PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام ایمیلم با https باز نشه چه کار کنم؟

Ali_softcenter
31-01-2012, 13:08
سلام..از وقتی پورت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کند شده..

من اکانت hotmail رو با بدبختی باز میکنم...

میشه کاری کرد مرورگرم با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازش نکنه؟

چون وقتی s ش رو بر میدارم اینتر میزنم باز خودش یه s اضافه میکنه با SSL باز میکنه!

بابا ما امنیت نخواستیم...میخوام بتونم ایمیل هامو باز کنم!

هر راهی در هر مرورگری سراغ دارید بگید..فایر فاکسم نبود ..نبود! فقط بشه در یه مرورگری این کارو کرد!

حالا هر مرورگری...
---------------------

saeed_136915
31-01-2012, 13:25
سلام فکر نکنم بشه چون فقط سرویس دهنده ایمیل میتونه نوع کانکشن رو تعیین کنه

Ali_softcenter
31-01-2012, 23:35
پیشنهاد من اینه از برنامه مدیریت ایمیل Mozilla Thunderbird برای چک کردن جیمیل استفاده کنید سایت پایینم ببینید طریقه غیر فعال کردن این سرویس گفته :20:

سایت پایین ببینید بصورن شکل درمورد اکانت هات میل گفته به احتمال زیاد بکارتون بیاد برای disable کردن این گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این برنامه ای که گفتید ایمیل های جدید رو نمیاره...ایمیل های قدیمی رو دانلود میکنه..در تنظیماتش هم چیزی ندیدم مشکل رو حل کنه...

این شکل هم درسته ..ولی چون مال من enable شده دیگه اون دو تا گزینه رو نمیاره...و وقتی میرم اینجا میگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعال شده...

دیگه گزینه نداره غیر فعالش کنم!

jafarian
01-02-2012, 00:36
ازافزونه پایین که مخصوص فایر فاکس استفاده کنید ببینید بکارتون میاد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید