PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موضوع: پاک کردن کش ISP

Mahiar0
31-01-2012, 11:57
چطوری میتونم این کش پاک کنم نمیدونم از ای اس پی چیه؟ الان نزدیک 5روز است dns تغییر دادم ولی اینجا سایت از سرور قبلی هنوز برام بالا میاد تا دیروز که با vp*n هم رو سرور قبلی بود از دیشب با vp*N از سرور جدید میاد چی کنم این کش سرور پاک بشه؟
علامت سوال و تغییر سیستم روی یک سیسنم دیگر هم تست کردم ان هم نشد فقط اینجور که معلومه از یک کانکشن ویک ای اس پی وخط تست کردم
دستو ipconfig /flushdns هم کاری نکرد باید پیغام succes بده که نمیده این بدبختی این سیستمی که انجا دارم ویستا است کلا کش مرورگر ie firefox کروم اینها رو همه فایلها وکش پاک کردم نشد بازم
ctrl+f5هم که هیچی
الان چی کار کنم راهنمایی کنید

همین سایت تفریحی میگم tafrihi.com

با پشتیبان شاتل هم صحبت کردم 3روز پیش که برای ان هم از سرور قبلی میخواند پریروز مثل اینکه برای انها از سرور جدید میاد ولی برای من هنوز درست نشده چی کنم؟

چی باید کرد الان ان سیستم دیگر هم باطل شده که روی ان تست کنه
دیگه دارم مطمئن میشوم که مشکل از سیستم منه
چی کنم؟

راهنمایی کنید اعصابم خورد شده

behrooz.shie
05-02-2012, 20:42
وی پی ان که کش نمیشه !
IE تون رو ریست کنید

Mahiar0
05-02-2012, 20:47
بعد از 6روز درست شد
ریست اینها همه کردم
الان که خداروشکر دیگر دست شد

mortezzkhan
02-03-2012, 16:23
چطوری میتونم این کش پاک کنم نمیدونم از ای اس پی چیه؟ الان نزدیک 5روز است dns تغییر دادم ولی اینجا سایت از سرور قبلی هنوز برام بالا میاد تا دیروز که با vp*n هم رو سرور قبلی بود از دیشب با vp*N از سرور جدید میاد چی کنم این کش سرور پاک بشه؟
علامت سوال و تغییر سیستم روی یک سیسنم دیگر هم تست کردم ان هم نشد فقط اینجور که معلومه از یک کانکشن ویک ای اس پی وخط تست کردم
دستو ipconfig /flushdns هم کاری نکرد باید پیغام succes بده که نمیده این بدبختی این سیستمی که انجا دارم ویستا است کلا کش مرورگر ie firefox کروم اینها رو همه فایلها وکش پاک کردم نشد بازم
ctrl+f5هم که هیچی
الان چی کار کنم راهنمایی کنید

همین سایت تفریحی میگم tafrihi.com

با پشتیبان شاتل هم صحبت کردم 3روز پیش که برای ان هم از سرور قبلی میخواند پریروز مثل اینکه برای انها از سرور جدید میاد ولی برای من هنوز درست نشده چی کنم؟

چی باید کرد الان ان سیستم دیگر هم باطل شده که روی ان تست کنه
دیگه دارم مطمئن میشوم که مشکل از سیستم منه
چی کنم؟

راهنمایی کنید اعصابم خورد شده

معمولا سایت هایی که آپدیت میشن تا کش سرور اون ISP بیاد اون آپدیت رو برای خودش کش کنه یه پروسه داره که ممکنه نصف روز یا حتی بعضی اوقات چند روز طول بکشه
مطمئنا چند روز صبر کنی کش سرور ISP اپدیت میشه و مشکلت برطرف میشه