PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به اینترنت در ساعتی مشخص

smt1361
02-07-2006, 20:35
سلام وقت همگی به خیر

می خواستم لطف کنید و اگر نرم افزاری می شناسید که باهش بشه در ساعت مشخصی به طور خودکار به اینترنت وصل شد معرفی کنید .

خیلی ممنون ;)

Devil Lord
02-07-2006, 20:46
با برنامه های دانلود منیجر میتونین این کار رو بکنین مثل DAP یا IDM یا IDA که تو قسمت تنضیمات به بخش زمانبندی ها میرین و اتصال اتوماتیک را انتخاب میکنین و User name و Password اکانت اینترنت رو هم میدین بعد در ساعتی که مشخص میکنین اتوماتیک با شماره ای که در دایلاپ کانکشن خودتون هست به اینترنت وصل میشه به همین راحتی

Tornado2800
02-07-2006, 22:41
بیا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smt1361
03-07-2006, 22:15
با برنامه های دانلود منیجر میتونین این کار رو بکنین مثل DAP یا IDM یا IDA که تو قسمت تنضیمات به بخش زمانبندی ها میرین و اتصال اتوماتیک را انتخاب میکنین و User name و Password اکانت اینترنت رو هم میدین بعد در ساعتی که مشخص میکنین اتوماتیک با شماره ای که در دایلاپ کانکشن خودتون هست به اینترنت وصل میشه به همین راحتی

خيلي ممنون دوست عزيز

ميشه يه مقدار بيشتر توضيح بدي . من Dap رو دارم ولی نتونستم این چیزی که شما می گی رو توش پیدا کنم .

tornado عزیز از شما هم ممنونم ولی من چیز به درد بخوری تویه اون لینک پیدا نکردم . :sad:

morteza_k
04-07-2006, 01:25
سلام
ممنون از جوابتون

ميشه يه مقدار بيشتر توضيح بدي . من Dap رو دارم ولی نتونستم این چیزی که شما می گی رو توش پیدا کنم .

اگه میشه توضیح بیشتری بدید.

smt1361
04-07-2006, 11:01
سلام
ممنون از جوابتون

اگه میشه توضیح بیشتری بدید.

من توضيح بدم يا vampire_viper :blink:

به هر حال روش كار با Dap رو فهمییدم اما اینطوری فقط برای یک بار میشه اون رو تنظیم کرد و برای دفعه بعد باید زمان اون اولی بگذره اما من مثلا میخوام اول هفته مشخص کنم که در هر روز هفته در یک ساعت متفاوت این اتصال برقرار بشه !!؟

متشکرم

Tornado2800
04-07-2006, 14:27
سلام
اولین برنامه
Advanced Dialer
خودم هم دارم ازش استفاده می کنم
بهش زمان بده
خودش میاد کانکت می کنه !
و خیلیییییی کارای دیگه هم می کنه
مثل هزینه تلفن ! ! ! ! ! و...
مشکلی بود بهم بگید