما امکان فنی شو نداریم که شمارشو در بیاریم هر چی گفتم گفت نمیشه باید از مقامات بالاتر مخابرات اقدام کنی .:13:
الان من ip طرف و ساعاتی که آنلاین بوده رو دارم با این اطلاعات پیگیر بشم میشه دهن سرویسو پیداش کنم؟؟

اگه من جای تو بودم قبل از اینکه رم شکایت کنم از یه شبکه کار حرفه ای می خواستم طرف رو برام گیر بندازه.

شکایت از طریق مقامات بالاتر مستلزم جرم سیاسیه .

اگه کسی بخواد من رو اینجوری hk کنه فکر کنم بتونم حالشو بگیرم و بلایی سرش بیارم که دیگه در حق کسی نامردی نکنه :5:

starpars
03-02-2012, 13:31
اگه من جای تو بودم قبل از اینکه رم شکایت کنم از یه شبکه کار حرفه ای می خواستم طرف رو برام گیر بندازه.

شکایت از طریق مقامات بالاتر مستلزم جرم سیاسیه .

اگه کسی بخواد من رو اینجوری hk کنه فکر کنم بتونم حالشو بگیرم و بلایی سرش بیارم که دیگه در حق کسی نامردی نکنه :5:
خوب به نظرت چطوری میتونستم خودم طرفو پیداش کنم؟

behrooz.shie
04-02-2012, 00:45
نمیتونی :31:
همینقدر بگم بهت که نمیتونی حالا میخوای IP طرف هم داشته باش !

hamed_totally
04-02-2012, 08:28
از طریق ip که نمی تونی پیداش کنی
چون IP که هر بار سیستمت میگیره Invalid و هر بار تغییر می کنه

اگه کانکت شده باشه میشه از طریق مک آدرس مودمش پیداش کرد که اون هم امکانش برای ISP هست
می تونه پورتش رو غیر فعال کنه

AMIR-AIRGUNNER
04-02-2012, 09:15
مودم وایرلس شما رو -- کردن یا خود اکانت Adsl رو -- کردن و با یوزر و پسوورد اکانت adsl به اینترنت وصل شدن ؟!
اگه دومی باشه که به راحتی میتونن پیدایش کنن چون حتما خط تلفن طرف تو همون شرکت رانژه هست که تونسته با یوزر و پسوورد شما وصل بشه و قدیما میشد اکانت های شاتل رو همچین کاری کرد که البته دیدم چند روز بعدش اومدن در خونمون و خسارت گرفتن !!
البته الان بیشتر شرکت ها مک ادرس رو قفل میکنن تا همچین مواردی پیش نیاد ! (که البته اون رو هم میشه دور زد :31:)
اما اگه مودم وایرلس رو -- کردن که نمیشه طرف رو پیدا کرد !!

mehdi_08
04-02-2012, 10:22
سلام

برئ شکایت کن
توی سیستمشون راحتی می تونن شماره تلفنی رو که باهاش وصل شده در بیارن بعد از طریق آدرس تلفن شکایت رو پیگیری کن

BursT
04-02-2012, 11:12
آقا شما برو اداره پلیس،یه قسمت جرائم سایبری دارن فکر کنم اسمش فتا باشه...با اونا مطرح کن حتما رسیدگی می کنند.
من نمی دونم چرا مسئولین در این زمینه هیچ اقدامی انجام نمی دن.متاسفانه اینکار روز به روز داره بیشتر می شه....ملت هم که اکثرا دزد...:41:

mortezzkhan
04-02-2012, 11:34
سلام

ولی این چیزی که شما گفتی یکم بعید به نظر میرسه!
1.چون شخصی که بخواد با شناسه و پسورد شما وصل بشه باید هم شناسه و هم پسورد شما رو داشته باشه
2.باید خطش از همون مخابرات رانژه شده باشه که بتونه با شناسه و پسورد شما وصل بشه مثلا کسی که از یه ISP دیگه سرویس داشته باشه که نمی تونه از اینترنت شما استفاده کنه!
3.احتمال اینکه شناسه تو آنلاین مونده و کانکشنت بسته نشده هم هست ، اینطوری زمانی که شما رفتی اونجا فکر کردی که طرف کانکته و داره استفاده می کنه در صورتی که این همون کانکشن قبلی شماست با همون مقدار که استفاده کردی و فقط بسته نشده

BursT
04-02-2012, 11:46
ولی این چیزی که شما گفتی یکم بعید به نظر میرسه!
1.چون شخصی که بخواد با شناسه و پسورد شما وصل بشه باید هم شناسه و هم پسورد شما رو داشته باشه
2.باید خطش از همون مخابرات رانژه شده باشه که بتونه با شناسه و پسورد شما وصل بشه مثلا کسی که از یه ISP دیگه سرویس داشته باشه که نمی تونه از اینترنت شما استفاده کنه!
3.احتمال اینکه شناسه تو آنلاین مونده و کانکشنت بسته نشده هم هست ، اینطوری زمانی که شما رفتی اونجا فکر کردی که طرف کانکته و داره استفاده می کنه در صورتی که این همون کانکشن قبلی شماست با همون مقدار که استفاده کردی و فقط بسته نشده
1و2 خیلی رایج شده جدیدا...و خیلی هم سخت نیست:19:

AMIR-AIRGUNNER
04-02-2012, 12:08
1و2 خیلی رایج شده جدیدا...و خیلی هم سخت نیست:19:
منظور سخت بودن نیست !!!

اگه کسی فرضا از صبانت یوزر و پسوورد داره اون شخص ه ک کننده هم باید از همون شرکت صبانت خط رانژه شده داشته باشه تا بتونه از همون یوزر و پسوورد استفاده کنه !
در ثانی ه ک کننده باید بتونه مک ادرس مودم خودش رو با مک ادرس مودم کاربر یکی کنه تا وصل بشه چون شرکت هر یوزر و پسوورد رو بر روی یک مک ادرس قفل میکنه

در کل زیاد هم این کار ساده نیست !!

BursT
04-02-2012, 13:02
ه ک کننده باید بتونه مک ادرس مودم خودش رو با مک ادرس مودم کاربر یکی کنه تا وصل بشه چون شرکت هر یوزر و پسوورد رو بر روی یک مک ادرس قفل میکنه
این کار انجام نمیشه...به همین دلیل استفاده از اکانت دیگران راحته

mortezzkhan
04-02-2012, 13:09
احتمال داره مک تعریف نشه چون ممکنه مودم مشترک خراب بشه و یه مودم دیگه بخواد استفاده کنه ولی قطعا باید تعریف کنن که شناسه x فقط از پورت x بتونه وصل بشه و از جای دیگه نتونه وصل بشه
اگر اینطوری نباشه امنیت زیر صفر میاد

AMIR-AIRGUNNER
04-02-2012, 13:15
تا اینجا من از هر شرکتی ADSL گرفتم اینکارو کرده (پارس انلاین و شاتل و غیره )و حتی برای استفاده از مودم جدید هم باید به شرکت زنگ زد تا مک ادرس رو ریست کنن

mortezzkhan
04-02-2012, 14:04
تا اینجا من از هر شرکتی ADSL گرفتم اینکارو کرده (پارس انلاین و شاتل و غیره )و حتی برای استفاده از مودم جدید هم باید به شرکت زنگ زد تا مک ادرس رو ریست کنن

من با هر دوی این شرکتا کار کردم
به صورت اتوماتیک ریست میشه ، کافیه مودم رو کانفیگ کنی ، شما مودم دیگه روی خط بزار و تست کن

starpars
04-02-2012, 15:06
من خودم قبلنا اکانت adsl ه ک میکردم اما باور کنین با هیچکدوم به جز یکی دو مورد که طرف اکانت نامحدود داشت نمینشستم دانلود کنم بیشتر جنبه آموزش و تست داشت
این که طرف از مخابرات adsl داشته و اینکه ساعاتی که وصل شده و دانلود انجام شده مودم من کلا خاموش بوده رو مطمئنم .

در مورد اکانتینک مخابرات که من ازش اکانت گرفتم اینجوریه که میاد یوزر و پسوردی که به من داده رو روی مک آدرس اولین دستگاهی که با این اکانت وصل بشه قفل میکنه پس به ظاهر هیچ کسی نمیتونه با اکانت من به اینترنت وصل بشه . اما کافیه شخص ه ک کننده مک آدرس من (مک مودم یا کارت شبکه من) رو داشته باشه براحتی میتونه با دستور telnet یوزر پسورد منو بدست بیاره و مک آدرس منو توی مودم یا کارت شبکش ست کنه و باهاش کانکت بشه
بدست آوردن مک آدرس هم کار زیاد سختی نیست که اونم 2 تا راه واسش هست
فکر میکنم تنها راهی که isp ها میتونن جلوی ه ک اکانتها رو بگیرن قفل کردن اکانت روی شماره تلفن (یا همون خط) هست
راستی نمیدونم چرا الان دلم نمیره برم طرفو بگیرم :31:

mehdi_08
04-02-2012, 17:13
منظور سخت بودن نیست !!!

اگه کسی فرضا از صبانت یوزر و پسوورد داره اون شخص ه ک کننده هم باید از همون شرکت صبانت خط رانژه شده داشته باشه تا بتونه از همون یوزر و پسوورد استفاده کنه !
در ثانی ه ک کننده باید بتونه مک ادرس مودم خودش رو با مک ادرس مودم کاربر یکی کنه تا وصل بشه چون شرکت هر یوزر و پسوورد رو بر روی یک مک ادرس قفل میکنه

خوب هر دو اتفاق برای این دوستمون افتاده
یارو هم از مخابرات سرویس داشته و هم مک آدرسش رو عوض کرده

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

من خودم قبلنا اکانت adsl ه ک میکردم اما باور کنین با هیچکدوم به جز یکی دو مورد که طرف اکانت نامحدود داشت نمینشستم دانلود کنم بیشتر جنبه آموزش و تست داشت
این که طرف از مخابرات adsl داشته و اینکه ساعاتی که وصل شده و دانلود انجام شده مودم من کلا خاموش بوده رو مطمئنم .

در مورد اکانتینک مخابرات که من ازش اکانت گرفتم اینجوریه که میاد یوزر و پسوردی که به من داده رو روی مک آدرس اولین دستگاهی که با این اکانت وصل بشه قفل میکنه پس به ظاهر هیچ کسی نمیتونه با اکانت من به اینترنت وصل بشه . اما کافیه شخص ه ک کننده مک آدرس من (مک مودم یا کارت شبکه من) رو داشته باشه براحتی میتونه با دستور telnet یوزر پسورد منو بدست بیاره و مک آدرس منو توی مودم یا کارت شبکش ست کنه و باهاش کانکت بشه
بدست آوردن مک آدرس هم کار زیاد سختی نیست که اونم 2 تا راه واسش هست
فکر میکنم تنها راهی که isp ها میتونن جلوی ه ک اکانتها رو بگیرن قفل کردن اکانت روی شماره تلفن (یا همون خط) هست
راستی نمیدونم چرا الان دلم نمیره برم طرفو بگیرم :31:

آآآآآآآآآآآآ:31:
پس بی خیال شکایت شو
خودت قبلا این کارو کردی حالا یکی هم همین کارو با خودت کرده:31:

AMIR-AIRGUNNER
04-02-2012, 18:28
خوب هر دو اتفاق برای این دوستمون افتاده
یارو هم از مخابرات سرویس داشته و هم مک آدرسش رو عوض کرده

خب در این صورت به راحتی از طریق اون خطی که واسه اتصال استفاده کرده میتونن پیدا کنن که کی بوده !

rezaeipes
04-02-2012, 20:15
سلام برای منم هفته ای یه بار اینطوری میشه اخطار 691 میزنه

اما کامپیوتر رو ریست میکنم حل میشه حتی مودم رو ریست کنم درست نمیشه فقط کامپیوتر رو ریست کنم درست میشه در عرض 2 دقیقه

mehdi_08
04-02-2012, 21:00
خب در این صورت به راحتی از طریق اون خطی که واسه اتصال استفاده کرده میتونن پیدا کنن که کی بوده !
خوب منم همینو بهش گفتم
توی سیستم مخابرات ثبت شده که با چه شماره تلفنی از این اکانمت استفاده شده:20:

behrooz.shie
04-02-2012, 23:56
برئ شکایت کن
توی سیستمشون راحتی می تونن شماره تلفنی رو که باهاش وصل شده در بیارن بعد از طریق آدرس تلفن شکایت رو پیگیری کن
نمیشه دوست عزیز!

Amin.M.1986
05-02-2012, 17:54
بیخیال بابا.. یه دانلودی کرده دیگه.. انقدر ناراحتی نداره..
شکایت از چی بکنی؟؟؟ بگی طرف دانلود کرده؟؟ خب یارو میگه من یه آنتن پیدا کردم و پسوورد نداشت و دانلود کردم. جرم نکرده که.

AMIR-AIRGUNNER
05-02-2012, 18:04
نمیشه دوست عزیز!
به راحتی میشه !!!
تو هر ای اس پی لیست تمام فعالیت های یک یوزر مانیتورینگ میشه و میشه گفت که این یوزر و پسوورد با کدوم خط تلفن کانکت شده !

بیخیال بابا.. یه دانلودی کرده دیگه.. انقدر ناراحتی نداره..
شکایت از چی بکنی؟؟؟ بگی طرف دانلود کرده؟؟ خب یارو میگه من یه آنتن پیدا کردم و پسوورد نداشت و دانلود کردم. جرم نکرده که.
:31::31:
به وایرلس بدون پسوورد وصل نشده که !! اومده یوزر و پسوورد اکانت adsl رو برداشته !!

behrooz.shie
05-02-2012, 20:29
به راحتی میشه !!!
تو هر ای اس پی لیست تمام فعالیت های یک یوزر مانیتورینگ میشه و میشه گفت که این یوزر و پسوورد با کدوم خط تلفن کانکت شده !

شما از کجا اینقدر مطمعا هستی ؟
اصلا چه حوری میخواین شماره خط رو به دست بیارید ؟

AMIR-AIRGUNNER
05-02-2012, 21:32
شما از کجا اینقدر مطمعا هستی ؟
اصلا چه حوری میخواین شماره خط رو به دست بیارید ؟
مطمئن بودن نمیخواد که !!!
من نمیخوام بدست بیارم !! اگه ایشون شکایت کنن و به ای اس پی مراجعه کنن یه لیست کامل از ارتباطات و مدت زمان وصل بودن . بسیاری از پارامتر های دیگه رو میتونن ببنین !!
و مشخص میشه که تو چه ساعتی اون شخص ه ک کننده با کدوم شماره تلفن از این یوزر و پسوورد استفاده کرده :11:

urumchi
07-02-2012, 22:45
1- مخابرات نه مک مودم نه مک کارت شبکه هیچکدوم رو قفل نمی کنه

2- مکی که در سیستم مخابرات ثبت میشه مک کارت شبکه هستش و مختص هر کاربر

3- شما تو کنترل پنل نگاه کن ببین طرف با مک خودش کانکت شده یا مکش رو به مک شما تغییر داده،اگر تغییر داده باشه بهیچوجه نمیشه پیداش کرد چون موقع کانکت شدن اون دزد شماره تلفنی که برای اون اتصال ثبت شده شماره شما است درست مثل اینکه اصلا خود شما در اون لحظه کانکت بودی

4- برای مقابله با این دزدها باید هم یوزرنیم هم پسورد مودم رو تغییر بدید، اگر بلد هستید پورت 23 رو هم ببندید تا telnet نشه
من خودم وقتی تست می کنم 99% مودمهایی که راحت ه.ک میشن برند tplink هستن و dlink

behrooz.shie
08-02-2012, 01:13
مطمئن بودن نمیخواد که !!!
من نمیخوام بدست بیارم !! اگه ایشون شکایت کنن و به ای اس پی مراجعه کنن یه لیست کامل از ارتباطات و مدت زمان وصل بودن . بسیاری از پارامتر های دیگه رو میتونن ببنین !!
و مشخص میشه که تو چه ساعتی اون شخص ه ک کننده با کدوم شماره تلفن از این یوزر و پسوورد استفاده کرده :11:
همینی که میگید نمیشه ! :27:
کلا DSL هیچ ربطی نداره به شماره تلفن شما ! حالا میخوای برو از هرکی میخوای بپرس!

hp980
08-02-2012, 09:09
منظور سخت بودن نیست !!!

من دو تا اکانت روی دو خط از یک آی اس پی دارم با هر کدوم خواستم راحت کانکت میشم.
کسیکه اکانت ایشون رو -- کرده روی همون آی اس اکانت داره.

Neoonline
08-02-2012, 10:10
منم ۲ ۳ سال پیش برام همین اتفاق افتاد فقط قسمت دردناک ماجرا این بود که اینترنت حجمی داشتم و هکر نامرد هم کل حجم من رو تو یک روز مصرف کرده بود. سرویس دهنده نمی‌تونه اطلاعات طرف رو بهت بده مگر با حکم قضایی باید بری دادسرا تشکیل پرونده بدی ارجاع بدن به فتا پیگیری کنن و... دردسر زیاد داره پیگیریش.

urumchi
08-02-2012, 12:42
تا جایی که من می دونم اطلاعات ثبت شده مربوط به هر ip کاملا محرمانه ست و همنیطور در اختیار کسی قرار داده نمیشه

تا جایی که بنده اطلاع حتی این اطلاعات در مخابرات مرکزی و حتی مرکز دیتا شهر هم قرار ندارن و به یه جای دیگه مثل وزارت ارتباطات یا شرکت زیرساخت فرستاده شده و اونجا نگهداری میشن

علتش هم اینه که وقتی اون دزد با یه آی پی مشخص کانکت شده قبل از اون و بعد از اون شاید هزار نفر از اون آی پی استفاده کرده باشن و قرار دادن اطلاعات اون آی پی به منزله افشای مشخصات کاربری و فعالیتها هزارن نفر از کاربران خواهد بود

حالا اگه بحث اینه که فقط در یک روز و ساعت مشخص این اطلاعات فیلتر بشن و در اختیار شاکی قرار بگیرن مستلزم حکم قضایی و طی مراحل اداری هست که من مطمئنم کمتر از 3 ماه بطول نخواهد انجامید

در پست قبلی هم ذکر کردم بهترین روش پیشگیری و مفابله 1- بستن پورت 23 از طریق فایروال مودم 2- تغییر یوزرنیم و پسورد مودم هستند

mpxp
24-03-2012, 03:31
اقا من هفت ماه از پارس انلاين دارم سرويس ميگيرم ولي تو اين هفت ماه از ساعت 1 تا 6 داعما قطع و وصل ميشه من هر بار بايد زنگ بزنم دو ساعت بايد جرو بحث كنم كه اقا اكانت منو رستارت كنن حالا بعد از اينكه رستاركم كردن فقط يه هفته درست كار ميكنه بعد از اون دوباره قطع و وصل ميشه من ديگه زبونم مو دراورد ولي اينا اين مشكل من درست نكردن گفتن يكي از مهندساشونو مفرستن يارو اومد دوساعت گير داد به كانفيگ مودم اخره سرم سه تومن ازم گرفت كسي راهي بلده به من بگه ممنون ميشم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]