PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد پرينتر قابل حمل (كوچك)

maral55
31-01-2012, 18:24
سلام

كوچكترين و سبك ترين پرينتر ليزري يه چيزي كه قابل حمل باشه براي كار پرينت بسيار ساده ( پرينت متن) چه مدلي هست؟ من خيلي سرچ كردم و يك چيز هايي هم پيدا كردم ولي دقيقا نمي دونم چه مدلي در بازار ايران پيدا ميشه؟ يك چيزي مي خوام كه فقط كار پرينت رو برام راه بندازه. و اصلا احتياجي نيست كه چيز پيشرفته اي باشه.

اگه كسي من رو راهنمايي كنه بسيار ممنون ميشم.

mohammad.t
31-01-2012, 20:21
سلام

كوچكترين و سبك ترين پرينتر ليزري يه چيزي كه قابل حمل باشه براي كار پرينت بسيار ساده ( پرينت متن) چه مدلي هست؟ من خيلي سرچ كردم و يك چيز هايي هم پيدا كردم ولي دقيقا نمي دونم چه مدلي در بازار ايران پيدا ميشه؟ يك چيزي مي خوام كه فقط كار پرينت رو برام راه بندازه. و اصلا احتياجي نيست كه چيز پيشرفته اي باشه.

اگه كسي من رو راهنمايي كنه بسيار ممنون ميشم.

چرا ميخواي قابل حمل باشه؟ يكي از دوستان كه به يه پرينتر قابل نياز داشت پرينتر معمولي رو توي صندوق عقب ماشين گذاشته بود و برقش رو با اينورتور 12 به 220 تامين كرده بود جواب ميداد:31:

maral55
31-01-2012, 21:50
علتش اينكه من براي مدتي حدود 2 يا 3 سال جاي مشخصي ندارم احتمالا هر يك يا دو ماه جام عوض ميشه. در نتيجه يك پرينتر با سايز معمولي جا به جا كردنش برام مشكله. راستش حتي همين لپ تاپ 1.5 كيلويي هم برام سخته حمل و نقلش. در نتيجه مي خوام ترجيحا كوچكترين و سبك ترين پرينتر موجود بخرم مخصوصا اينكه نياز به گرفتن پرينت زياد يا با سرعت زياد يا كيفيت آنچناني ندارم.

در ضمن من بيچاره اصلا ماشين ندارم كه بخوام پرينتر رو تو صندوق عقبش بزارم:sad:

راستي يك پرينتر ديدم كه گفته بود در كيف لپ تاپ جا ميشه همچين مدلي در ايران هست؟ اگر هست كيفيتش در يه حد قابل قبول هست؟

varians
01-02-2012, 01:26
اچ پی یدونه کوچولو داشت
سرچ کن

maral55
01-02-2012, 12:46
ممنون ديگه كسي پيشنهادي نداره؟