PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با wifi

co70000
31-01-2012, 02:59
سلام دوستان
یه نرم افزار نصب کردم به نام connectify که از وای فای استفاده میکنه , ولی مشکل اینجاست که هر کاری میکنم میگه wifi disabled چراغه وای فای روی کیبورد روشنه , توی کنترل پانل هم کانکشن وای فای رو فعال کردم , توی بایوس هم سوییچ رو فعال کردم ! ظاهرا همه چیز فعاله ولی عملا غیر فعاله . . . حتی خوده ویندوز هم اجازه ساختن کانکشن نمیده !
مشکل از کجاست ؟
ممنون
HP 4530

Farshid72
31-01-2012, 10:52
درایور وای فای خودتونو آپدیت کنید

co70000
31-01-2012, 13:42
از طریق Device Manager آپدیت کردم , با Driver Genius آپدیت کردم , حتی درایور جدیدشم از سایت HP گرفتم نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست .
همون طور که توو عکس مشخص هست , میخوام اون کانکشن دیال آپ ( با نام همیارنت ) رو از طریق وای فای با اون برنامه share کنم .
بنظرتون مشکل از کجاست که نمیشه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshid72
31-01-2012, 13:52
ویندوز رو ریکاوری کنید

co70000
31-01-2012, 15:38
بک آپ ندارم از ویندوز ! دوباره نصب کنم ؟

Farshid72
31-01-2012, 15:51
بک آپ ندارم از ویندوز ! دوباره نصب کنم ؟
برنامه paragon partition رو نصب کن
بعد یه درایو هست حدود 20 گیگ حجم داره اونو ریکاوری کن بریز تو هارد سیستم رو ریبوت کن و ویندوزو ریکاوری کن
پ ن پ فک کردی یه ویندوز 200 300 هزار تومنی رو میریزن رو دیسک بهت مدن یا خودشون نصب میکنن میگن به سلامت ؟؟
ویندوزو ریکاوری کنی خودش درایورو برات نصب البته تو عکسم درایورت نصب بودا!!!
حالا ریکاوری کن ببین چی میشه شاید اشکال نرم افزاری باشه

co70000
31-01-2012, 17:08
دوسته عزیز تند نرو ! اول اینکه این مدل اچ پی ویندوز اورجینال روش نیست !
خودم پارتیشن بندی کردم خودم ویندوز نصب کردم , اورجینال هم نصب کردم . . . نمیخوام ویندوز عوض کنم , شما یه راست رفتی سراغه آسون ترین راه .
ممنون از راهنماییت . شاید دوستایه دیگه نظره بهتری داشته باشن .

Farshid72
31-01-2012, 17:25
دوسته عزیز تند نرو ! اول اینکه این مدل اچ پی ویندوز اورجینال روش نیست !
خودم پارتیشن بندی کردم خودم ویندوز نصب کردم , اورجینال هم نصب کردم . . . نمیخوام ویندوز عوض کنم , شما یه راست رفتی سراغه آسون ترین راه .
ممنون از راهنماییت . شاید دوستایه دیگه نظره بهتری داشته باشن .
تصور من اینه این مشکل سیستمی هستش و نمیشه کاریش کردو در واقع یه جورایی سیستم غاتی کرده
یه راه دیگه وجود داره
اونم اینکه درایورشو پاک کنی جوری که سیستم اونو نشناسه
بعد وارد safe mode بشیو از اونجا نصبش کنی
تصور من اینه تنها راهش همین میتونه باشه
------------------------------------------------
برنامه Samrt Wifi رو هم نصب کنید
....اگه این راه حل ها کارساز نیود تنها راهس عوض کردن ویندوز هستش(البته بازم میگم اگه مشکل نرم افزاری باشه نه سخت افزاری)

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

خودم پارتیشن بندی کردم خودم ویندوز نصب کردم , اورجینال هم نصب کردم
خودت ویندوز داشتی یا پول دادی بابت نصب ویندوز اصل ؟؟؟!!!

FerineFast
31-01-2012, 17:36
خوب من چون خودم 1 سالی بود از این برنامه استفاده می کردم به نظرم میاد که اول چند تا چیز رو باید چک کنی
اول اینکه ببین میتونی به شبکه از طریق wi-fi وصل بشی یا نه.(این نشون میده مشکل از درایور هست یا نه که ظاهرا طبق عکس نباید مشکلی داشته باشه)
بعد هم این که فایروالت چی هست و اگه تونستی یک بار off اش کن ببین مشکل حل میشه یا نه.
اگر احیانا بعد از نصب Connectify هم Reset نکردی حتما الان بکن.

فعلا این کار ها رو انجام بده بعد ادامه میدیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

co70000
31-01-2012, 17:40
کاری که گفتیو انجام میدم نتیجه رو اعلام میکنم ! ایشالا جواب بگیرم .
ویندوزم خودم نصب کردم پولی ندادم بابت ویندوز .

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:37 PM ----------

خوب من چون خودم 1 سالی بود از این برنامه استفاده می کردم به نظرم میاد که اول چند تا چیز رو باید چک کنی
اول اینکه ببین میتونی به شبکه از طریق wi-fi وصل بشی یا نه.(این نشون میده مشکل از درایور هست یا نه که ظاهرا طبق عکس نباید مشکلی داشته باشه)
بعد هم این که فایروالت چی هست و اگه تونستی یک بار off اش کن ببین مشکل حل میشه یا نه.
اگر احیانا بعد از نصب Connectify هم Reset نکردی حتما الان بکن.

فعلا این کار ها رو انجام بده بعد ادامه میدیم

گفتید ببینم میشه به شبکه از طریق وای فای وصل شم ! میشه بیشتر توضیح بدید .
ریستارت رو انجام دادم .

FerineFast
31-01-2012, 17:46
خوب اگه اطرافتون شبکه Wifi ای باشه میتونید از طریق آیکون شبکه (کنار ساعت هست) بهشون وصل بشید ( این نشون میده کارت وایرلس و داریورش سالمه هست مشکل نرم افزاری هست)

که قدم اول خاموش کردن فایروال و آنتی ویروس هست