PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپرا مشکل داره؟

Devicestreet
30-01-2012, 19:06
سلام د.ستان مدتیه اپرا ی 11 من فایلهای سیو شده رو دیر بالا میاره و خیلی کنده هم تو فایل های سیو شده هم اینترنت
جایی که کروم کمتر از یک ثانیه میاره اون تو حالت توربو 5 ثانیه طولش می ده
فونت فایلا رو هم عوض می کنه

faraname
30-01-2012, 20:02
سلام د.ستان مدتیه اپرا ی 11 من فایلهای سیو شده رو دیر بالا میاره و خیلی کنده هم تو فایل های سیو شده هم اینترنت
جایی که کروم کمتر از یک ثانیه میاره اون تو حالت توربو 5 ثانیه طولش می ده
فونت فایلا رو هم عوض می کنه

کلا اپرا کند تر هست . تست های سرعت در مقایسه با فایرفاکس و کروم این رو ثابت کرده ولی نقطه قوت اپرا محیط کاربری جذاب تر و امکانات جانبی اش هست که واقعا یک سر و گردن از نرم افزارهای دیگه بالاتر هست . در حال حاضر هم با توجه به پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که خیلی از سایت ها من جمله گوگل و یاهو بهش رو آوردن استفاده از کروم هم مشکلات زیادی و به همراه داشته که به خود کروم مربوط نمیشه و به اینترنت کشور ما ربط داره . شما اگر از کندی اپرا که واقعا هم محسوس شده ناراضی هستی واسه سرعت بالاتر بهتره به جای کروم به فایرفاکس فکر کنی الان فایر فاکس تو لود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کروم و اپرا خیلی سریع تر هست . با تمام علاقه ی شخصی که به اپرا و کروم دارم ولی الان فایرفاکس واسه ما تو ایران خیلی بهتره .

urumchi
30-01-2012, 20:24
دقیقا

من هم کروم دارم، هم فایرفاکس

چند روز پیش اپرا 11.61 نصب کردم که نیم ساعت نشده حذفش کردم چون وقتی 192.168.1.1 رو میزدم بصورت سورس نشون میداد و وارد تنظیمات مودم نمیشد

ضمن اینکه سرعت لود پیج هم اصلا خوب نبود

اما کروم در لود پیج حرف اول رو میزنه و بنظر من بی رقیبه

اما ساختار خوبی که فایرفاکس داره و قدرتمند بودنش رو من ترجیح میدم

jafarian
31-01-2012, 00:23
روش سایت پایین که از طریق تایپ فرمان opera:config گفته رو تست کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید