PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لب تاب dv6-6047cl

khelane
31-01-2012, 14:12
سلام دوستان
امروز دوستم لب تاب اچ پی اورد پیشم درایورهاش رو دانلود کنیم رفتم مدلشو نگاه کردم دیدم نوشته pavilion dv6 منم رفتم دان کنم یهو مات شدم انقدر داشت این این مدل اچ پی نگورفتم با سریال پشتش سرچ کردم نشد خلاصه حدود یه دو سه ساعت چی عرض کنم زیاد تر هم شد خلاصه نهارمون رو نخوردیم تا الان که پست رو مینویسم اونوقت رفتم و لب تاب رو وصل کردم و تو سایتشون اتوماتیک دیتکت رو زدم با هزار بدبختی اخر سر مدلشو یافتم که این مدل هستdv6-6047cl
حالا گرفیکش 6770 هست نصبش کردم و سنسور دستی که کنار تاچش هست رو نصب کردم ولی هنوز کار نمیکنن گرافیکش در دیوایس منیجر درست صب شده ولی منوبارهای ویندوز و وقتی بازی اجرا میکنم نمیتونم بازی کنم تو دیوایس منیجر هم گرافیک رو شناخته و یه گرافیک بالاش هست فکر کنم باید سویچ کرد رو که بلد نیستم
در مورد اون سنسور قفل انگشتی هم نصبش کردم ولی کار نمیکنه دوستم میگفت قبلا یه نفر تو تهران براش نصب کرده به محض لمس کردن خودش روشن میشد حالا نصبش کردم ولی نمیشناسه یا روشن نیمشه حالا چیکار کنم

ضمنا یه برنامه ای هست که نصب کنم رو لب تاب بینم چه مدلیه (در این نوع مواقع)
با سپاس

Farshid72
31-01-2012, 15:58
برنامه CPU-Z مدل دستگاه به همراه مشخصاتشو برات مینویسه
در مورد اثر انگشت باید بگم شما باید وارد برنامش بشید و اونجا اثر هر 5 انگشتشو بهش بده
در مورد گرافیکم شما اول باید آپدیت گرافی inetl رو اگه داره نصب کنید بعد گرافیک اصلی رو نصب کنید